Happy Valentine's Day
3000
KORZYŚCI do

* Oferta jest ważna do 25 lutego 2021 oraz nie łączy się z innymi ofertami lub zniżkami.

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego warto wybierać samochody Audi w Spotawheel?

Z roku na rok popularność samochodów używanych wzrasta. Fakt ten nie może nikogo dziwić, ponieważ zakup pojazdów z drugiej ręki jest znacznie bardziej opłacalny pod względem finansowym. Niestety na rynku wtórnym nadal panuje swego rodzaju samowolka, polegająca na zatajaniu rzeczywistego stanu technicznego oraz fałszowaniu przebiegu. Wybierając pojazdy w serwisie spotawheel.pl, mamy pewność, że staniemy się posiadaczami modeli dokładnie sprawdzonych przez wykwalifikowanych, niezależnych ekspertów. Kupujący dostaje szczegółowe raporty oraz informacje dotyczące dokładnej historii pojazdu. Już teraz sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny egzemplarz dla siebie!

Jesteśmy pewni samochodów, które oferujemy na łamach naszego serwisu. Właśnie dlatego udostępniamy naszym klientom możliwość zwrotu w ciągu tygodnia od zakupu. Nie musisz podawać powodów, dlaczego dany egzemplarz wraca na nasz plac. Wystarczy, że nie przejedziesz więcej niż 200 kilometrów. Ponadto pojazdy dostępne w ofercie spotawheel objęte są pięcioletnią gwarancją!

Audi – renomowana marka, doceniana przez klientów z całego świata

Historia marki Audi rozpoczyna się w 1899 roku. To właśnie wtedy August Horch wraz z Carlem Benzem zdecydowali się na rozpoczęcie produkcji pojazdów luksusowych pod brandem „Horch”. W 1904 roku fabryki zostały przeniesione z Kolonii do Zwickau, gdzie niestety produkcja nieco zwolniła. To właśnie problemy finansowe spółki sprawiły, że w 1909 roku August Horch postanowił założyć własne przedsiębiorstwo pod nazwą „August Horch Automobilwerke GmbH”. Nie spodobało się to Carlowi Benzowi, dlatego postanowił podać Augusta do sądu i wywalczyć brak możliwości użytkowania nazwy „Horch” przez nowy podmiot Augusta. 

Na skutek wyroku August Horch był zmuszony do zmiany nazwy. Tym razem padło na „Audi” (Audi z łaciny oznacza „horchen”, czyli „nasłuchiwać”). Po dziś dzień jest wykorzystywana jest przez niemieckie przedsiębiorstwo działające w branży automotive. W trakcie II wojny światowej w fabrykach marki Audi produkowane było uzbrojenie na rzecz wojsk Trzeciej Rzeszy. W 1958 roku aż 87% kapitału spółki „Auto Union AG”, do której należało wówczas Audi, zostało przejęte przez Daimler-Benz AG. W 1964 roku Volkswagen AG odkupił od Daimlera zakład produkcyjny Audi w Ingolstadt, a już rok później nabył 100% akcji Auto Union AG. Marka Audi do dziś należy do Volkswagena. 

Audi – najpopularniejsze modele

Obecnie w ofercie marki Audi znajduje się wiele ciekawych modeli z różnych segmentów. Najmniejszym z oferowanych pojazdów jest model A1, będący propozycją dla osób poruszających się po mieście. W naszym kraju niezwykle popularnym modelem jest Audi A3, oferujący ponadprzeciętne osiągi, niewielkie rozmiary zewnętrzne oraz sporo miejsca wewnątrz pojazdu. Klienci szukający bardziej reprezentatywnego modelu chętnie sięgają po Audi A4, które może zostać skonfigurowane z napędem „Quattro”, czyli na cztery koła. W ostatnim czasie coraz popularniejsze są pojazdy typu SUV. Audi w swojej ofercie również posiada takie modele. Jest nim chociażby Audi Q5, sprawdzający się zarówno do spokojnej jazdy rodzinnej, jak i pokonywania kilometrów po drogach szutrowych. 

Fabryki Audi – gdzie je znajdziemy?

Zakłady produkcyjne Audi zlokalizowane są na całym świecie. Pojazdy tej marki w Europie składane są w Belgii, Hiszpanii, Polsce, Słowacji, na Węgrzech oraz oczywiście w Niemczech (Ingolstadt, Neckarsulm). Poza naszym kontynentem Audi swoją produkcję prowadzi również w Brazylii, w Chinach, Indiach, Indonezji, Malezji oraz Japonii. 


5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj