Sprzedaj swój samochód łatwiej niż kiedykolwiek, za cenę, na jaką zasługuje!

Wypełnij formularz. Odwiedź nas ze swoim samochodem. Uzyskaj wycenę za darmo!
  • 1
  • 2
Krok 1
PODSTAWOWE INFORMACJE
DANE KONTAKTOWE
Prosty i wygodny sposób na zmianę samochodu!
1
Wypełnij formularz i umów się na wizytę.

Nie utrzymujemy całej armii sprzedawców, bo niezawodność naszych samochodów mówi sama za siebie. Dlatego udało nam się do minimum ograniczyć koszty i stworzyć konkurencyjną ofertę.

2
Po ustaleniu ceny masz do wyboru: bezpośredni zakup samochodu przez Spotawheel lub gwarancję jego sprzedaży w ciągu 30 dni.

Wiesz dokładnie co zyskujesz, tak samo jak dziesiątki naszych Klientów, wystawiających nam pozytywne recenzje.

3

Spotawheel to mechanicy, miłośnicy motoryzacji i doradcy działający przez cały tydzień, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wasze pytania.

Elastyczność

Zamiana auta, odkup lub wzięcie w komis - to Ty decydujesz.

Przejrzystość

Masz pełną kontrolę nad całym procesem. Wszystko jest udokumentowane, bez dopisków "małym drukiem"

Spokój

Szanujemy Twój czas, dlatego od początku przedstawiamy konkrety. Bez niepotrzebnych spotkań i podejrzanych ofert.

WYCEŃ SWÓJ SAMOCHÓD ZA DARMO
Kim jesteśmy i jak działamy
Po co istnieje Spotawheel?

Skupujemy i sprzedajemy samochody w zupełnie inny sposób – łatwiejszy, bardziej zrozumiały, absolutnie przejrzysty i bez zbędnych kosztów, które musieliby na koniec ponosić kupujący lub sprzedający.

Nie potrzebujemy armii sprzedawców i luksusowych salonów aby przekonać Was, że samochód, który widzicie jest naprawdę dobry. Zamiast tego inwestujemy w mechaników i zespół entuzjastów motoryzacyjnych. To ludzie, którzy zrobią wszystko, aby znaleźć najlepsze samochody na rynku !

Stawiamy na przejrzystość, dlatego żaden sprzedawany przez nas samochód nie ma przed nami tajemnic, tak samo jak my nie mamy przed naszymi Klientami. Podajemy informacje o wszystkim tym, czym dysponuje każde auto i o tym, czego nie ma. Przekazujemy wam oryginalną książkę przeglądów technicznych. Sprawdzamy na wszelkie możliwe sposoby przebieg. Opis stanu samochodu i wszelkie informacje o wyposażeniu znajdziesz w pisemnym raporcie. I do tego masz prawo do zwrotu samochodu w ciągu 14 dni od zakupu (jeśli nie przejechałeś więcej niż 300 km). Od tak, po prostu, bez potrzeby wyjaśniania.

2. Jak wygląda wycena mojego samochodu?

Cena samochodu jest rezultatem analizy trzech parametrów: stanu samochodu jaki wynika z naszego przeglądu, ceny na rynku kupna/sprzedaży oraz popytu na ten konkretny model, który określa się na podstawie obrotów na różnych portalach internetowych z ogłoszeniami.

Ceny jakie proponujemy właścicielom są znacznie wyższe od średniej dla rynku. Dokładnie sprawdzamy samochody więc jesteśmy pewni tych, które kupujemy. Poza tym nie interesuje nas zarabianie tysięcy złotych na skupowaniu używanych samochodów.

3. Jak szybko możecie sprzedać mój samochód?

Mamy fantastyczny zespół ludzi, którzy rozmawiają z potencjalnymi nabywcami z całej Polski. Z pewnością pomaga im również zaufanie, jakim cieszy się nasza marka.

Zazwyczaj znalezienie nowego właściciela zajmuje nam około 15-20 dni. Gwarantujemy, że utrzymamy tę samą cenę Twojego samochodu przez 30 dni. Przez ten czas możesz bez przeszkód korzystać ze swojego samochodu.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj