Kup z dogodnym finansowaniem

Wkład własny

Minimalna 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Minimalna 300zł

Maksymalna 3000zł

ZOBACZ AUTA
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Outlet
Renault Megane 1.5 DCI Executive
2014 - 1.461 cc - Diesel - 115.974 km
31.900
lub od 496/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Renault Clio 1.5 DCI Executive
2015 - 1.461 cc - Diesel - 155.804 km
24.900
lub od 327/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz
Międzynarodowe wyróżnienia,
którym możesz zaufać
badge ft-1000 39 miejsce pośród 1000
przedsiębiorstw w Europie
badge endeavor Part of the
Endeavor Network

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Raport techniczny
Renault Kadjar 1.2 ENERGY TCE
2015 - 1.197 cc - Benzyna - 57.491 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Renault Megane 1.5 DCI Limited
2015 - 1.461 cc - Diesel - 157.433 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Renault Captur 0.9 TCE Intens
2018 - 898 cc - Benzyna - 20.496 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Renault Laguna 2.0 dCi
2015 - 1.995 cc - Diesel - 99.590 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Renault Clio 1.5 dCi
2015 - 1.461 cc - Diesel - 128.433 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Renault Captur 1.2 TCE
2017 - 1.197 cc - Benzyna - 34.110 km
SPRZEDANY

Dlaczego warto postawić na Renault w spotawheel.pl?

Nasz serwis to miejsce, w którym możesz znaleźć auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Każdy samochód, który trafia do nas na stronę, przechodzi bardzo szczegółową analizę techniczną. Ma ona wykryć wszystkie potencjalne usterki – nawet te, które przeważnie są pomijane przez mechaników w standardowych warsztatach. Wiemy dokładnie, jakie auto jest sprzedawane na naszej stronie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat danego modelu, możesz otrzymać kompletny raport, zdjęcia, a nawet wideo, które najlepiej ukażą Ci stan techniczny samochodu. Wszystkie usterki są naprawiane przez naszych ekspertów.

W spotawheel.pl procedura sprawdzania pojazdu jest niezwykle szczegółowa. Dlatego wiemy, że samochód, który trafi do Ciebie, będzie prezentował znakomity stan techniczny. Oferujemy więc dodatkowo nawet 5-letnią gwarancję i 7 dni na bezproblemowy zwrot, jeśli samochód Cię nie zadowoli. Bez podawania powodu!

Renault – producent z bogatą historią

Renault to producent, który bardzo intensywnie starał się połączyć marketing ze sprzedażą od najwcześniejszych lat swojego funkcjonowania. W pierwszych latach XX wieku takie podejście było bardzo nieoczywiste. Firmę stworzyła trójka braci, z czym wiąże się zresztą pewna tragiczna historia. Louis, Marcel i Fernand Renault byli osobami, które łączyły pasję do samochodów z biznesowym podejściem. Efektem tego było zaangażowanie się w wyścigi samochodowe. Dla Renault ten sektor motoryzacji zawsze, przez cały czas istnienia marki, miał kluczowe znaczenie. Niestety Marcel Renault zginął w trakcie wyścigu po Francji w roku 1903. Fernand Renault odszedł z firmy wkrótce potem, a sterami zajął się już na dobre Louis. 

Pojazdy tej marki były wykorzystywane podczas wojen i cieszyły się znakomitą opinią. Przez wiele lat Renault było postrzegane jako dobro narodowe – z marką związane były bardzo silne uczucia Francuzów. Firma od lat ma wkład w rozwój historii Francji – zarówno ekonomiczny, jak i technologiczny.

Popularne modele Renault

W historii marki Renault było wiele aut, które skradły serca kierowców na całym świecie – chociażby Twingo czy Kangoo, które do tej pory systematycznie są odświeżane i rozwijane w kolejnych generacjach. Renault posiada jednak bardzo bogatą ofertę pojazdów o różnym przeznaczeniu.

SUV-y i minivany Renault

Wśród modeli typu SUV warto wymienić przede wszystkim model Renault Kadjar, Renault Koleos, Renault Captur i Renault Espace. To bardzo masywne, ciekawe stylistycznie i gotowe do jazdy w każdych warunkach pojazdy. Z minivanów Renault szczególną uwagę klientów zwracają modele Renault Scenic i Renault Kangoo.

Samochody osobowe Renault, które obecnie znajdują się w produkcji

Wśród wysokiej klasy aut Renault nie można nie wymienić modeli takich jak Renault Twingo, Renault Laguna, Renault Clio czy Renault Talisman. Legendarną renomą cieszy się także Renault Megane, prawdopodobnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów tej francuskiej marki.

Elektryczne auta Renault

Podobnie jak wszyscy inni producenci z Europy, również Renault, inwestuje w elektryki. Póki co najbardziej charakterystycznym modelem tej marki jest Renault Zoe – bardzo atrakcyjny cenowo EV. Niestety, póki co na próżno szukać go na rynku wtórnym – wierzymy, że jednak w krótkiej przyszłości się to zmieni. A wtedy specjaliści ze spotawheel.pl będą na to gotowi!

Gdzie znajdują się fabryki koncernu Renault?

Firma Renault posiada ogromną ilość fabryk na terenie Francji. To ogromny gracz z tego państwa, który zdecydowanie dokłada się do zatrudnienia ogromnej ilości ekspertów na europejskiej ziemi. Natomiast nie jest to jedyny kraj, w którym znajdują się zakłady Renault. Na terenie Europy spotkamy je także w Belgii, Hiszpanii, Rumunii i Słowenii. Z bardziej egzotycznych krajów, w których Renault produkuje swoje pojazdy, warto wymienić Maroko, Algierię, Turcję, Chiny, Indie, Koreę Południową czy Brazylię. Renault tworzy modele aut nie tylko z myślą o odbiorcy europejskim, ale także tym z Azji i Ameryki Południowej.


Czym jest Renault Sport?

Renault Sport to dział Renault zajmujący się opracowywaniem sportowych modeli marki. Takie modele sygnowane są najczęściej skrótem R.S. i należą do nich Renault Clio, Megane oraz Twingo. 

Modele R.S. łącza świetne prowadzenie i wrażenia z jazdy przy jednoczesnym zachowaniu silnika o względnie niewielkiej pojemności i wysokiej ekonomii.

Dlaczego powinienem kupić używane Renault?

Renault jest jednym z największych i najstarszych producentów samochodów na świecie znanym z produkcji przystępnych cenowo, praktycznych, bezpiecznych i ciekawie zaprojektowanych aut. W portfolio marki znajdują się głównie samochody miejskie, kompakty, kombi oraz SUVy.

Czy samochody Renault są niezawodne?

Wykorzystując najnowsze technologie i innowacyjne podejście do produkcji aut silniki Renault zostały wielokrotnie nagradzane.

Zadbane i odpowiednio serwisowane samochody Renault nie powinny sprawiać problemów i z całą pewnością mogą być uznane za niezawodne. 

W Spotawheel, oprócz pisemnej inspekcji technicznej, oferujemy możliwość zwrotu pieniędzy za auto oraz gwarancję nawet do 5 lat. Sprawdź więcej tutaj.

Co oznacza logo Renault?

Renault zostało założone przez trzech braci, od których nazwiska firma przejęła swoją nazwę. Logo układa się się w cztery diamenty, które symbolizują relację założycieli z przemysłem motoryzacyjnym. Srebrny kolor symbolizuje elegancję i kreatywność, natomiast żółte tło oznacza optymizm.

Jakie są najbardziej znane modele Renault?

Modelem Renault, który można uznać za najbardziej znany jest “Clio”. To małe miejskie auto świetnie sprawdzające się w mieście i nie tylko!

Innymi znanymi modelami są “Twingo” i “Megane”, które można uznać kolejno za mniejszego i większego brata “Clio”.

W gamie aut podwyższonych Renault oferuję model “Captur”, który jest niewielkim crossoverem osiągającym wysokie miejsca w rankingach praktyczności i bezpieczeństwa oraz “Kadjar”, którego można uznać za pełnoprawnego SUVa oferującego dodatkową przestrzeń.

Więcej o tych i innych modelach francuskich producentów dowiecie się z z wpisu na naszym blogu.

Jacy są oficjalni importerzy i dealerzy Renault w Polsce?

Oficjalnym importerem samochodów Reanult w Polsce jest Renault Polska Sp. z o.o.

Samochody Renault można kupić w większości dużych polskich miast, m.in.: 
Warszawa (RENAULT RETAIL GROUP WARSZAWA SP.Z O.O.), Gdańsk (PUH ZDUNEK SP.Z O.O.), Wrocław (ADD MOTOR SP. Z O.O.), Kraków (AUTO SPEKTRUM SP. Z O.O.), Rzeszów (AUTO SPEKTRUM SP. Z O.O.), Sopot (PUH ZDUNEK SP.Z O.O.), Olsztyn (ALCAR SP. Z O.O.)

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj