Audi jest światowej sławy producentem samochodów, który przoduje w rozwoju technologicznym. Z roku na rok niemiecka firma z Ingolstadt zyskuje coraz większy udział w światowym rynku samochodowym, jednocześnie zdobywając własną fanatyczną widownię. Efektywne, z wyposażeniem premium i szeroką gamą opcji, modele Audi mogą zaspokoić potrzeby każdego kierowcy. To jest pewne!

Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Raport techniczny
Bmw X1 xDrive23d
2012 - 1.995 cc - Diesel - Automat - 171.170 km
53.900
lub od 1626/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz
Raport techniczny
Opel Mokka 1.7 CDTI Automat
2014 - 1.686 cc - Diesel - Automat - 104.628 km
PROMOCJA 53.900
51.990
lub od 475/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używane Audi

Ważną zaletą Audi w porównaniu z konkurencją jest słynny napęd na cztery koła „quattro”, w który są wyposażone niektóre z samochodów marki Audio o napędzie na cztery koła! Układ quattro firmy Audi wyróżnia się mechanizmem różnicowym "Torsen" o ograniczonym poślizgu i wyposaża najlepsze modele z tej gamy. Z drugiej strony układ „Haldex” jest prostszą konstrukcją i można go znaleźć w większości małych modeli, takich jak A3, A4, TT i innych. Układ Haldex ma wiele zalet, a jednym z nich jest mniejsze zużycie w porównaniu z Torsenem. W układzie Haldex, napęd jest przenoszony głównie na koła przednie, a dzięki inteligentnemu systemowi czujników przekazuje moment obrotowy na 4 koła, gdy i gdziekolwiek jest to potrzebne!

Najpopularniejsze modele Audi

  • Audi A3
  • Audi A4
  • Audi A5
  • Audi Q3
  • Audi Q5
  • Audi TT

Kup używane Audi ze Spotawheel

Z Audi z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

Audi jest firmą, która przoduje w rozwoju technologicznym i razem z Mercedes-Benz oraz BMW należą do najpopularniejszych producentów samochodów. premium. Rok po roku niemiecki producent samochodów, który ukrywa się pod maską grupy, VW, zyskuje coraz więcej potencjalnych nabywców, zdobywając własną fanatyczną widownię. Efektywne, niezawodne i z szeroką gamą opcji modele Audi mogą zaspokoić potrzeby każdego kierowcy.

W segmencie małych pojazdów Audi ze swoim A1, jakościowym samochodem wyróżniającym się elegancką stylistyką, wydajnymi silnikami i charakterem premium konkuruje z Fordem Fiestą, Volkswagenem Polo i Alfa Romeo MiTo.

A3, najpopularniejszy model Audi, jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych małych i średnich samochodów na rynku. Praktyczny, stylowy i wykonany z najwyższej jakości materiałów, jest kompletnym hatchbackiem premium do wszystkich zadań!

Dla kierowców entuzjastów i wielbicieli jazdy sportowej Audi oferuje modele z kodem "S" i "RS", takie jak top S3, S4, S5 lub RS3, RS4, RS5 itp.

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie auto!
Sprawdzone, z gwarancją i w sam raz na Twoje potrzeby.
Powiedz nam, czego szukasz