Pojazdy bardzo małe, znane także jako pojazdy miejskie lub samochody segmentu A. Idealne do przetrwania w miejskim środowisku, zatłoczonym i z bardzo ograniczonymi przestrzeniami do parkowania. Pod ich maską znajdziesz małe, ekonomiczne silniki, zwykle wyposażone w turbosprężarki. Posiadają one małą moc, jednak z uwzględnieniem niedużej masy pojazdów dają one zadowalające... Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Raport techniczny
Bmw X1 xDrive23d
2012 - 1.995 cc - Diesel - Automat - 171.170 km
53.900
lub od 1626/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz
Raport techniczny
Opel Mokka 1.7 CDTI Automat
2014 - 1.686 cc - Diesel - Automat - 104.628 km
PROMOCJA 53.900
51.990
lub od 475/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Używane samochody miejskie - dlaczego warto je kupować?

Pojazdy bardzo małe, znane także jako pojazdy miejskie lub samochody segmentu A. Idealne do przetrwania w miejskim środowisku, zatłoczonym i z bardzo ograniczonymi przestrzeniami do parkowania. Pod ich maską znajdziesz małe, ekonomiczne silniki, zwykle wyposażone w turbosprężarki. Posiadają one małą moc, jednak z uwzględnieniem niedużej masy pojazdów dają one zadowalające osiągi. W Polsce najchętniej kupowanymi samochodami tej klasy są: Toyota Aygo, Skoda Citigo, Fiat Panda i Hyundai i10.

W segmencie A nie panuje taka różnorodność, jak w innych klasach. Wszystko przez kwestie bezpieczeństwa – miniaturyzacja pojazdu wymaga zastosowania unikalnych i zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych, aby sprostać wymogom. Dlatego niewiele koncernów decyduje się na produkcję samochodów miejskich. 

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie auto!
Sprawdzone, z gwarancją i w sam raz na Twoje potrzeby.
Powiedz nam, czego szukasz