Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Toyota Yaris 1.0 VVT-i Active
2020 - 998 cc - Benzyna - 30.517 km
48.900
lub od 404/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 8.000
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Toyota Corolla 1.6 Valvematic Premium
2013 - 1.598 cc - Benzyna - 93.702 km
46.900
lub od 1282/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 6.810

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Raport techniczny
Toyota C-HR 1.8 HSD Style
2018 - 1.798 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 99.752 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Toyota C-HR 1.2T Premium
2017 - 1.197 cc - Benzyna - 65.168 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Premium City Cool + Navi
2019 - 1.500 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 54.080 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Premium City Cool + Navi
2017 - 1.497 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 87.554 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Premium City Cool + Navi
2016 - 1.497 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 40.986 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Toyota Yaris 1.5 Dual VVT-IE Active
2017 - 1.496 cc - Benzyna - 96.618 km
SPRZEDANY

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Toyota – kiedy powstał pierwszy egzemplarz?

Firma Toyota działa od roku 1937, jednak pierwszy samochód tej marki powstał w 1935 – jako prototypowy model Toyota A1. Toyota znana jest z wysokiej jakości i bardzo szerokiej oferty różnych modeli.

Dlaczego warto nabyć auto marki Toyota właśnie u nas?

Jesteśmy zaufanym dostawcą pojazdów. Dbamy o to, by każdy samochód wyjeżdżający z naszego warsztatu był dostosowany do długotrwałej służby u Twojego boku. Dokonujemy dogłębnego przeglądu, poznajemy pojazd przed sprzedażą i dbamy o to, by zawsze spełnił Twoje oczekiwania. Nasze wyceny są maksymalnie atrakcyjne i są wyrazem faktycznego stanu pojazdu – u nas kupisz sprawdzony samochód na lata.

Dodatkowo oferujemy specjalną gwarancję, która ułatwi Ci zakup idealnego samochodu. Możesz liczyć na zwrot pieniędzy w przypadku problemów z pojazdem.

Toyota – krótka historia firmy

Japońska marka Toyota została stworzona z myślą o zmotoryzowaniu Japonii. Podczas gdy w Europie sektor automotive rósł w siłę, Azja musiała poczekać nieco dłużej na pojawienie się konkurencyjnych dostawców silników i pełnoprawnych pojazdów. Toyota od roku 1918 funkcjonowała pod nazwą Toyoda Spinning and Weaving. Zajmowała się wtedy przemysłem ciężkim – np. produkcją maszyn tkackich. Firma szybko przebranżowiła się jednak na nieco bardziej konsumenckie rozwiązania – zaczęto prace nad silnikami do aut osobowych. 

Firma w trakcie II WŚ straciła nieco wigoru do rozwoju standardowych rozwiązań, by jednak po wojnie, w  1947 roku, zaprezentować model Toyota SA. Na przestrzeni lat współpracowała z różnymi podmiotami, najważniejszym z nich jest General Motors. Do tej pory pojawiło się wiele pojazdów marki Toyota, które prezentują znakomitą jakość wykonania, wysokie osiągi i trwałość, a to wszystko przy niskich kosztach eksploatacji i niskich kosztach zakupu. Toyota nie jest jednak marką budżetową – inwestuje ona sporo w rozwiązania, które stanowią przyszłość tego sektora – np. samochody hybrydowe.

Toyota współcześnie

Firma Toyota inwestuje w tworzenie innowacyjnych standardów w świecie motoryzacji. To producent stawiający na elektromobilność, jednak, zamiast stawiać na rozwiązania podobne do Tesli – w pełni wyposażone auta elektryczne, stawia na optymalne i powolne wdrażanie nowoczesnych systemów napędowych do swoich pojazdów. Stąd obecność tak wielu hybryd plug-in. Firma znana jest także z pojazdów premium, które sygnowane są brandem Lexus. To dostawca wybitnie sprawujących się aut o doskonałych osiągach.

Popularne modele marki Toyota

Niewielkie auta miejskie takie jak Toyota Verso to coś, z czym zdecydowanie kojarzymy Japonię. Jednak w kraju tym możemy spotkać także SUV-y, crossovery i wiele innych, większych pojazdów. Oczywiście, największym zainteresowaniem cieszą się one na tych najbardziej chłonnych rynkach motoryzacyjnych. W przypadku firmy Toyota możemy jednak mówić o naprawdę bogatym portfolio przeróżnych serii samochodowych, które sprawdzają się w każdych sytuacjach. Pojazdy takie jak Toyota Yaris Toyota Corolla, Toyota Prius czy Toyota Auris to auta, które każdy z nas z pewnością spotkał w trakcie swoich motoryzacyjnych eksploracji. Warto wspomnieć także tu o modelach o nieco cięższym charakterze – np. Toyota RAV4. Wśród używanych modeli warto zwrócić uwagę także na możliwości, jakie prezentuje auto klasy średniej tej firmy – Toyota Avensis.

Niezwykle imponująca sieć produkcyjna Toyoty

Firma ta jako jeden z największych dostawców pojazdów na świecie, dysponuje ogromną siecią produkcyjną, która działa na całym świecie. Mowa tu o krajach takich jak: Argentyna, Belgia, Brazylia, Kanada, Kolumbia, Francja, Indonezja, Japonia, Meksyk, Filipiny, Polska, Rosja, RPA, Tajlandia, Turcja, USA, Wielka Brytania czy Wenezuela. Podwykonawcy Toyoty i zakłady licencjonowane przez markę ulokowane są także w Czechach, Francji, Chinach, Indiach, Malezji, Pakistanie, Tajwanie, Wietnamie, Australii, Ghanie, Nowej Zelandii i Zimbabwe. To prawdziwy gigant, jeśli chodzi o możliwości produkcyjne i dystrybucyjne. Wysokiej jakości rozwiązania marki Toyota znakomicie sprzedają się na tych najbardziej wymagających rynkach – w UE, Chinach i USA.


5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy
172
10

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj