22-125-5091

Filtrowanie

Aktywne filtry: 1

Marka/ Model

Cena

Nadwozie

Rok produkcji

Rodzaj paliwa

Skrzynia biegów

Przebieg

Pojemność silnika

Inne cechy

Styl

Ilość drzwi & miejsc

7 miejsc
liczba drzwi
  miejsca

   Klasa Euro & Emisja CO2

   Zastosowanie

   Używane Samochody 7-Osobowe

   Wyniki: 6
   Sortowanie

   Dlaczego Spotawheel

   Image showing cars and a promo message

   Samochody 7-osobowe

   Samochód 7-osobowy to propozycja dla osób, które mają dużą rodzinę, albo zajmują się przewozami profesjonalnie. Pierwsze auto tego typu, któremu udało się zdobyć zainteresowanie klientów to Opel Zafira z roku 1999.

   Dlaczego warto nabyć używane auto 7-osobowe na naszej stronie?

   Auta 7-osobowe to przeważnie pojazdy wykorzystywane w specjalnych celach. Kiedy mamy na pokładzie dodatkowe dwie osoby, nie ma mowy o żadnym niebezpieczeństwie, które mogłoby powstać wskutek przeoczonej usterki. Dlatego należy kupić pojazd ze sprawdzonego źródła. W naszym sklepie znajdziesz auta, które są dogłębnie testowane, zanim trafią do oferty. Zespół mechaników troszczy się o to, by każdy samochód, który trafia do klienta, był nie tylko atrakcyjny cenowo, ale także pozwalał na wieloletnią eksploatację.

   Nasi eksperci to osoby, które darzymy ogromnym zaufaniem. Dlatego auta, które są kupowane na naszym serwisie, objęte są gwarancją – nawet do 5 lat.

   Używany samochód z siedmioma miejscami

   Samochody siedmiomiejscowe to kilka wybranych modeli, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę, gdyż pochodzą one od renomowanych marek. Oto najpopularniejsze modele:

   Oraz wiele innych unikatowych aut.

   Auto 7-osobowe – dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

   Wykorzystując nowoczesne auta 7-osobowe, możesz w końcu znaleźć wystarczająco miejsca w samochodzie dla każdego. Niezależnie od tego, czy to ktoś bliski, czy ktoś, kto właśnie zamówił przejazd w popularnej aplikacji – 7-osobówki w popularnych regionach potrafią być naprawdę rozchwytywane! Oto jednak całe grono innych powodów, dla których warto wyposażyć się właśnie w taki pojazd.

   5-miejsc kontra 7-miejsc – czy to nie jest przesada?

   Jeśli chcemy wybrać się w rodzinną podróż, a potrzebujemy auta z dużym bagażnikiem, warto wybrać pojazd z siedmioma siedzeniami. Przeważnie te dwa tylne zajmują przestrzeń bagażnika, jednak jeśli nikt na nich nie będzie aktualnie siedział, nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z niezwykle pojemnego tyłu. Auta siedmioosobowe to pojazdy, które wyróżniają się bardzo dużymi rozmiarami. Oznacza to, że bez problemu zapakujemy do nich wszystko, co potrzeba. Jednak ma to także swoje konsekwencje. Oznacza to, że bez problemu zapakujemy do nich wszystko, co potrzeba. Jednak ma to także swoje konsekwencje.

   7-osobówka – czy warto kupić używaną?

   Auta 7-osobowe potrafią być dosyć drogie. To, czy należy skupić się na modelu używanym, zależy przede wszystkim od danej sytuacji. Pamiętajmy, że siedmioosobówki wykorzystywane są nie tylko do transportu osób, ale także towarów. W tym przypadku powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Należy bezwzględnie trzymać się sprawdzonych dostawców, bo w przeciwnym razie możemy otrzymać samochód z ukrytymi usterkami, które dosłownie po kilku chwilach dadzą o sobie znać. Dlatego warto postawić na nasz serwis – dostępne tu modele są znakomicie przystosowane do połykania kolejnych kilometrów na trasie bez dodatkowych napraw. Nasz model biznesowy opiera się o zaufanie klientów, dlatego bardzo silnie koncentrujemy się na tym, by nigdy go nie nadwyrężyć. Nawet gdy mamy do czynienia z tak podatnymi na uszkodzenia modelami aut.

   Auta, które eksploatowane są do transportu towarów, to bardzo powszechne zjawisko. Niestety dla zawieszenia taka działalność może mieć bardzo negatywne skutki. Inną kwestią jest to, że większość z tych usterek, które mogą wystąpić w trakcie takiego korzystania z pojazdu, nie jest prosta do szybkiej diagnozy. Wymaga dogłębnego wglądu w konstrukcję pojazdu. Jeśli kupujesz na własną rękę – to czysta loteria. Jeśli skorzystasz z naszego serwisu, masz 100% gwarancji, że wszystko jest w porządku, a jeśli nie, możesz liczyć na zwrot pieniędzy.

   Jakie auta 7-osobowe spotkam na trasie?

   Zapraszamy do lektury poradnika – wszystkie 7-osobowe samochody na rynku. Znajduje się tam top 10 aut z możliwością skorzystania z 7 miejsc siedzących, a także kompletna lista, która zawiera zarówno auta marki Nissan, Opel, Renault, Seat, jak i Volkswagen, Toyota i kilku innych. Warto się zapoznać z tą listą przed zakupami – część z tych modeli jest niezwykle unikatowa i z pewnością będzie doskonałym wyborem na towarzysza w każdej podróży.

   FAQ

   Czym jest samochód 7-osobowy?

   Dlaczego powinienem kupić samochód 7-osobowy?

   Jakie są najbardziej popularne modele 7-osobowe?

   Czy samochody 7-osobowe są drogie?

   Czy samochody 7-osobowe są niezawodne?

   Czy mogę kupić samochód 7-osobowy z dogodnym finansowaniem?