Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Hyundai i 10 1.0 Access
2018 - 998 cc - Benzyna - 20.534 km
34.900
lub od 420/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 7.160

Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Hyundai i 30 1.4 Classic Plus
2009 - 1.396 cc - LPG - Benzyna - 199.649 km
22.900
Zakup Zdalny
Otrzymasz 6.230
Międzynarodowe wyróżnienia,
którym możesz zaufać
badge ft-1000 39 miejsce pośród 1000
przedsiębiorstw w Europie
badge endeavor Part of the
Endeavor Network

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Raport techniczny
Hyundai Tucson 1.6 GDI Bluedrive Comfort
2016 - 1.591 cc - Benzyna - 55.479 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Hyundai Tucson 1.7 CRDI BlueDrive Style
2016 - 1.685 cc - Diesel - 59.652 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Hyundai i 30 1.4 MPI Classic Plus
2012 - 1.396 cc - Benzyna - 111.980 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Hyundai i 30 1.4 MPI Comfort
2017 - 1.368 cc - Benzyna - 20.643 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Hyundai i 30 1.4 MPI Comfort
2017 - 1.368 cc - Benzyna - 17.973 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Hyundai i 30 1.4 MPI Comfort
2017 - 1.398 cc - Benzyna - 13.475 km
SPRZEDANY

Dlaczego warto kupić samochód marki Hyundai z naszej strony?

Auta ze Wschodu cieszą się opinią niezawodnych i odpornych na upływ czasu. Jednak my nie ufamy sloganom marketingowym i nieuczciwym sprzedawcom – każdy z pojazdów, który trafia na naszą stronę spotawheel.pl, jest dogłębnie sprawdzany. Dokonujemy kontroli najbardziej narażonych na występowanie wad punktów kontrolnych. Nasi mechanicy oceniają także stan techniczny elementów konstrukcyjnych, które zwykle są pomijane podczas standardowych kontroli. Starannie selekcjonujemy modele dostępne w naszej ofercie, tak by były to samochody o najwyższej sprawności, gotowe do służenia Ci przez długi czas.

Wierzymy, że jesteśmy w stanie dostarczyć Ci pojazd, o którym marzysz – w cenie, która jest faktycznym odbiciem jego wartości. By tego dowieść, oferujemy także 14 dni bezproblemowego zwrotu oraz do 5 lat gwarancji.

Hyundai – gigant, który wyrósł dzięki rozwojowi koreańskiego przemysłu

W dobie wielkich inwestycji, jakie USA poczyniło w Korei Południowej, pojawiły się czebole – ogromne firmy, korporacje, stylizowane na koncerny z Ameryki, posiadające jednak własną, koreańską tożsamość. Na tle tych zjawisk powstał także Hyundai – marka, która w krótkim czasie zdominowała lokalny rynek motoryzacyjny. Firma działała we współpracy z Fordem. Jednak w latach 80. to ona zaczęła dostarczać pojazdy do USA. Firma w roku 1999 wykupiła udziały firmy Kia i zaczęła tworzyć nowe, jeszcze skuteczniejsze struktury. W 2002 roku zaowocowało to współpracą z BAIC w formie joint venture – Hyundai wkroczył wówczas do Chin. W tym momencie producent jest prawdziwym gigantem, który działa w ogromnej liczbie krajów na świecie. Firma aktualnie stawia na zrównoważony rozwój i innowacje. Przekłada się to na rezultaty – w roku 2016 Hyundai Motor Group zyskał miano trzeciego największego producenta pojazdów na świecie, z wynikiem prawie ośmiu milionów sztuk aut wyprodukowanych w ciągu roku.

Popularne modele marki Hyundai

W ofercie tej firmy znajduje się wiele SUV-ów, aut osobowych, crossoverów, a także aut sportowych pod szyldem Genesis Motors. Jeśli chodzi o modele popularne w Polsce, na pewno jest to Hyundai Tucson, Hyundai i40, Hyundai ix35, Hyundai Getz, Hyundai i30 i kilka innych nowoczesnych pojazdów. Oferta marki w Europie jest dosyć bogata. Modele tej firmy cenione są za niezawodność i wysoki standard wykonania. Dlatego też cieszą się sporym zainteresowaniem na rynku wtórnym. W przypadku modeli Hyundai warto stawiać zarówno na wysokiej klasy SUV-y, które znakomicie nadają się do jazdy w polskich realiach, jak i niewielkie auta miejskie, o azjatyckim charakterze.

Hyundai Motor Group – czebol odpowiedzialny za samochody z Korei Południowej

Czebol to koncern z Korei, który powstał w powojennej historii tego kraju i wyróżnia się sporą dominacją rynkową. Do takich firm należy także Hyundai Motor Group. Jest to firma, która nadzoruje działanie trzech spółek – Hyundaia, Kia Corporation i Genesis Motors. Ta ostatnia marka odpowiada za tworzenie azjatyckich aut luksusowych – do najbardziej znanych należą pojazdy z serii G – G80, G70, G90. Natomiast producenta aut Kia, który odpowiedzialny jest za tak renomowane modele takie jak Kia Sportage, raczej nie trzeba przedstawiać. Koncern wciąż stara się rozwijać, a najnowsza polityka firmy dotyczy inwestycji w sektorze elektromobilności, co ma zabezpieczyć jej przyszłość.

Gdzie ulokowana jest produkcja Hyundaia?

Fabryki koncernu Hyundai znajdują się przede wszystkim w Korei – mowa tu o Ulsan, Asan i Jeonju. Poza tym firma działa również w Czechach, Turcji, Rosji, Indiach, USA, a także Brazylii. Jednym z kluczowych rynków dla tego producenta jest jednak rynek chiński, na który kierowane są nowoczesne modele tej marki, takie jak Hyundai Lafesta, Mistra, Sonata czy Celesta.

Dlaczego warto wybrać używanego Hyundaia?

Hyundai jest producentem samochodów idealnych do codziennej jazdy. Jest tak, ze względu na ich wysoką wydajność, ergonomię i łatwość prowadzenia. W swoim portfolio Hyundai oferuje małe miejskie auta, samochody kompaktowe, SUVy i crossovery

Czy mogę kupić Hyundaia z dogodnym finansowaniem?

Możesz wybrać Hyundaia z dogodnym dla siebie finansowaniem. W Spotawheel, w zależności od konkretnego egzemplarza, oferujemy zarówno kredyt jak i leasing. Możesz wybrać opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Więcej o warunkach finansowania dowiesz się tutaj.

Czy Hyundaie są drogie w utrzymaniu?

Hyundai należy do producentów niezawodnych i niedrogich aut słynących z wysokiej wydajności i niskiego zużycia paliwa. Ceny napraw serwisowych również nie należą do wygórowanych, co ma odzwierciedlenie w niskich kosztach utrzymania raportowanych przez kierowców samochodów tej marki.

Jacy są oficjalni dealerzy/importerzy Hyundaia w Polsce?

Oficjalnym importerem Hyundaia w Polsce jest Hyundai Motor Poland.

Do oficjalnych dealerów należą m.in.: Auto GT Sp. z o.o., AUTOGALA Sp. z o.o. (Warszawa), HYUNDAI RADOM (Radom), POL-MOTORS Sp. z o.o. (Wrocław), Moto Budrex -Auto sp.z.o.o (Bydgoszcz), ZEP-MOT Sp. z o.o. (Płock), Polska Grupa Dealerów Sp. z o.o. Oddział KOREA MOTORS (Kraków), Eltrans Sp. z o.o. (Opole), Auto Centrum Sp. z.o.o. (Rzeszów), MARGO Sp. z o.o. (Gdańsk), ZIĘBA MMCars Sp. z o.o. (Katowice).

Czy samochody marki Hyundai są niezawodne?

Samochody marki Hyundai są generalnie uznawane za jedne z najbardziej niezawodnych. Właściciele tych nie raportują większych problemów, przy zachowaniu niewygórowanych kosztów serwisu.

Należy jednak pamiętać, że zakup auta używanego z niesprawdzonego źródła zawsze obarczony jest ryzykiem. Dlatego warto wybrać Spotawheel, gdzie poza pisemną inspekcją techniczną oferujemy także zwrot pieniędzy za auto do 14 dni od zakupu oraz do 5 lat gwarancji. Sprawdź więcej tutaj.

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy
75
6

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj