Happy Valentine's Day
3000
KORZYŚCI do

* Oferta jest ważna do 25 lutego 2021 oraz nie łączy się z innymi ofertami lub zniżkami.

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego warto kupić samochód marki Mitsubishi z oferty serwisu spotawheel?

Osoby poszukujące samochodu bardzo często zastanawiają się, czy nie kupić używanego egzemplarza. Pod względem ekonomicznym taka decyzja wydaje się bardzo sensowna, ponieważ pojazdy najbardziej tracą na swojej wartości w ciągu pierwszych czterech lat po wyjeździe z salonu. Niestety opinia na temat aut używanych w naszym kraju nie jest zbyt dobra. Wielu sprzedawców zataja wady mechaniczne oferowanych pojazdów, a jeszcze kilka lat temu cofanie przebiegu było powszechną praktyką na placach komisowych. Wybierając auto z oferty serwisu spotawheel.pl będziemy mieć pewność, że kupujemy egzemplarz dokładnie sprawdzony, ze zweryfikowanym przebiegiem oraz stanem mechanicznym. Co ważne, wszystkie analizy i raporty wykonują dla nas niezależni specjaliści. Wszystkie wykryte usterki są od razu naprawiane, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasz nowy zakup bezawaryjnie posłuży przez wiele lat!

A co, jeśli kupione auto nie przypadnie nam do gustu? W ciągu siedmiu dni od zakupu masz pełne prawo do zwrotu pojazdu i to bez podawania przyczyny. Wystarczy, że nie przejedziesz więcej niż 200 kilometrów. Ponadto udostępniamy naszym klientom pięcioletnią gwarancję na wszystkie podzespoły!

Mitsubishi – marka, która zmotoryzowała Japonię

Początek istnienia marki Mitsubishi datuje się na 1917 rok. To właśnie wtedy firma trudniąca się dotychczas produkcją podzespołów mechanicznych, postanowiła zaprezentować światu swój pierwszy, pełnoprawny samochód osobowy. Bazujący na Fiacie Tipo 3 Mitsubishi Model A miał zmotoryzować Japonię, jednak ze względu na swoją cenę, jego sprzedaż początkowo nie była rewelacyjna. Do 1922 roku z taśm produkcyjnych zjechały zaledwie 22 pojazdy. Po falstarcie Mitsubishi zdecydowało się na rozpoczęcie produkcji podzespołów do samolotów. Dopiero w 1936 roku znów powrócono do konceptu stworzenia auta dla mas, kiedy to Mitsubishi postanowiło dostosować model PX33, który pierwotnie był wojskowym sedanem z napędem na cztery koła. 

W 1945 roku rozpoczęto produkcję autobusów i pojazdów dostawczych. Najpopularniejszym wśród japońskich przedsiębiorców dostawczakiem był trójkołowy model Mizushima, który, z racji swoich niewielkich wymiarów, doskonale nadawał się do podróżowania po zatłoczonych uliczkach dużych miast. Na początku lat 60. ubiegłego wieku do produkcji seryjnej wprowadzono model Mitsubishi 500, który był rodzinnym pojazdem z napędem na przód. W 1962 roku, zgodnie z panującą w Japonii wtedy modą na tak zwane kei cary, Mitsubishi do sprzedaży wypuściło model Monica. Natomiast rok później przystosowano taśmy produkcyjne do montażu modelu Colt 100, który był rodzinnym pojazdem dla każdego. W 1964 roku na rynek wprowadzono model Debonair, dedykowany bardziej wymagającym klientom, poszukującym alternatywy dla drogich aut luksusowych z Europy. W 1982 roku marka Mitsubishi zadebiutowała na rynku amerykańskim, gdzie od razu zyskała wielu zwolenników. Do sprzedaży trafiły tam modele Tredia, Cordia i Starion. 

Początkiem lat 90. marka Mitsubishi pod kierownictwem Hirokazu Nakamura zaprezentowała pojazdy typu SUV. Modele Pajero oraz Diamante stały się niezwykle popularne zarówno na rynku lokalnym, jak i w Europie i Ameryce. W 2017 roku firma Mitsubishi przedstawiła sześcioletni plan ścisłej współpracy z markami Nissan oraz Renault. Zakładał on wspólną produkcję ponad 9 milionów pojazdów, które mają bazować na wspólnych płytach podłogowych i wykorzystywać takie same podzespoły. Ponadto Mitsubishi do 2022 roku zaplanowało uzyskanie minimum 600 kilometrów zasięgu dla swoich pojazdów elektrycznych.

Jakie pojazdy marki Mitsubishi są najpopularniejsze?

Klienci nadal chętnie wybierają auta typu SUV, dlatego niezwykle docenianym pojazdem marki Mitsubishi jest model ASX oraz Outlander. Równie popularnymi samochodami w ostatnim czasie są minivany. Osoby poszukujące bardziej drapieżnego auta o sportowym charakterze, z całą pewnością wybiorą Mitsubishi Lancera, który swego czasu święcił triumfy w rajdach samochodowych. 

Gdzie produkowane są auta Mitsubishi?

Marka Mitsubishi posiada wiele fabryk zlokalizowanych w Japonii, Chinach, Tajlandii, na Filipinach, w Indonezji oraz Rosji. Ponadto marka posiada aż 8 fabryk trudniących się produkcją silników, skrzyni biegów oraz innych komponentów mechanicznych, wykorzystywanych przez inne oddziały. 


5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj