Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Peugeot 3008 1.6 Active
2010 - 1.598 cc - Benzyna - 124.095 km
29.900
lub od 801/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 6.490

Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Międzynarodowe wyróżnienia,
którym możesz zaufać
badge ft-1000 39 miejsce pośród 1000
przedsiębiorstw w Europie
badge endeavor Part of the
Endeavor Network

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Raport techniczny
Peugeot 3008 1.2 PureTech Allure
2015 - 1.199 cc - Benzyna - 107.819 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Peugeot 3008 2.0 HDi
2016 - 1.997 cc - Diesel - 101.956 km
SPRZEDANY

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty w serwisie spotawheel?

Zdecydowałeś się na zakup używanego samochodu? Świetna decyzja. Skorzystanie z oferty rynku wtórnego to doskonały sposób na zaoszczędzenie dużej sumy pieniędzy. Niestety takie rozwiązanie wiąże się także z pewnym ryzykiem. Bardzo często się zdarza, że sprzedawane samochody są wadliwe lub powypadkowe. Jeśli chcesz uniknąć rozczarowania i nie martwić się stanem technicznym zakupionego pojazdu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na spotawheel.pl. Oferowane przez nas pojazdy, zanim trafią do sprzedaży, poddawane są szczegółowej analizie technicznej. Nawet najmniejsza usterka się nie ukryje. 

Jeżeli zdecydujesz się na zakup samochodu na spotawheel.pl możesz liczyć na długi okres gwarancyjny. Ponadto w razie niezadowolenia istnieje możliwość zwrotu pojazdu w przeciągu 7 dni od daty zakupu. Serdecznie zapraszamy!

Peugeot 3008 – jak zmieniał się ten znakomity pojazd na przestrzeni lat?

Produkcja Peugeota 3008 rozpoczęła się w 2009 roku. Zanim ujrzał on światło dzienne, przechodził wiele modyfikacji. W ostatecznej wersji po raz pierwszy został zaprezentowany podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Ten kompaktowy SUV niemal od razu zawładnął rynkiem motoryzacyjnym i stał się jednym z najchętniej wybieranych samochodów w Europie. 

Peugeot 3008 I generacji to samochód, który wyraźnie łączy cechy crossovera i minivana, co jest bez wątpienia dużą zaletą. Francuski producent doskonale poradził sobie z projektem tego auta, co niewątpliwie zostało bardzo docenione przez odbiorców z różnych rynków. Cechą charakterystyczną 3008 I był wysoki stopień przeszklenia nadwozia. W 2011 roku pojawiła się kolejna odmiana modelu, tym razem w wersji hybrydowej. Rok później zaprezentowana została wersja azjatycka – dedykowana na rynek chiński. Peugeot 3008 w tej odmianie znacznie odbiegał wyglądem od znanego wszystkim europejskiego modelu. Ponadto w chińskiej ofercie pojawiły się nowe jednostki napędowe, jakimi były m.in. silniki benzynowe 1,6 l THP (163 KM) oraz 2,0 l (147 KM).

Peugeot 3008 II generacji pojawił się w 2016 roku. W nowej wersji samochód nieco bardziej skupił się na cechach crossoverów, odstępując od rozwiązań stosowanych w minivanach. To, co się zmieniło to przede wszystkim jego gabaryty. Peugeot 3008 II generacji jest niższy oraz nieco krótszy w porównaniu do swojego poprzednika. Jeśli chodzi zaś o stylizację nowej wersji francuskiego modelu, warto zwrócić uwagę na agresywnie wyglądające reflektory oraz dużą atrapę chłodnicy. Dzięki zastosowaniu takich elementów auto nabrało niepowtarzalnego charakteru. W 2017 roku nowy Peugeot 3008 zdobył prestiżowy tytuł Samochodu Roku. 

Ciekawostką jest fakt, że pomimo wprowadzenia nowej generacji pierwsza wersja 3008 jest nadal produkowana w Chinach i oferowana równolegle ze swoim następcą. 

Wersje wyposażenia

Po odświeżeniu modelu samochód dostępny jest aż w siedmiu wersjach wyposażenia. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Podstawowym wariantem jest Active, nieco bardziej terenowym – Road Trip, z kolei usportowionym – wariant GT.

  • Active
  • Active Pack
  • Allure
  • Allure Pack
  • Road Trip
  • GT
  • GT Pack

Peugeot 3008 – samochód z najwyższej półki

Model oferowany przez francuskiego producenta jest bez wątpienia jednym z najlepszych pojazdów, jakie znalazły się w jego ofercie. Peugeot 3008 zachwyca pod wieloma względami. Poziom wygody, bezpieczeństwo, osiągi oraz stylistyka – we wszystkich tych kwestiach samochód spisuje się niemal wzorowo. Pojazd produkowany jest w chorwackim Dubrowniku. 


Dlaczego powinienem kupić używanego Peugeota 3008?

Peugeot 3008 jest SUVem z ekonomicznymi i ekologicznymi silnikami. Ze względu na duże gabaryty oferuje wysoki poziom ekonomii. Co więcej, samochód cechuje się wysokim poziomem niezawodności i niskimi kosztami utrzymania, co czyni z niego jedo z najbardziej popularnych aut w tym segmencie.  


Czy Peugeot 3008 jest niezawodny?

Peugeot 3008 jest znany ze swojej niezawodności, jednak w zamian wymaga od użytkownika odpowiedniej opieki serwisowej. Przy zakupie auta używanego najważniejsza jest dbałość poprzedniego właściciela i potwierdzona historia serwisowa. 

W Spotawheel, poza pisemną inspekcją techniczną, oferujemy także możliwość zwrotu pieniędzy oraz do 5 lat gwarancji. Sprawdź więcej tutaj.

Czy Peugeot 3008 jest praktyczny?

Peugeot 3008 jest jednym z najbardziej praktycznych SUVów w swoim segmencie. Gabaryty tego auta sprawiają, że jest idealnym środkiem transportu dla pięciu osób, również ze względu na spory bagażnik oferujący 521 litrów pojemności. Peugeot 3008 oferuje ponadto sprawny system infotainment, który w znacznym stopniu usprawnia codzienne użytkowanie auta. 

Czy mogę kupić Peugeota 3008 z dogodnym finansowaniem?

Możesz wybrać Peugeota 3008 z dogodnym dla siebie finansowaniem. W Spotawheel, w zależności od konkretnego egzemplarza, oferujemy zarówno kredyt jak i leasing. Możesz wybrać opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Więcej o warunkach finansowania dowiesz się tutaj.

Jakie jest średnie spalanie Peugeota 3008?

Średnie spalanie Peugeota 3008 w przypadku najbardziej popularnych silników wynosi:

4.9l/100km dla silnika Diesla 1.6 Hdi
5.1l/100km dla silnika benzynowego 1.2
4.8l/100km dla silnika Diesla 2.0 BlueHDi

Czym jest pakiet GT Line w Peugeocie 3008?

Peugeot 3008 GT Line jest pakietem stylistycznym i wersją wyposażenia, która daje temu SUVowi bardziej sportowy i unikatowy wygląd, które odróżniają taki egzemplarz od standardowych edycji.
5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj