SPOTAWHEEL CYBER WEEK
SPOTAWHEEL CYBER WEEK SALES
OSTATNIA  
SZANSA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
*Oferta jest ważna dla wszystkich transakcji zawartych przed 7.12.2020 i nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami

Jeśli szukasz dobrej wydajności i niskich kosztów utrzymania, potrzebujesz samochodu benzynowego! Zużycie paliwa nie powinno Cię zajmować, ponieważ większość samochodów ma teraz zaawansowane silniki benzynowe zaprojektowane tak, aby zapewnić dobre osiągi i średnie wartości zużycia równoważne z silnikami wysokoprężnymi.

Czytaj więcej

Dlaczego powinieneś kupić używane auto na benzynę

Jeśli szukasz dobrej wydajności i niskich kosztów utrzymania, potrzebujesz samochodu benzynowego! Zużycie paliwa nie powinno Cię zajmować, ponieważ większość samochodów ma teraz zaawansowane silniki benzynowe (patrz 3-cylindry), które oferują niezbędny „ciąg” na drodze, osiągając tym samym średnie zużycie paliwa odpowiadające silnikom wysokoprężnym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach i wadach silników olejowych i benzynowych, przeczytaj odpowiedni artykuł, który napisaliśmy, "Klasyczne dylematy: benzyna czy olej napędowy? ".

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj