SPOTAWHEEL CYBER WEEK
SPOTAWHEEL CYBER WEEK SALES
OSTATNIA  
SZANSA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
*Oferta jest ważna dla wszystkich transakcji zawartych przed 7.12.2020 i nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami

Historia firmy sięga 1899 roku, a włoski producent samochodów Fiat od chwili narodzin do dziś specjalizuje się głównie w małych samochodach miejskich. Pomimo to w jej propozycjach jest z czego wybierać, począwszy od legendarnej 500-tki przez modele SUV/Crossover, MPV, a kończąc na modelach sportowych, jak np. Abarth i Fiat 124.

Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używanego Fiata

Historia firmy sięga 1899 roku, a włoski producent samochodów Fiat od chwili narodzin do dziś specjalizuje się głównie w małych samochodach miejskich. Pomimo to w jej propozycjach jest z czego wybierać, począwszy od legendarnej 500-tki przez modele SUV/Crossover, MPV, a kończąc na modelach sportowych, jak np. Abarth i Fiat 124. Niezależnie od tego, którego Fiata wybierzesz, to jest pewne, że będziesz jeździć samochodem o unikalnym designie i włoskiej renomie.

Model, który znajduje się u podstawy propozycji Fiata, to żaden inny tylko niezwykła Panda. To mały samochód miejski, który konkuruje Volkswagenem Up! oraz Hyundaiem i10. Z praktycznym nadwoziem i ekonomicznym silnikiem, Panda, bez wątpienia, stanowi wielofunkcyjne narzędzie miejskie. Z drugiej strony, jeśli lubisz przygody i małe wycieczki górskie, Fiat oferuje również Pandę 4x4 z napędem na cztery koła i możliwościami terenowymi!

Obrazkowy Fiat 500 jest najbardziej zadbanym i zarazem „flagą” włoskiej marki. Od momentu, kiedy rozpoczęło się odrodzenie marki w 2007 roku, sprzedaż z roku na rok coraz lepsza ruszyła w górę tak dynamicznie, że w rezultacie wydaje się jednym z najlepszych wybór w kategorii samochodów miejskich. Mały, ale wysokiej jakości Fiat oferuje wszystko, czego potrzebuje się w samochodzie miejskim, ma ekonomiczny i zadziorny silnik, dobre uchwyty do przytrzymywania i młodzieńczy charakter! Fiat 500 to samochód, który będziesz z radością prowadził!

Najpopularniejsze modele Fiata

Kup używanego Fiata ze Spotawheel

Z Fiata z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj