Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Zakup samochodu używanego – czy to bezpieczne?

Samochód używany może mieć przeróżny stan techniczny. Wynika to z czynników losowych, ale także np. sposobu prowadzenia auta przez jego pierwotnego właściciela. To, jak sprawny samochód przyjdzie nam nabyć, jest więc składową wielu różnych zmiennych. Nawet pełna historia przeglądów i wgląd do przebiegu nie zawsze jest poprawnym źródłem informacji. W Polsce mamy do czynienia z plagą fałszerstw, które sprawiają, że wiele samochodów sprzedawanych jest znacznie powyżej swojej rzeczywistej wartości. Cofanie liczników w używanych samochodach nie wchodzi jednak w grę, gdy mówimy o pojazdach ze Spotawheel. Na rynku dostępnych jest wiele sprawdzonych, sprawnych i pozwalających na długoletnią eksploatację pojazdów. Naszym celem jest stworzenie oferty właśnie z takich aut i dostarczenie jej Tobie. Jak to się odbywa?

Używany samochód w Spotawheel

Serwis spotawheel.pl stworzony został przez osoby, które rynkiem motoryzacyjnym interesują się od wielu lat. Nasza działalność to rezultat tego, że zauważyliśmy spory deficyt zaufanych i sprawdzonych dostawców aut używanych. Samochody od nieuczciwych sprzedawców notorycznie zawierają w sobie masę usterek, które rzadko kiedy zostają wykryte, zanim zupełnie uziemią dany pojazd. Nam zależy na przejrzystości, wiarygodności i sprawności zakupu. Jednocześnie zwracamy uwagę, że w tym ostatnim nie chodzi o presję – chodzi o to, by Twoja decyzja zakupowa była rezultatem zaufania i chęci posiadania wysokiej klasy pojazdu, bez konieczności długiego oczekiwania na dostarczenie pojazdu pod Twój dom. 

Auta używane sprzedawane w spotawheel.pl są sprawdzone przez mechaników, którzy pracują od lat w branży i mieli do czynienia z naprawdę wieloma niecodziennymi usterkami. Dokonują oni oględzin stanu technicznego i pomagają w wyznaczeniu kwoty, za którą auto jest wystawiane na naszym serwisie – jest ona zależna od realnej wartości samochodu. Udostępniamy Ci także raport, który zawiera analizę 200 punktów kontrolnych stanu technicznego pojazdu. Jeśli chodzi o zapłatę za samochód używany, pozostawiamy Ci sporą dowolność – możesz wziąć auto w leasing, na kredyt, gotówką, możemy rozważyć także zamianę.

Czy warto nabyć samochód używany przez Internet?

W serwisie spotawheel.pl znajdziesz szeroki przegląd popularnych samochodów – od modeli marki RenaultKia czy Opel, przez auta kompaktowe, SUV-y, po unikatowe klasyki motoryzacji. W naszym serwisie dostępne są samochody, które spełnią wymagania każdego, kto poszukuje auta na miarę współczesnego stylu życia. Zakup auta dokonywany w sieci może budzić jednak pewne wątpliwości. Dlatego dokładamy starań, by zaprezentować Ci jak najlepiej stan techniczny danego pojazdu. Wierzymy, że zdalnie także da się dokonać udanego zakupu!

Gwarancja na samochód używany? Tak, to możliwe!

Wierzymy tak bardzo w naszych ekspertów, że zdecydowaliśmy się na udostępnienie Ci nawet do 5-lat gwarancji przy zakupie auta używanego. Zapewni Ci to spory komfort psychiczny – nie ryzykujesz, że gdy wina będzie po naszej stronie, zostaniesz z niczym. Jednak na tym się nie kończy. Bezpłatny zwrot do 14 dni to kolejny silny argument, przemawiający za zakupem auta używanego w spotawheel.pl – dzięki temu możesz własnoręcznie dokonać oceny stanu technicznego i podziwiać znakomity stan techniczny pojazdu, który do Ciebie trafi.


Czemu warto kupić używany samochód?

Kupno używanego samochodu pozwala oszczędzić pieniądze. Dzięki temu zyskujesz samochód dużo tańszy od nowego auta, który także dużo wolniej traci na wartości.

Czy kupno używanego samochodu jest bezpieczne?

Kupno używanego samochodu może być trudne zwłaszcza, że sprzedającym może być każdy. Rozglądając się za używanym autem możesz trafić na egzemplarze nie warte twojego czasu i pieniędzy. Dlatego powinieneś zachować ostrożność.

W Spotawheel ręczymy za jakość naszych samochodów. Wszystkie mają zweryfikowany przebieg i bezwypadkową historię, potwierdzoną kompletną książką serwisową i inspekcją techniczną, przeprowadzoną przez nasz doświadczony zespół.

Jaki jest maksymalny akceptowalny przebieg?

Większość kierowców skupia się tylko na przejechanych kilometrach w przypadku auta używanego. Nie do końca słusznie. Poziom utrzymania samochodu i kompletna historia serwisowa są bardziej istotne i powiedzą więcej o samochodzie, niż suche liczby. Choć te oczywiście też się liczą. Dla łatwego rachunku można przyjąć, że przeciętnie samochód pokonuje od 12 do 20 tys. kilometrów rocznie.

Czy mogę kupić samochód w leasingu lub na raty?

Wielu ludzi uważa, że do kupna samochodu niezbędne jest odłożenie całej kwoty przewidzianej do wydania. Finalnie kupują nowy samochód, co obciąża znacznie ich budżet.

Obecnie większośc dealerów aut używanych akceptuje finansowanie kupna samochodu w postaci kredytu konsumenckiego.

Jednocześnie mało kto wie, że możliwe jest też kupno samochodu bez żadnych wcześniejszych płatności! Odwiedź stronę Spotawheel, wybierz preferowaną formę finansowania i dowiedz się, jak kupić następny samochód bez żadnych depozytów!

Czy kupno używanego samochodu przez internet jest bezpieczne?

Przy zakupie używanego samochodu przez internet najważniejsza jest jakość tego, co chcesz kupić. Kiedy zakupu dokonujesz w sieci i nie masz bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym, możesz mieć wątpliwości co do stanu kupowanego auta.

Dlatego zawsze powinieneś kupować samochód tylko od kogoś, komu ufasz i kto może zagwarantować odpowiedni stan auta. NIezależnie od tego, czy kupujesz zdalnie czy tradycyjnie.

W Spotawheel nie tylko możesz liczyć na pełną przejrzystość oraz jakość, ale także obejrzeć nasze samochody w trybie 360° i wygodnie przeglądać naszą ofertę choćby z własnej kanapy.

Czy mogę kupić używany samochód z gwarancją?

Przy zakupie używanego samochodu większość ludzi myśli, że nie otrzyma gwarancji po tym, jak zakończyła się gwarancja producenta. Na rynku istnieją gwarancje, których warunki w wielu przypadkach są zagmatwane, dlatego zawsze powinieneś/powinnaś uważać, co podpisujesz!

W Spotawheel jesteśmy pewni stanu i jakości sprzedawanych aut, dlatego każdy samochód objęty jest gwarancją wynoszącą do 5 lat. I jest to najdłuższa gwarancja na samochodu używane w Europie. Poza nią każdy samochód objęty jest 14-dniowym prawem do zwrotu, w ramach którego w ciągu tygodnia możesz zwrócić samochód i otrzymać z powrotem całą wyłożoną kwotę.

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy
2506
305

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj