SPOTAWHEEL 365 OFFER
WITAMY ROK 2021
1825
RABATU NA WSZYSTKIE
NASZE AUTA
OFERTA WAŻNA DO 31 STYCZNIA
* Promocja dotyczy wszystkich transakcji zawartych do 31 stycznia 2021 włącznie. Rabat nie łączy się z innymi ofertami lub promocjami.
Toyota Yaris to niemalże synonim małego samochodu miejskiego, którego popularność nie słabnie od lat. Kierowcy cenią go za niezawodność, nieduże koszty utrzymania i komfort jazdy. Te cechy powodują, że używane Toyoty Yaris tracą na wartości wolniej niż miejskie auta konkurencji.Połączenie tych cech z gamą oszczędnych silników oraz praktycznie zaprojektowanym wnętrzem... Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Używana Toyota Yaris - dlaczego warto ją kupić?

Toyota Yaris to niemalże synonim małego samochodu miejskiego, którego popularność nie słabnie od lat. Kierowcy cenią go za niezawodność, nieduże koszty utrzymania i komfort jazdy. Te cechy powodują, że używane Toyoty Yaris tracą na wartości wolniej niż miejskie auta konkurencji.

Połączenie tych cech z gamą oszczędnych silników oraz praktycznie zaprojektowanym wnętrzem z wygodnymi fotelami sprawia, że Toyota Yaris zadowoli zarówno świeżo upieczonych, jak i doświadczonych kierowców. 

Toyota Yaris 2

Roczniki: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011

Druga generacja Toyoty Yaris zachowała sylwetkę swojej poprzedniczki, niemniej projektanci nadali jej bardziej nowoczesny wygląd. 

Mimo kompaktowych rozmiarów używane Toyoty Yaris drugiej generacji oferują wystarczającą przestrzeń dla 4 dorosłych osób.Tak samo jak w poprzedniczce, charakterystycznym elementem deski rozdzielczej był umiejscowiony centralnie cyfrowy wyświetlacz. 

Gama silników benzynowych, w które wyposażone są auta drugiej generacji,składa się z litrowych jednostek o mocy 69 KM i silników 1.3 (86 KM), obie w kombinacji z pięciobiegową skrzynią. W 2010 roku dołączył do nich motor 1.3 Dual VVT-i o mocy 101 KM, wyposażony w system start-stop, dostępny w konfiguracji ze skrzynią sześciobiegową. 

Wśród ówcześnie produkowanych aut kompaktowych mało który model oferował w trasie tak wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu, połączone z niedużym zużyciem paliwa. Jedyne rozczarowanie może spotkać fanów bardziej sportowego stylu jazdy, wszak Toyota Yaris powstała z myślą o spokojnej i ekonomicznej jeździe.

Toyota Yaris 3

Roczniki: 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Trzecia generacja zdobyła serca polskich kierowców, wysoko plasując się w rankingach sprzedaży aut z segmentu B - co przekłada się na spory wybór tych samochodów na rynku wtórnym. 

Projektanci trzeciej generacji Yarisa zerwali z wcześniejszą stylistyką.Auto jednak dalej ma charakterystyczny wygląd, daleki od “poprawnych aż do przesady” projektów innych japońskich samochodów. Tym razem deska rozdzielcza została zaprojektowana bardziej tradycyjnie, czyli bez centralnie umiejscowionego wyświetlacza. 

Zastosowano także cieńsze oparcia foteli, dzięki czemu osoby siedzące z tyłu zyskały nieco więcej przestrzeni na nogi. Tak jak w poprzedniej generacji zastosowano składaną, dzieloną tylną kanapę. 

W oferowanej gamie silników po raz pierwszy pojawiła się hybryda, sprzedawana w konfiguracji z automatyczną skrzynią biegów. 

Tak jak u poprzedniczki gama silników benzynowych zawiera jednostki 1.0, 1.3 i-Dual VVT-i i 1.5 (w wersji Dual VVT-iE i mocy 111 KM). W sprzedaży jest tylko jedna wersja silnika diesla (1.4 D-4D, 90 KM). Od 2012 roku dostępna jest także hybryda, składająca się z silnika benzynowego o pojemności 1.5 i mocy 75 KM oraz silnika elektrycznego. Łączna moc całości to 100 KM a minimalne spalanie to zaledwie 3,3 l/100 km. 

Dlaczego powinienem kupić używaną Toyotę Yaris?

Toyota Yaris jest jednym z najpopularniejszych aut miejskich, jakie można kupić. Yarisy są ekonomiczne, łatwe w prowadzeniu i przeważnie nieźle wyposażone, co czyni je idealnym autem do codziennego użytku.

Którą Toyotę Yaris kupić? Z silnikiem benzynowym, diesla czy napędem hybrydowym?

Toyota Yaris jest oferowana w różnych wersjach a wybór odpowiedniej zależy od tego, jaki masz budżet oraz jak planujesz wykorzystywać swoje auto. Chociaż hybryda jest najdroższa w zakupie, jest najbardziej wydajna i ma najniższe koszty eksploatacji.

Jak często trzeba serwisować Toyotę Yaris?

Toyota Yaris to samochód tani w utrzymaniu. Nie wymaga ona przeglądów częstszych niż w przypadku konkurencyjnych modeli - co 10-15 tys. km.
5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj