Welcome Spring
Welcome Spring
3000 KORZYŚCI
do
* Oferta jest ważna do 10 marca 2021 oraz nie łączy się z innymi ofertami lub zniżkami.

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Mercedes-Benz B 170 W245
2011 - 1.699 cc - Benzyna - 38.325 km
Mercedes-Benz B 180 CDI
2014 - 1.461 cc - Diesel - Automat - 68.834 km
Mercedes-Benz A 150 Classic
2011 - 1.498 cc - Benzyna - 149.528 km

Dlaczego warto kupować samochody Mercedes-Benz za pośrednictwem Spotawheel?

Zakup samochodu dla każdego jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu. Coraz więcej osób wybiera pojazdy używane. Auta z drugiej ręki są znacznie tańsze od nowych, które najwięcej na swojej wartości tracą w ciągu kilku pierwszych lat od wyjazdu z salonu. Zakup pojazdu marki Mercedes-Benz z rynku wtórnego nie musi wiązać się z przekrętami związanymi z nieprawdziwym przebiegiem czy ukrytymi wadami. Wybierając pojazd spośród setek dostępnych egzemplarzy w serwisie spotawheel.pl, będziemy mieć pewność, że trafimy na auto w nienagannym stanie technicznym. Dbają o to niezależni eksperci, dokonujący szczegółowych raportów dotyczących faktycznej kondycji konkretnych egzemplarzy. Już teraz zapoznaj się z ofertą Mercedesów w serwisie spotawheel.pl i wybierz mądrze!

A co, jeśli okaże się, że nie podoba Ci się Twój nowy samochód? Nic straconego! W ciągu siedmiu dni od zakupu auta w naszym serwisie możesz je zwrócić bez podawania przyczyny! Ponadto oferujemy naszym klientom pięcioletnią gwarancję, obejmującą newralgiczne punktu danego modelu.

Mercedes-Benz – historia marki, która zmotoryzowała Europę

Marka Mercedes-Benz powstała w 1923 roku, jednak jej historia sięga jeszcze 1881 roku, kiedy to niezależnie od siebie powstały dwa przedsiębiorstwa działające w branży automotive – Benz & Co oraz Daimler-Motoren-Gesellschaft. Połączenie obu firm początkowo nie było na rękę założycielom, którzy od samego początku ze sobą rywalizowali. Było ono jednak konieczne ze względu na kryzys ekonomiczny, który miał miejsce zaraz po zakończeniu I wojny światowej. Co ciekawe, współpraca ta trwa po dziś dzień. 

W 1998 roku koncern postanowił wykupić 99% udziałów amerykańskiej firmy Chrysler. Ruch ten miał docelowo wpłynąć na sprzedaż pojazdów Mercedesa w USA. Chrysler, ze względu na coraz gorszą kondycję finansową, został sprzedany niespełna dekadę później. Już od samego początku istnienia Mercedes-Benz marka stawiała na niezawodność, wysoką jakość oferowanych samochodów, bezpieczeństwo podróżnych oraz innowacyjność stosowanych rozwiązań. Przez 140 lat istnienia firmy zaprojektowała ona i wyprodukowała ponad 550 różnych modeli pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz wyścigowych. Koncern plasuje się na trzecim miejscu na świecie wśród firm trudniących się produkcją samochodów. 

Mercedes-Benz – jakie są najpopularniejsze modele tej marki?

Mercedes-Benz słynie ze swojej niezawodności. Właśnie dlatego pojazdy tej marki są tak popularne wśród konsumentów na całym świecie. Klienci poszukujący rodzinnego pojazdu wysokiej klasy, chętnie wybierają model Mercedes-Benz C. Równie popularnym samochodem jest Mercedes klasy B. Natomiast miłośnicy kompaktowych pojazdów miejskich stawiają na Mercedesa-Benza A. Kierowcy lubujący się w większych pojazdach z chęcią sięgną po auta typu SUV, wybierając takie modele jak Mercedes-Benz GLA, Mercedes-Benz GLE czy Mercedes-Benz GL. Przedsiębiorcy decydują się na modele Vito i Sprinter, a firmy transportowe na całym świecie zaopatrują się w Mercedesa Axora, Actrosa oraz dystrybucyjnego Mercedesa Atego, Mercedesa Econic lub Mercedesa Antosa. 

Gdzie zlokalizowane są fabryki Mercedesa-Benza?

Marka Mercedes-Benz posiada wiele fabryk na całym świecie. Najwięcej oczywiście znajduje się w Niemczech (Rastatt, Sindelfingen, Berlin, Brema, Dusseldorf, Stuttgart), jednak pojazdy tego koncernu produkowane są również w Republice Południowej Afryki, w Chinach, w Brazylii, na Węgrzech oraz w Polsce.  


5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj