SPOTAWHEEL 365 OFFER
WITAMY ROK 2021
1825
RABATU NA WSZYSTKIE
NASZE AUTA
OFERTA WAŻNA DO 31 STYCZNIA
* Promocja dotyczy wszystkich transakcji zawartych do 31 stycznia 2021 włącznie. Rabat nie łączy się z innymi ofertami lub promocjami.

Hyundai przed około 10 laty znany był przede wszystkim z niedrogich i niezawodnych samochodów, które produkował. Jednak po nawiązaniu współpracy z KIA (Hyundai-KIA Automotive Group) koreańska marka zyskała jakość i „wizerunek”, którego jej brakowało, w wyniku czego „kradnie” wielu potencjalnych nabywców z pozornie lepszych firm, oferując niezrównaną value-for-money!

Czytaj więcej

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego warto kupić używany Hyundai

Hyundai kiedyś znany był z niedrogich i niezawodnych samochodów, które produkował. Jednak po nawiązaniu współpracy z KIA (Hyundai-KIA Automotive Group) koreańska marka zyskała jakość i „wizerunek”, którego jej brakowało, w wyniku czego „kradnie” wielu potencjalnych nabywców z pozornie lepszych firm.

Chociaż Hyundai pozostaje dziś jedną z najtańszych opcji na rynku, samochody tej marki nie są wcale tanie. W szerokiej gamie samochodów mini, SUV oraz MPV, wyczuwalny jest „zapach” luksusu, którego wielu nie oczekiwałoby.

Jeśli szukasz niezawodności i stosunku jakości do ceny, używany Hyundai z pewnością zadowoli Cię najbardziej!

Najpopularniejsze modele Hyundaia

  • Hyundai Getz
  • Hyundai i10
  • Hyundai i20
  • Hyundai i30
  • Hyundai Tuscon

Kup używany Hyundai ze Spotawheel!

Z Hyundaya z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj