Happy Valentine's Day
3000
KORZYŚCI do

* Oferta jest ważna do 25 lutego 2021 oraz nie łączy się z innymi ofertami lub zniżkami.

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego warto postawić na Peugeota w spotawheel.pl?

Coraz więcej osób rezygnuje z kupna nowego samochodu na rzecz używanego. Taka decyzja związana jest wieloma korzyściami, a przede wszystkim ogromną oszczędnością. Korzystając z serwisu spotawheel.pl, możesz w bezpieczny sposób nabyć pojazd, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nasze samochody, zanim trafią w ręce klienta, poddawane są szczegółowej analizie technicznej, dzięki czemu nawet najdrobniejsza usterka się nie ukryje. W sytuacji ewentualnych problemów nasi specjaliści od razu przystępują do działania. W efekcie klient zawsze otrzyma pojazd, który charakteryzuje się idealnym stanem technicznym. Potwierdzają to liczne raporty udostępniane klientowi przed zakupem, które wykonywane są przez niezależnych ekspertów.


Poświadczeniem o naszej uczciwości i profesjonalnym podejściu do każdego klienta może być bardzo długi okres gwarancyjny, jakim objęte są oferowane auta. Ponadto istnieje możliwość bezproblemowego zwrotu pojazdu w przeciągu siedmiu dni od zakupu bez podawania przyczyny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Peugeot – krótka historia kultowej na naszym kontynencie marki

Początki francuskiej marki Peugeot sięgają wczesnych lat XIX wieku. Początkowo jednak firma niewiele miała wspólnego z produkcją samochodów. Bardzo ważnym momentem w jej historii było podjęcie decyzji o wytwarzaniu automobili. Na pomysł ten wpadł Armand Peugeot, który wraz ze swoim kuzynem Eugenem w pierwszych latach firmy zajmowali się produkcją rowerów. W 1891 roku powstał pierwszy samochód z silnikiem spalinowym Daimlera. Był to wielki krok w stronę wielkiej przyszłości. Gwałtowny rozwój firmy i wzrost produkcji nastąpił po I wojnie światowej, czego następstwem było pojawienie się modelu Peugeota 201. Francuska firma prężnie się rozwijała na przestrzeni wielu lat. Powstało mnóstwo ciekawych modeli, z których każdych nowy wyróżniał się coraz to bardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. W tej kwestii aż do dziś nic się nie zmieniło. Peugeot za każdym razem zaskakuje i zachwyca swoimi pomysłami. 

Najpopularniejsze samochody Peugeota


Tak jak w przypadku innych marek, tak i Peugeot ma w swojej ofercie modele, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród konsumentów. Czasami jest to spowodowane oryginalnym wyglądem, natomiast innym razem ponadprzeciętnymi osiągami i niezawodnością. Wśród pojazdów francuskiego producenta, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, nie mogło zabraknąć Peugeota 206. Jest to samochód osobowy zaliczany do klasy B i był produkowany do 2012 roku. Wśród dostępnych wariantów znalazły się także wersje usportowione, co przyciągnęło dodatkową grupę odbiorców. W 1999 roku Peugeot 206 zajął trzecie miejsce w plebiscycie na Europejski Samochód Roku. Bezpośrednim następcą 206 był Peugeot 207, również zaliczany do segmentu B. Był on jednak nieco większy i przestronniejszy. Innymi bardzo popularnymi modelami są 307, 407, a także Peugeot 3008, czyli kompaktowy crossover dostępny także w wersji hybrydowej.

Gdzie odbywa się produkcja modeli Peugeota?


Groupe PSA to były francuski koncern motoryzacyjny, który powstał na skutek przejęcia bankrutującego Citroena przez Peugeota. W 2021 roku dokonano fuzji z włosko-amerykańskim koncernem Fiat Chrysler Automobiles N.V., w wyniku czego powstał międzynarodowy koncern Stellantis. Modele Peugeota produkowane są w kilkunastu zakładach mieszczących się we Francji i w takich miastach jak w Vigo w Hiszpanii, Mangualde w Portugalii, Val di Sangro we Włoszech i Kolinie w Czechach. Oprócz tego niektóre modele wytwarzane są również w Rosji, Chinach, Kazachstanie, Brazylii i Argentynie. Z powodu pandemii koronawirusa część z nich mogła wstrzymać produkcję na jakiś czas. 

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj