FILTRY

Filtrowanie

Finansowanie Gotówka
Leasing Kredyt
Rata Maksymalna 15000zł Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 200zł
Wkład własny Maksymalna 2000zł Min 200zł
Liczba miesięcy Okres Maksymalny 60 miesięcy Minimalna 24 okres
Rata Maksymalna 15000zł Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł
Wkład własny Maksymalna 3000zł Min 300zł
Od
do
Maksymalna wartość wynosi 194000 Minimalna wartość wynosi 19000
Maksymalna wartość wynosi 194000 Minimalna wartość wynosi 19000

Używane Audi

Filtrowanie (1)
Sortowanie

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Dlaczego warto wybierać samochody Audi w Spotawheel?

Z roku na rok popularność samochodów używanych wzrasta. Fakt ten nie może nikogo dziwić, ponieważ zakup pojazdów z drugiej ręki jest znacznie bardziej opłacalny pod względem finansowym. Niestety na rynku wtórnym nadal panuje swego rodzaju samowolka, polegająca na zatajaniu rzeczywistego stanu technicznego oraz fałszowaniu przebiegu. Wybierając pojazdy w serwisie spotawheel.pl, mamy pewność, że staniemy się posiadaczami modeli dokładnie sprawdzonych przez wykwalifikowanych, niezależnych ekspertów. Kupujący dostaje szczegółowe raporty oraz informacje dotyczące dokładnej historii pojazdu. Już teraz sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny egzemplarz dla siebie!

Jesteśmy pewni samochodów, które oferujemy na łamach naszego serwisu. Właśnie dlatego udostępniamy naszym klientom możliwość zwrotu w ciągu tygodnia od zakupu. Nie musisz podawać powodów, dlaczego dany egzemplarz wraca na nasz plac. Wystarczy, że nie przejedziesz więcej niż 200 kilometrów. Ponadto pojazdy dostępne w ofercie spotawheel objęte są pięcioletnią gwarancją!

Audi – renomowana marka, doceniana przez klientów z całego świata

Historia marki Audi rozpoczyna się w 1899 roku. To właśnie wtedy August Horch wraz z Carlem Benzem zdecydowali się na rozpoczęcie produkcji pojazdów luksusowych pod brandem „Horch”. W 1904 roku fabryki zostały przeniesione z Kolonii do Zwickau, gdzie niestety produkcja nieco zwolniła. To właśnie problemy finansowe spółki sprawiły, że w 1909 roku August Horch postanowił założyć własne przedsiębiorstwo pod nazwą „August Horch Automobilwerke GmbH”. Nie spodobało się to Carlowi Benzowi, dlatego postanowił podać Augusta do sądu i wywalczyć brak możliwości użytkowania nazwy „Horch” przez nowy podmiot Augusta. 

Na skutek wyroku August Horch był zmuszony do zmiany nazwy. Tym razem padło na „Audi” (Audi z łaciny oznacza „horchen”, czyli „nasłuchiwać”). Po dziś dzień jest wykorzystywana jest przez niemieckie przedsiębiorstwo działające w branży automotive. W trakcie II wojny światowej w fabrykach marki Audi produkowane było uzbrojenie na rzecz wojsk Trzeciej Rzeszy. W 1958 roku aż 87% kapitału spółki „Auto Union AG”, do której należało wówczas Audi, zostało przejęte przez Daimler-Benz AG. W 1964 roku Volkswagen AG odkupił od Daimlera zakład produkcyjny Audi w Ingolstadt, a już rok później nabył 100% akcji Auto Union AG. Marka Audi do dziś należy do Volkswagena. 

Audi – najpopularniejsze modele

Obecnie w ofercie marki Audi znajduje się wiele ciekawych modeli z różnych segmentów. Najmniejszym z oferowanych pojazdów jest model A1, będący propozycją dla osób poruszających się po mieście. W naszym kraju niezwykle popularnym modelem jest Audi A3, oferujący ponadprzeciętne osiągi, niewielkie rozmiary zewnętrzne oraz sporo miejsca wewnątrz pojazdu. Klienci szukający bardziej reprezentatywnego modelu chętnie sięgają po Audi A4, które może zostać skonfigurowane z napędem „Quattro”, czyli na cztery koła. W ostatnim czasie coraz popularniejsze są pojazdy typu SUV. Audi w swojej ofercie również posiada takie modele. Jest nim chociażby Audi Q5, sprawdzający się zarówno do spokojnej jazdy rodzinnej, jak i pokonywania kilometrów po drogach szutrowych. 

Fabryki Audi – gdzie je znajdziemy?

Zakłady produkcyjne Audi zlokalizowane są na całym świecie. Pojazdy tej marki w Europie składane są w Belgii, Hiszpanii, Polsce, Słowacji, na Węgrzech oraz oczywiście w Niemczech (Ingolstadt, Neckarsulm). Poza naszym kontynentem Audi swoją produkcję prowadzi również w Brazylii, w Chinach, Indiach, Indonezji, Malezji oraz Japonii. 


Czym jest Audi S-Tronic?

S-Tronic jest automatyczną skrzynią biegów stosowaną w modelach Audi. Skrzynia ta jest dwusprzęgłowa i stanowi bliźniaczą konstrukcję dla skrzyni DSG znanych z modeli Volkswagena. Umożliwia ręczną zmianę biegów przez kierowcę.

Dlaczego powinienem kupić używane Audi?

Audi należy do producentów segmentu premium. W portfolio marki znajdują się różne auta, od typowo miejskich pojazdów do sportowych supersamochodów. Silniki stosowane w modelach Audi znane są z wysokiej wydajności i mocy. W przypadku mniejszych samochodów marka należy również do pionierów downsizingu. 

Czy samochody Audi są niezawodne?

Marka Audi jest znana ze swojej niezawodności, jednak w zamian wymaga od użytkownika odpowiedniej opieki serwisowej. Przy zakupie auta używanego najważniejsza jest dbałość poprzedniego właściciela i potwierdzona historia serwisowa.

W Spotawheel, poza pisemną inspekcją techniczną, oferujemy także możliwość zwrotu pieniędzy oraz do 5 lat gwarancji. Sprawdź więcej tutaj.

Czy mogę kupić Audi z dogodnym finansowaniem?

Możesz wybrać Audi z dogodnym dla siebie finansowaniem. W Spotawheel, w zależności od konkretnego egzemplarza, oferujemy zarówno kredyt jak i leasing. Możesz wybrać opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Więcej o warunkach finansowania dowiesz się tutaj

Co oznaczają logo i nazwa marki Audi?

Początkowo, Audi było znane jako Horch Automobile - nazwa ta wywodziła się bezpośrednio od nazwiska założyciela marki. Ze względów prawnych, musiała jednak zostać po pewnym czasie zmieniona. Nazwisko założyciela marki “Horch” oznacza po niemiecku “słuchaj”, co zostało przetłumaczone bezpośrednio na łacinę jako “Audi”

Cztery okręgi w logo marki symbolizują natomiast 4 firmy, które połączyły się aby utworzyć Audi. 

Czym jest Audi Sportback?

Audi oferuje część swoich modeli zarówno jako wersje 5- i 3-drzwiowe. Sportback to nazwa odmian 5-drzwiowych aut, które występują także z jedną parą drzwi mniej. Sportback cechuje się z tego powodu również większą ilością przestrzeni.

Czym jest Audi S-line?

Audi S-line jest pakietem stylistycznym i wersją wyposażenia, która daje samochodom Audi bardziej sportowy i unikatowy wygląd. Różni się jednak od modeli S i RS, ponieważ nie wiąże się ze zwiększeniem mocy auta.

Jacy są oficjalni dealerzy/importerzy Audi w Polsce?

Oficjalnym importerem Audi w Polsce jest Volkswagen Group Polska.

Dealerami Audi w Polsce są m.in.: Audi Centrum Warszawa Okęcie, Audi City (Warszawa), Krotoski (Łódź), Konarzewski (Bydgoszcz), Audi Centrum Toruń (Toruń), Polbis Auto (Olsztyn), Sieńko i Syn (Białystok), Audi Centrum (Lublin), Audi Centrum (Częstochowa), Audi Centrum (Wrocław)

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy
14
1

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj