SPOTAWHEEL CYBER WEEK
SPOTAWHEEL CYBER WEEK SALES
OSTATNIA  
SZANSA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
*Oferta jest ważna dla wszystkich transakcji zawartych przed 7.12.2020 i nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami

Audi jest światowej sławy producentem samochodów, który przoduje w rozwoju technologicznym. Z roku na rok niemiecka firma z Ingolstadt zyskuje coraz większy udział w światowym rynku samochodowym, jednocześnie zdobywając własną fanatyczną widownię. Efektywne, z wyposażeniem premium i szeroką gamą opcji, modele Audi mogą zaspokoić potrzeby każdego kierowcy. To jest pewne!

Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używane Audi

Ważną zaletą Audi w porównaniu z konkurencją jest słynny napęd na cztery koła „quattro”, w który są wyposażone niektóre z samochodów marki Audio o napędzie na cztery koła! Układ quattro firmy Audi wyróżnia się mechanizmem różnicowym "Torsen" o ograniczonym poślizgu i wyposaża najlepsze modele z tej gamy. Z drugiej strony układ „Haldex” jest prostszą konstrukcją i można go znaleźć w większości małych modeli, takich jak A3, A4, TT i innych. Układ Haldex ma wiele zalet, a jednym z nich jest mniejsze zużycie w porównaniu z Torsenem. W układzie Haldex, napęd jest przenoszony głównie na koła przednie, a dzięki inteligentnemu systemowi czujników przekazuje moment obrotowy na 4 koła, gdy i gdziekolwiek jest to potrzebne!

Najpopularniejsze modele Audi

  • Audi A3
  • Audi A4
  • Audi A5
  • Audi Q3
  • Audi Q5
  • Audi TT

Kup używane Audi ze Spotawheel

Z Audi z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

Audi jest firmą, która przoduje w rozwoju technologicznym i razem z Mercedes-Benz oraz BMW należą do najpopularniejszych producentów samochodów. premium. Rok po roku niemiecki producent samochodów, który ukrywa się pod maską grupy, VW, zyskuje coraz więcej potencjalnych nabywców, zdobywając własną fanatyczną widownię. Efektywne, niezawodne i z szeroką gamą opcji modele Audi mogą zaspokoić potrzeby każdego kierowcy.

W segmencie małych pojazdów Audi ze swoim A1, jakościowym samochodem wyróżniającym się elegancką stylistyką, wydajnymi silnikami i charakterem premium konkuruje z Fordem Fiestą, Volkswagenem Polo i Alfa Romeo MiTo.

A3, najpopularniejszy model Audi, jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych małych i średnich samochodów na rynku. Praktyczny, stylowy i wykonany z najwyższej jakości materiałów, jest kompletnym hatchbackiem premium do wszystkich zadań!

Dla kierowców entuzjastów i wielbicieli jazdy sportowej Audi oferuje modele z kodem "S" i "RS", takie jak top S3, S4, S5 lub RS3, RS4, RS5 itp.

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj