SPOTAWHEEL CYBER WEEK
SPOTAWHEEL CYBER WEEK SALES
OSTATNIA  
SZANSA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
*Oferta jest ważna dla wszystkich transakcji zawartych przed 7.12.2020 i nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami

Przez wiele dziesięcioleci Opel jest jedną z ulubionych marek na rynku, ponieważ oferuje konkurencyjne modele w odpowiednio konkurencyjnych cenach. Imponującym rozwojem handlowym charakteryzują się miejskie samochody tej niemieckiej marki, takie jak ponadczasowy Opel Corsa i Opel Astra, które w swojej najnowszej generacji prezentują się jeszcze bardziej kompletne niż kiedykolwiek.

Czytaj więcej

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używanego Opla

Przez wiele dziesięcioleci Opel konsekwentnie był jedną z ulubionych marek na rynku, ponieważ oferuje konkurencyjne modele w odpowiednio konkurencyjnych cenach. Imponującym rozwojem handlowym charakteryzują się miejskie samochody tej niemieckiej marki, takie jak ponadczasowy Opel Corsa, który w swojej najnowszej generacji jest jeszcze bardziej kompletny niż kiedykolwiek.

W asortymencie Opla znajdzie się odpowiedź na wszystkie gusta, od małego Opla Adama do nowoczesnych Crossoverów/SUV-ów, takich jak Mokka i Grandland oraz sedanów, jak Opel Insignia.

Jednak najbardziej rozpoznawalnym, ale i ponadczasowym modelem firmy jest Opel Corsa. W Grecji od wielu lat jest bestsellerem, i nie dzieje się to bez powodu. Corsa oferuje dokładnie to, czego potrzebuje kierowca samochodu miejskiego: oszczędność, przestrzeń, niezawodność.

Innym bestsellerem Opla jest popularna Astra, małej-średniej wielkości hatchback rodzinny. To hatchback , który wykazuje doskonałą jakość w stosunku do kosztu zakupu. Może pomieścić wygodnie cztery osoby dorosłe, ma zadowalający bagażnik o objętości 370 litrów, jakościowe wnętrze i najnowocześniejszą technologię.

Warto wspomnieć, że Opel należy teraz do PSA (Peugeot, Citroen), co jest jeszcze lepsze dla firmy.

Najpopularniejsze modele Opla

  • Opel Corsa
  • Opel Astra
  • Opel Corsa OPC

Kup używanego Opla ze Spotawheel

Z Opla z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj