Happy Valentine's Day
3000
KORZYŚCI do

* Oferta jest ważna do 25 lutego 2021 oraz nie łączy się z innymi ofertami lub zniżkami.

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używaną Toyotę?

To największy producent samochodów na świecie! Dzięki ogromnej ofercie obejmującej wszystkie kategorie Toyota ma fanatycznych zwolenników na całym świecie i jest popularna zwłaszcza wśród osób poszukujących praktycznego i niezawodnego samochodu. Toyota eksperymentuje z projektowaniem swoich samochodów w ostatnich latach i zaprezentowała zarówno przełomowe, jak i modele zgodne z otaczającą nas rzeczywistością.

Najlepiej sprzedające się modele Toyoty na greckim rynku to doskonałe samochody miejskie Aygo oraz Toyota Yaris, a także pełne możliwości SUV, Τoyota RAV4, która jako używany samochód jest doskonałą opcją w stosunku do ceny. Jej konkurentami są niemiecki Volkswagen, Ford i rodzima, Honda.  

Najbardziej popularne modele Toyoty

  • Toyota Aygo
  • Toyota Yaris
  • Toyota Corolla
  • Toyota Auris
  • Toyota RAV4

Kup używaną Toyotę ze Spotawheel

Z Toyoty z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!!

Czy Toyoty są niezawodne?

Toyoty słyną z jakości. Właściciele Toyot wysoko oceniają je także w rankingach niezawodności.

Dlaczego warto kupić używaną Toyotę

Due to Toyota’s reliability, the Japanese cars make an ideal candidate for the used car market. You can find a used Toyota at a great price, which along with the reliability and the credibility of a verified and trustworthy used car dealer can last for a very long time!

Ze względu na niezawodność używane Toyoty są świetnym wyborem. Możesz znaleźć samochody tego japońskiego producenta w świetnej cenie a dzięki połączeniu ich trwałości z wiarygodnością sprzedawcy używanych aut takie auto będzie służyło Ci jeszcze długo.

Co oznacza logo Toyoty?

Owal w logotypie Toyoty symbolizuje Ziemię. Wraz z drugim owalem tworzą literę T, czyli inicjał nazwiska założyciela firmy (Toyoda). 

Jakiego paliwa używają samochody Toyoty

Toyoty posiadają rozmaite silniki, w tym benzynowe, diesla, hybrydowe i elektryczne. Większość nowych Toyot posiada odmiany hybrydowe, co czyni je bardziej ekonomicznymi.
5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj