Przez wiele dziesięcioleci Opel jest jedną z ulubionych marek na rynku, ponieważ oferuje konkurencyjne modele w odpowiednio konkurencyjnych cenach. Imponującym rozwojem handlowym charakteryzują się miejskie samochody tej niemieckiej marki, takie jak ponadczasowy Opel Corsa i Opel Astra, które w swojej najnowszej generacji prezentują się jeszcze bardziej kompletne niż kiedykolwiek.

Czytaj więcej

dekra

NASZE SAMOCHODY
PODDANE
NIEZALEŻNEJ INSPEKCJI

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używanego Opla

Przez wiele dziesięcioleci Opel konsekwentnie był jedną z ulubionych marek na rynku, ponieważ oferuje konkurencyjne modele w odpowiednio konkurencyjnych cenach. Imponującym rozwojem handlowym charakteryzują się miejskie samochody tej niemieckiej marki, takie jak ponadczasowy Opel Corsa, który w swojej najnowszej generacji jest jeszcze bardziej kompletny niż kiedykolwiek.

W asortymencie Opla znajdzie się odpowiedź na wszystkie gusta, od małego Opla Adama do nowoczesnych Crossoverów/SUV-ów, takich jak Mokka i Grandland oraz sedanów, jak Opel Insignia.

Jednak najbardziej rozpoznawalnym, ale i ponadczasowym modelem firmy jest Opel Corsa. W Grecji od wielu lat jest bestsellerem, i nie dzieje się to bez powodu. Corsa oferuje dokładnie to, czego potrzebuje kierowca samochodu miejskiego: oszczędność, przestrzeń, niezawodność.

Innym bestsellerem Opla jest popularna Astra, małej-średniej wielkości hatchback rodzinny. To hatchback , który wykazuje doskonałą jakość w stosunku do kosztu zakupu. Może pomieścić wygodnie cztery osoby dorosłe, ma zadowalający bagażnik o objętości 370 litrów, jakościowe wnętrze i najnowocześniejszą technologię.

Warto wspomnieć, że Opel należy teraz do PSA (Peugeot, Citroen), co jest jeszcze lepsze dla firmy.

Najpopularniejsze modele Opla

  • Opel Corsa
  • Opel Astra
  • Opel Corsa OPC

Kup używanego Opla ze Spotawheel

Z Opla z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie auto!
Sprawdzone, z gwarancją i w sam raz na Twoje potrzeby.
Powiedz nam, czego szukasz