Często zadawane pytania

Kim jesteśmy i jak kupić auto w Spotawheel

Co konkretnie znaczy Spotawheel;

W firmie Spotawheel kupujemy i sprzedajemy samochody tyle, że w zupełnie inny sposób – łatwiejszy, bardziej zrozumiały, absolutnie przejrzysty, bez zbędnych kosztów, które musieliby na koniec ponosić kupujący lub sprzedający.

Nie wierzymy w luksusowe showrooms ani w armię sprzedawców aby przekonać was, że samochód, który widzicie jest naprawdę dobry. Przeciwnie, zainwestujemy w mechaników i entuzjastów, ludzi którzy zrobią wszystko aby znaleźć najlepsze samochody na rynku!

Firma Spotawheel przekonuje poprzez dostęp do pełnej informacji ponieważ krok po kroku podajemy informacje o wszystkim czym dysponuje każde auto a czym nie. Przekazujemy wam rzeczywistą książkę przeglądów technicznych, w której nadal obowiązują wszystkie telefony na pieczątkach. Sprawdziliśmy na wszelkie możliwe sposoby przebieg, w dokumentacji zakładów prywatnych i państwowych i porównaliśmy te informacje ze stanem pojazdu. Informacje te dostaniecie od nas na piśmie, podobnie jak prawo do zwrotu w ciągu 14 dni lub do 300 km ot tak, po prostu.
Poznajcie nas

Czym wyróżnia się Spotawheel?

  1. Nie kupuje, naprawia czy odsprzedaje wszystkiego. Wybiera tylko te pojazdy, które zdołają przejść przez najbardziej dogłębny przegląd na rynku, ten przeprowadzony przez Spotawheelc. SpotawheelcPrzegląd jest nierozłącznie związany z każdym pojazdem, który sprzedajemy i stanowi zobowiązanie punkt po punkcie, ze wszystkimi jego ustaleniami (nie zobaczysz tylko prawdziwej kontroli).
  2. Pojazd znajduje się ze swoim właścicielem do momentu sprzedaży, bez ryzyka kosztów kapitału, umiejscowienia i przechowywania, które dyktują zbyt niskie ceny kupna i zbyt wysokie ceny sprzedaży.
  3. Test drive nie stanowi żadnego problemu, wręcz przeciwnie, podstawi wam samochód pod dom abyście nie tracili czasu.
  4. Nie tylko gwarantuje wam sprawność samochodu po zakupie, daje prawo zwrotu w przeciągu 14 dni lub do 300 km bez żadnych dodatkowych kosztów lub ograniczeń. Możecie nim jeździeć, ponownie skontrolować, zakochać się w nim lub go odrzucić.

Dzięki naszej wiedzy i technologii możemy i odkrywamy najlepsze produkty naturalne jakie są tam na zewnątrz (samochody), które promujemy wśród potencjalnych nabywców z całej Polski, za pośrednictwem naszej technologicznie najwyższej klasy platformy. Mamy status handlowca co oznacza, że kupujący jest chroniony w pełni przez obowiązujące prawo w kwestiach gwarancji i wad samochodu. Dysponujemy grupą specjalistów, która będzie wam służyć pomocą w trakcie procedury kupna ale i potem, gdybyście czegoś potrzebowali..

Za firmą Spotawheel stoi ten sam zespół, który rok wcześniej stworzył Spotawheel czyli służby kontroli technicznej, które wywołały niesamowite zamieszanie na polskim rynku samochodów używanych. Nasze oczy wiele widziały ale nasze wartości pozostały nietknięte: przejrzystość, wartość, łatwość.

Naszą wizją jest "czysty" rynek, na tym skoncentrowaliśmy wszystkie nasze siły, każdy jeden z 30 (and growing) oby życia starczyło!

Jesteście przedsiębiorcami?

Tak, firma Spotawheel ma pozwolenie na działalność co znaczy, że w kwestiach zakupu jesteście całkowicie pod ochroną prawa, na mocy przepisów, które regulują działalność dealerów samochodów.

Jednocześnie wysoko utrzymujemy poprzeczkę przejrzystości i zaufania skoro mamy sprawdzone samochody, których stan jest opisany szczegółowo, poświadczamy rzeczywisty przebieg i każdy zainteresowany może to potwierdzić w jakimkolwiek wybranym przez siebie warsztacie/mechanika!

Firma Spotawheel to zespół ludzi z pasją, o nowym sposobie myślenia, których celem jest przejrzystość i tworzenie wartości dla wszystkich a nie tylko dla wybranych. Udowodniliśmy to jako Spotawheel, który wzburzył wodę a teraz posuwa się krok do przodu.

Czy mogę zamienić swój samochód na jakiś inny?

Oczywiście! Przy każdym naszym samochodzie możecie znaleźć opcję "Interesuje was zamiana? Powiedzcie jaki samochód macie!" i kiedy klikniecie w to miejsce, zostaniecie przeniesieni do formularza zamiany i możecie wypełnić dane swojego samochodu!

Oczywiście możecie również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 22-125-5091 aby porozmawiać o waszej zamianie!

Gdzie się znajdujecie?

Znajdziecie nas wszędzie! W biurze, w domu lub w dłoni, wszędzie tam, gdzie istnieje ekran lub telefon ale i w każdym miejscu gdzie dojeżdża samochód, w całej Polska!

Siedziba Spotawheel znajduje się na ul. Puławskiej 601, 02-885 Warszawa gdzie przyjmiemy was życzliwie, jeśli zechcecie nas odwiedzić. Reszta zespołu jest w terenie. Wybiera codziennie najlepsze samochody używane i doprowadza na wybrane przez was miejsce w celu test drive, dba o nie aby cały czas znajdowały się w idealnym stanie, podstawia pod wasze drzwi. Spotawheel!

Pochodzenie i historia samochodów

Wszystkie używane samochody firmy Spotawheel są absolutnie "czyste", zarówno z punktu widzenia poważnych wypadków jak i tytułów własności/dokumentów. Nasz zespół przeprowadza ponad 10 różnych kontroli zarówno w instytucjach państwowych jak i prywatnych aby upewnić się co do towaru, który oferujemy! No i oczywiście możecie również sami sprawdzić!

Czy samochody odniosły w przeszłości jakieś poważne / konstrukcyjne uszkodzenie w przeszłości?

Absolutnie żadne i potwierdza to Spotawheel przeprowadzając dogłębny przegląd. Przegląd przez specjalistów Spotawheel jest najbardziej wiarygodną w chwili obecnej opcją jeśli chodzi o samochody używane i tylko jeśli auto „zda egzamin” znajdziesz je w Spotawheel!

Mogę zrobić test drive? Mogę zobaczyć samochód?

Oczywiście! Możecie umówić się na test drive za pośrednictwem naszej strony internetowej. Podstawimy samochód w miejscu, które nam wskażesz, wystarczy że będzie to w granicach województwa gdzie znajduje się samochód. Pasjonat z firmy Spotawheel weźmie samochód od jego właściciela i zostawi w wybranym przez was miejscu, wybierzecie się na spacer ale równocześnie rozważycie na spokojnie wszystkie związane z tym samochodem szczegóły!

Nie zapomnijcie sprawdzić na ile do was pasuje, jak go wyczuwacie i czy ma szansę zostać waszą kolejną miłością – dajemy wam 14 dni lub 300 km a nie tylko kilka minut!

Czy mogę sprawdzić wasz samochód u swojego mechanika lub warsztacie?

Spotawheel przedstawi wam pisemny raport z kontroli 200 elementów, w którym znajdziecie wszystkie szczegóły wynikające z przeglądu! Możecie oczywiście sprawdzić wybrany przez was samochód u jakiegokolwiek mechanika lub w wybranym przez siebie warsztacie! Powiedz gdzie chcesz a zawieziemy tam samochód do przeglądu!

Czy cena, którą widzimy na waszej stronie spada? Co możemy zrobić aby zapłacić w gotówce?

Niestety nasza cena nie może się zmienić, niezależnie od sposobu płatności i jesteśmy z tego dumni!

Faktura za samochód jest wystawiana zależnie od jego wartości, kosztów zarządu i naszej niewielkiej marży a nie w oparciu o ewentualne negocjacje z powodu zawyżonej ceny (z jednoczesnym cofnięciem licznika przebiegu) z nadzieją na złapanie naiwnego. Marzeniem Spotawheel jest odcięcie się od wszelkich złych doświadczeń, których częścią naszym zdaniem są niekończące się negocjacje w sprawie jednego samochodu.

Wystawiacie weksle?

Nie chwili obecnej weksle nie wchodzą w rachubę. Możemy wam ewentualnie pomóc w drodze kredytu bankowego!

Jak możemy zapłacić w ratach i jaką musimy wpłacić zaliczkę?

Współpracujemy z bankami Cofidis i Santander aby służyć naszym klientom najlepszą formą kredytowania. Macie do wyboru od 0% zaliczki i maksymalnie do 72 rat w celu ustalenia wysokości miesięcznej raty, którą chcecie płacić!

Procedura jest błyskawiczna i zazwyczaj odpowiedź przychodzi tego samego dnia. Zadzwońcie pod numer 22-125-5091 to powiemy wam więcej szczegółów!

Jakie dokumenty są potrzebne do udzielenia kredytu?

Potrzebujemy:

  • Ostatnie rozliczenie podatkowe
  • Kopię dowodu tożsamości
  • 2 ostatnie zaświadczenia o wynagrodzeniu
  • Rachunek za prąd lub wodę na wasze nazwisko
Zadzwońcie pod numer 22-125-5091 po więcej szczegółów!

Jakie mam warianty zapłaty?

Możecie zapłacić w jakikolwiek możliwy sposób! Kartą kredytową, paypal, przelewem bankowym, gotówką albo przez łączenie tych powyżej (jeśli trzeba podzielić kwotę).

Oczywiście jest też możliwość dotacji w ramach naszej współpracy z największymi polskimi bankami, zadzwoń do nas pod numer 22-125-5091 a udzielimy wam szczegółowych informacji!

Ile czasu musi upłynąć od momentu zapłaty abyśmy mogli odebrać samochód?

Potrzebujemy 2-3 dni pracujące od momentu zapłaty aby przekazać samochód. W tym czasie przeprowadzimy całą procedurę i zadbamy o to aby wasz nowy samochód wyglądał jak nowy!

Możecie przysłać mi samochód tam gdzie mieszkam? Obciążycie mnie kosztami takiej przesyłki?

Przesłanie w obrębie województwa, w którym znajduje się samochód nie ma kosztów (Attyka lub Saloniki)

Za przesłanie samochodu do innego województwa obowiązuje opłata, której wysokość zależy od miejsca i sposobu dostarczenia. Zadzwońcie pod numer 22-125-5091 a znajdziemy najmniej kosztowny sposób aby przesłać wam wasz nowy samochód!

Kim są mechanicy i co to za ludzi ci pasjonaci?

Zespół jest wyjątkowy, jest nas ponad 30-u i pracujemy bez wytchnienia aby zmienić polski rynek samochodów używanych!

Mechaników firmy Spotawheelc znacie, to ci sami podstrzeleni perfekcjoniści, którzy w przeciągu zaledwie roku wynieśli firmę Spotawheelc na sam szczyt. Tarabanią ze sobą dziwaczne narzędzia aby zaświadczyć, że samochód spełnia standardy firmy Spotawheel!

Z drugiej strony mamy pasjonatów, którzy pomogą wam zrozumieć procedurę firmy Spotawheel, wiedzą wszystko o samochodzie i odpowiedzą wam na wszelkie pytania. To nie są sprzedawcy więc nie będą was traktować jak worek z pieniędzmi. To entuzjaści, których pasją są samochody i podzielają cele i wizję Spotawheel


Na sprzedaż

Co się dzieje, kiedy samochód przejdzie przegląd Spotawheel?

Przede wszystkim gratulacje! Macie bardzo dobry i bezpieczny samochód, cieszymy się, że będziemy go reprezentować jako Spotawheel

!

Kolejnym krokiem są odwiedziny entuzjasty samochodowego, który wręczy wam umowę wstępną z gwarantowaną ceną i z naszym zobowiązaniem na piśmie, zrobi zdjęcia samochodu (z jednym krótkim video!) aby zamieścić na naszej stronie internetowej.

Po jakimś czasie, samochód znajdzie nowego właściciela! Do tego czasu używacie go normalnie.

Ile czasu zajmuje sprzedaż samochodu za pośrednictwem firmy Spotawheel?

Mamy fantastyczny zespół ludzi, którzy rozmawiają z potencjalnymi nabywcami z całej Polski. Z pewnością pomaga im również zaufanie, jakim cieszy się nasza marka.

Zazwyczaj znalezienie nowego właściciela zajmuje nam około 15-20 dni. Gwarantujemy, że utrzymamy tę samą cenę Twojego samochodu przez 30 dni. Przez ten czas możesz bez przeszkód korzystać ze swojego samochodu.

Czy mogę równolegle ze Spotawheel zamieścić swoje osobiste ogłoszenie?

Doświadczenie Spotawheel nie przewiduje ograniczeń w związku z tym, możesz wypowiedzieć umowę sprzedaży kiedy tylko chcesz chyba, że znaleźliśmy już zainteresowanego.

Większość naszych klientów wybiera wyłącznie Spotawheel ale oczywiście po uzgodnieniu z nami, możesz zamieścić swoje własne ogłoszenie skoro tego pragniesz.

Jak wycenia i fakturuje Spotawheel mój samochód?

Cena samochodu wynika z analizy trzech czynników, stanu stwierdzonego w wyniku naszego przeglądu, cen kupna/sprzedaży Eurotax jak też popytu na konkretny model na podstawie ruchu na różnych witrynach internetowych z ogłoszeniami.

Ceny, które proponujemy właścicielom są optymalne i dużo wyższe od cen innych dealerów ponieważ wiemy, że masz dobry samochód i nie interesuje nas aby zarobić na nim “tysiące euro”.

Mam zadłużony /obciążony samochód, mogę go znowuż sprzedać za pośrednictwem Spotawheel?

Niestety w chwili obecnej nie oferujemy przedpłaty na spłatę długu więc dług powinien zostać spłacony, zanim my zajmiemy się samochodem.

To samo obowiązuje również w przypadku zastrzeżenia własności – najpierw należy znieść obciążenie aby samochód mógł zmienić właściciela.

Zapewniacie prawo zwrotu waszym klientom. Kiedy klient wam zwróci samochód, zażądacie ode mnie zwrotu pieniędzy?

W żadnym wypadku! Kiedy tylko odbierzemy od was samochód, bierzemy na siebie ryzyko zwrotu w całości.

Każdy samochód, który sprzedajemy przekazujemy z gwarancją zwrotu 14 dni lub 300 km, bez pytań, wystarczy że będzie w tym samym stanie, w jakim go sprzedaliśmy!

Co to za ludzie, którzy będą przychodzić? Kim są mechanicy i kim są car enthusiasts?

Nasz zespół jest wyjątkowy, jest nas ponad 30-u tych, którzy pracują bez wytchnienia aby zmienić polski rynek samochodów używanych!

Mechaników ze Spotawheel znacie, to ci sami podstrzeleni perfekcjoniści, którzy w przeciągu zaledwie roku wynieśli firmę Spotawheel na sam szczyt. Tarabanią ze sobą dziwaczne narzędzia aby zaświadczyć, że samochód spełnia standardy firmy Spotawheel!

Z drugiej strony mamy pasjonatów, którzy pomogą wam zrozumieć procedurę firmy Spotawheel, wiedzą wszystko o samochodzie i odpowiedzą wam na wszelkie pytania. To nie są sprzedawcy więc nie będą was traktować jak worek z pieniędzmi. To entuzjaści, których pasją są samochody i podzielają cele i wizję Spotawheel!

Dlaczego musicie dawać mój samochód na test drive? Jakie mam zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia/wypadku?

Osobisty kontakt i test drive jest niezwykle ważny dla wielu zainteresowanych, pomaga im podjąć lepszą decyzję. Nie musicie robić nic szczególnego, chcielibyśmy jedynie wiedzieć, że raz w tygodniu udostępnicie nam samochód na określone godziny abyśmy mogli my go pokazać, nie zawracając wam głowy.

Odbierzemy samochód z waszego domu lub pracy i odprowadzimy w to samo miejsce! Procedura test drive przebiega wg określonego schematu, przewiduje określoną trasę (aby uniknąć wąskiej lub złej jakości drogi), szybkość (maksymalnie 80-90 km/godzinę jeśli pozwala na to konkretna droga) oraz czas trwania (maksymalnie 10 minut).

Entuzjaści ze Spotawheel są doświadczonymi kierowcami i bezwzględnie zadbają o wasz pojazd. Ponadto, macie pisemną gwarancję na cały okres przewidziany w procedurze, że pokryjemy każdą szkode lub wypadek. Naprawdę nie musicie niczego się obawiać!

Przegląd może zostać przeprowadzony również u mnie w pracy? Może odbyć się wieczorem na zewnątrz drink-baru, w którym usiądę?

Przegląd może odbyć się kiedykolwiek i gdziekolwiek sobie tego życzycie – wystarczy, że wam pasuje! Ale tak między nami, kiedy udajesz się do drink-baru nie powinieneś mieć ze sobą samochodu!

Czy muszę być obecny podczas przeglądu technicznego?

Będziecie potrzebni na początku i na koniec przeglądu, niekoniecznie przez cały czas jego trwania. Przegląd techniczny trwa około 75 minut i faktycznie robi wrażenie! Możecie oczywiście przyglądać się pijąc kawę z przyjaciółmi w kawiarni obok lub jak zazwyczaj pracować i nie będziemy wcale wam przeszkadzać!

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj