SPOTAWHEEL 365 OFFER
WITAMY ROK 2021
1825
RABATU NA WSZYSTKIE
NASZE AUTA
OFERTA WAŻNA DO 31 STYCZNIA
* Promocja dotyczy wszystkich transakcji zawartych do 31 stycznia 2021 włącznie. Rabat nie łączy się z innymi ofertami lub promocjami.

Marka Volkswagen od wielu lat działa na rynku międzynarodowym

Firma Volkswagen rozpoczęła swoją działalność tuż przed wybuchem II wojny światowej. Koncern Volkswagen AG od roku 1938 urósł do ogromnych rozmiarów – dziś jest to jeden z największych producentów aut w historii naszego świata.

Czytaj więcej

Dlaczego powinieneś kupić używany Volkswagen

Dlaczego warto kupić samochód marki Volkswagen z naszego serwisu internetowego?

Na spotawheel.pl możesz nabyć wysokiej jakości samochody marki Volkswagen. Gwarantujemy to, bo dokładnie wiemy, jakie pojazdy zawarte są w naszej ofercie. Dokonujemy niezwykle szczegółowego przeglądu każdego auta z osobna. Nasi eksperci starają się zweryfikować, czy w danej maszynie nie występują żadne usterki, szczególnie te, które ciężko jest zidentyfikować przy pobieżnym przeglądzie. Jeśli występują komplikacje – staramy się je bardzo szybko usunąć. Naprawiony pojazd wyceniany jest zgodnie z aktualnymi stawkami – oferujemy atrakcyjne ceny, które mają faktyczne przełożenie na wartość danego samochodu.

Jeśli masz wątpliwości, czy nam zaufać – mamy dla Ciebie gwarancję zwrotu pieniędzy. Dbamy o to, by każdy samochód, który trafia do naszych klientów, prezentował nienaganny stan.

Volkswagen – krótka historia marki

Firma Volkswagen działa od roku 1931 – początkowo jej zadaniem było stworzenie alternatywnego, taniego pojazdu marki Porsche. Jednak szybko okazało się, że zapotrzebowanie na tanie auta – volkswagen oznacza dosłownie pojazd dla ludu – jest ogromne. Początkowo firma zajmowała się tworzeniem garbusów, czyli Volkswagena Typ 1. Szybki rozwój marki pozwolił na zawojowanie rynków lokalnych w Europie. Garbus nie tylko jest klasykiem, który skupia na sobie wzrok przechodniów, to także pojazd, który zbudował legendę marki. Kolejnym niezwykle lubianym przez konsumentów modelem był Passat, który pojawił się w roku 1973. Kolejne modele, takie jak Golf, Polo czy Caddy opracowane zostały bardzo szybko, a sama firma rozwijała się w zawrotnym tempie.

Volkswagen – na bogatej historii się nie kończy

Dziś Grupa Volkswagen jest notowana jako drugi największy producent aut na świecie. Pod jej zarządzaniem znajdują się również takie marki jak Skoda, Audi, Seat, Porsche, Bentley, Bugatti, Scania, Ducati i Man. 12 brandów, które zajmują się tworzeniem innowacyjnych pojazdów w 125 zakładach produkcyjnych, to prawdziwe motoryzacyjne imperium. Ciężko uwierzyć w to, że ta sama firma odpowiedzialna jest za tak dobrze znane nam pojazdy jak Volkswagen Golf czy Volkswagen Passat. Marka z optymizmem spogląda w przyszłość i pracuje nad coraz to nowszymi rozwiązaniami związanymi z pojazdami elektrycznymi.

Pojazdy osobowe Volkswagen – bogata oferta różnych propozycji

W ofercie Volkswagena wyróżniają się samochody osobowe takie jak Volkswagen CC, Volkswagen Passat, Volkswagen Jetta czy Volkswagen Arteon. Dużym zainteresowaniem cieszą się także małe auta miejskie jak Volkswagen Polo bądź Volkswagen Up. To modele, które każdy z nas spotkał kiedyś na polskich drogach.

Duże, przestronne auta Volkswagen – znakomite pojazdy do familijnych wypadów

Modele SUV i crossover, 4x4 i minivany Volkswagena to renomowane samochody takie jak Volkswagen Tiguan, Volkswagen Sharan, Volkswagen Touran czy Volkswagen T-Cross. W ofercie tego producenta jest więc wiele aut do zadań specjalnych, które zapewnią komfortowy transport całej rodzinie.

Gdzie znajdują się fabryki marki Volkswagen?

Volkswagen to koncern, który działa na wielu rynkach międzynarodowych. Z tej racji konieczne było stworzenie fabryk w różnych miejscach na świecie. Mowa tu o tak egzotycznych regionach, jak Republika Południowej Afryki, Chiny (aż 10 fabryk), Indie, Kazachstan, Tajwan, Brazylia, Argentyna czy Meksyk.

Jednak to właśnie w rodzimej Europie spotkamy ich naprawdę wiele. Ulokowane są w krajach takich jak Wielka Brytania, Ukraina, Szwecja, Hiszpania, Słowacja, Rosja, Portugalia, Polska, Holandia, Włochy, Węgry, Niemcy, Francja, Czechy, Bośnia i Hercegowina, Belgia oraz Austria. Istnieje także linia produkcyjna w Stanach Zjednoczonych. Dorobek Volkswagena jest więc bardzo imponujący i mamy w jego rozwój swój wkład (zakłady Volkswagen Poznań).

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj