Historia marki Mercedes-Benz jest bezpośrednio związana z historią motoryzacji w ogóle. W rzeczywistości, pierwszy samochód, jaki kiedykolwiek zbudowano był dziełem Karla Benza, jednego z dwóch „rodziców” Mercedes-Benz.

Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Dlaczego powinieneś kupić używany Mercedes-Benz

Historia marki Mercedes-Benz jest bezpośrednio związana z historią motoryzacji w ogóle. W rzeczywistości, pierwszy samochód, jaki kiedykolwiek zbudowano był dziełem Karla Benza, jednego z dwóch „rodziców” Mercedes-Benz. Od 1886 r. przemysł motoryzacyjny w Stuttgarcie napędza rozwój motoryzacji samochodowej, oferując samochody premium, najwyższym bezpieczeństwem i innowacyjną technologią. Biorąc pod uwagę know-how i długą historię, Mercedes oferuje dziś potencjalnemu nabywcy jedną z najbardziej kompletnych linii na rynku!

Podobnie jak w przypadku innych producentów samochodów premium (np. Audi, BMW, Volvo), najbardziej popularne modele Mercedesa to imponujące sedany. Modele C-Class, E-Class i „prezydencka” klasa S to samochody rodzinne o doskonałej konstrukcji, wyjątkowym designie i niezrównanym komforcie.

Dzięki ogromnemu dziedzictwu wyścigowemu Mercedes-Benz produkuje jedne z najbardziej imponujących samochodów sportowych na świecie. Ta spuścizna jest odzwierciedlona przez Mercedes-AMG (filię Mercedes-Benz), gdzie rozwija i wprowadza do marzeń AMG, technologie nawet z Formuły 1!

Z drugiej strony, dla tych, którzy lubią bestie i niewyczerpaną moc SUV, w Mercedesie znajdą to, czego szukają, wybierając modele takie jak GL-Class. Najmniejsze SUV-y, takie jak Mercedes-Benz GLA i GLE-Class, jeszcze bardziej kompaktowe, pozostają tak samo praktyczne i oferują taką samą jakość konstrukcji i jazdy!

Najpopularniejsze modele Mercedes-Benz

  • Mercedes-Benz A 180
  • Mercedes-Benz C 200
  • Mercedes-Benz E 200
  • Mercedes-Benz GLA 180
  • Mercedes-Benz SLK 200

Kup używany Mercedes-Benz ze Spotawheel

Z Mercedes-Benza z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie auto!
Sprawdzone, z gwarancją i w sam raz na Twoje potrzeby.
Powiedz nam, czego szukasz