Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Co oznacza samochód typu MPV?

Dlaczego warto kupić Minivana na naszej stronie?

Auta MPV często działają pod sporym obciążeniem. To wyzwanie dla konstrukcji tego typu, by przetrwała wiele lat intensywnej eksploatacji. Dlatego ciężko jest dokonać skutecznego zakupu na własną rękę. Na szczęście, dzięki naszym ekspertom, jesteśmy w stanie oferować sprawdzone rozwiązania. Wiemy dokładnie, jaki jest stan danego pojazdu. Nasze starania mają sprawić, by każdy zakupiony samochód działał przez wiele lat bez najmniejszych problemów.


Oferujemy gwarancję na samochody sprzedawane za pośrednictwem naszej strony. Wierzymy w to, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepszej klasy pojazdy naszym klientom, niezależnie od wszystkiego.

Wysokiej klasy Minivany od znanych marek na rynku

Nowoczesne Minivany dostępne są w atrakcyjnych cenach. To pojazdy topowych marek, przez co gwarantują znakomity standard wykonania i równie znakomitą sprawność. W naszym serwisie dostępne są:  … i wiele, wiele innych!

  Auta typu MPV – nowy standard komfortu i wydajności

  Auta typu MPV istnieją od lat i mają jeden cel – oferować maksymalne spektrum różnych zastosowań i upychać to w możliwie niewielkiej, ekonomicznej konstrukcji. To kompromis pomiędzy autem dostawczym a autem osobowym. Nazwa MPV oznacza Multi Purpose Vehicle. Jak widać, w historię Minivanów wpisana jest ich elastyczność, znakomita zdolność do dostosowania się do oczekiwań kierowcy, a także ogromna funkcjonalność – od wspierania transportu po oferowanie idealnego komfortu wewnątrz kabiny.

  Dlaczego warto kupić Minivana? Używane modele to szansa na spore oszczędności!

  Używany samochód tego typu to dobry wybór. Auta MPV są dosyć drogie, kiedy wyjeżdżają na rynek. Wynika to z niezbyt dużej konkurencji, bardzo ograniczonym rynku zbytu i stosunkowym brakiem zainteresowania tymi modelami przez konsumentów. Skorzystają z nich raczej profesjonaliści, którzy muszą transportować spore ilości różnych przedmiotów. Taki stan rzeczy mocno kontrastuje ze znakomitą sytuacją w kwestii rynku zwrotnego. Używane Minivany są nie tylko tanie, ale także oferują wszystko to, czego potrzebuje kierowca. Jeśli trzeba postawić na rozwiązanie rodzinne, nie ma problemu. Wystarczy zwrócić większą uwagę na szerokość pojazdu, dostępność siedzeń i oczywiście wyposażenie. Gdy interesuje nas MPV, które ma przede wszystkim pozwalać na osiągnięcie jak największej ładowności, lepiej skoncentrować się na pojemności bagażnika, długości pojazdu, możliwości wymontowania siedzeń itd. Minivany wykorzystywane są w bardzo różnych celach, wystarczy zadać sobie jednak pytanie przed wyborem – „czego potrzebuję?”, a na pewno uda się znaleźć idealny pojazd. Innowacyjne modele, takie jak Dacia Dokker, potrafią kosztować naprawdę mało!

  Minivan a SUV – co lepsze?

  W przypadku gdy potrzebny jest pojazd o szerokim zastosowaniu, można rozważać dwie opcje – SUV-a albo Minivana. Ten pierwszy jest ostatnio bardzo popularny. Jednakże nie sprawdzi się w każdym przypadku. SUV-y są ciężkimi, masywnymi pojazdami. Mają one dużo miejsca w środku i są skupione na dostarczaniu ekskluzywnej wygody pasażerom. Z jednej strony to szlachetna polityka, z drugiej jednak ogranicza dosyć mocno praktyczność takich pojazdów. Tutaj wkraczają prawdziwe auta typu multi-purpose. Są one znacznie bardziej ekonomiczne w codziennej eksploatacji – lżejsze, o mniejszych silnikach, optymalnym, oszczędzającym paliwo ogumieniu. Przy tych cechach Minivany wykazują jednak znakomity standard jazdy – są niezwykle praktyczne, ich wnętrze jest zaplanowane do przewożenia dużych ilości przedmiotów – od materiałów dłużycowych, po paczki kurierskie. Minivany powszechnie wykorzystywane są jako dostawczaki albo minibusy. Te ostatnie często dostosowane są do oferowania wysokiego standardu komfortu pasażerom, który nie jest w zasięgu standardowych SUV-ów.


  Używany minivan - dlaczego warto go kupić?

  Nowe minivany potrafią kosztować sporo, zwłaszcza w porównaniu z sedanami czy hatchbackami. Jednak nie są one tak popularne jak inne segmenty, dlatego ich wartość szybko maleje. Dzięki temu ich zakup na rynku samochodów używanych jest.

  Czym są minivany?

  Minivany, znane także jako MPV (Multi Purpose Vehicle) to segment między standardowymi samochodami a vanami. Zwykle taki rodzaj samochodów wybierany jest przez duże rodziny lub osoby potrzebujące samochodu z bardzo przestronnym wnętrzem i dużą przestrzenią ładunkową.

  SUV czy minivan: co wybrać?

  Wiele osób rozglądając się za samochodem rodzinnym rozważa zakup SUV-a albo minivana. SUV oferuje praktyczność, jednak poza tym posiada wiele dość drogich dodatków (na przykład napęd 4x4), które niekoniecznie są potrzebne do codziennej jazdy. Minivany z kolei oferują ekonomiczność znaną z hatchbacków w połączeniu z przestrzenią znaną z SUV-ów. I dlatego są lepsze do codziennego użytkowania.
  5 year warranty

  Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
  Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

  Kim jesteśmy i jak działamy
  246
  31

  Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

  Zaakceptuj