To największy producent samochodów na świecie! Dzięki ogromnej ofercie obejmującej wszystkie kategorie samochodów, Toyota ma fanatycznych zwolenników na całym świecie i jest popularną opcją zwłaszcza wśród osób poszukujących praktycznego i niezawodnego samochodu. Ostatnimi laty Toyota eksperymentuje z projektowaniem swoich samochodów i zaprezentowała zarówno przełomowe, jak i modele zgodne z otaczającą nas rzeczywistością.

Czytaj więcej
Toyota Corolla Premium Comfort
2016 - 1.598 cc - Benzyna - Automat - 119.166 km
55.900
Raport techniczny
lub od 453/miesiąc
Toyota Auris Premium
2014 - 1.598 cc - Benzyna - 99.924 km
43.900
Raport techniczny
Toyota Auris Premium Style
2015 - 1.364 cc - Diesel - 74.838 km
PROMOCJA
48.900 zł 46.900
Raport techniczny
lub od 384/miesiąc

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używaną Toyotę?

To największy producent samochodów na świecie! Dzięki ogromnej ofercie obejmującej wszystkie kategorie Toyota ma fanatycznych zwolenników na całym świecie i jest popularna zwłaszcza wśród osób poszukujących praktycznego i niezawodnego samochodu. Toyota eksperymentuje z projektowaniem swoich samochodów w ostatnich latach i zaprezentowała zarówno przełomowe, jak i modele zgodne z otaczającą nas rzeczywistością.

Najlepiej sprzedające się modele Toyoty na greckim rynku to doskonałe samochody miejskie Aygo oraz Toyota Yaris, a także pełne możliwości SUV, Τoyota RAV4, która jako używany samochód jest doskonałą opcją w stosunku do ceny. Jej konkurentami są niemiecki Volkswagen, Ford i rodzima, Honda.  

Najbardziej popularne modele Toyoty

  • Toyota Aygo
  • Toyota Yaris
  • Toyota Corolla
  • Toyota Auris
  • Toyota RAV4

Kup używaną Toyotę ze Spotawheel

Z Toyoty z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!!

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie auto!
Sprawdzone, z gwarancją i w sam raz na Twoje potrzeby.
Powiedz nam, czego szukasz