Przez wiele dziesięcioleci Opel jest jedną z ulubionych marek na rynku, ponieważ oferuje konkurencyjne modele w odpowiednio konkurencyjnych cenach. Imponującym rozwojem handlowym charakteryzują się miejskie samochody tej niemieckiej marki, takie jak ponadczasowy Opel Corsa i Opel Astra, które w swojej najnowszej generacji prezentują się jeszcze bardziej kompletne niż kiedykolwiek.

Czytaj więcej
Raport techniczny
Opel Mokka 1.7 CDTI Automat
2014 - 1.686 cc - Diesel - Automat - 104.628 km
PROMOCJA 53.900
51.990
lub od 536/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz
Raport techniczny
Opel Astra 1.4 Turbo Automat
2018 - 1.399 cc - Benzyna - Automat - 77.080 km
59.900
lub od 495/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz
  • 1 Od 2

Dlaczego powinieneś kupić używanego Opla

Przez wiele dziesięcioleci Opel konsekwentnie był jedną z ulubionych marek na rynku, ponieważ oferuje konkurencyjne modele w odpowiednio konkurencyjnych cenach. Imponującym rozwojem handlowym charakteryzują się miejskie samochody tej niemieckiej marki, takie jak ponadczasowy Opel Corsa, który w swojej najnowszej generacji jest jeszcze bardziej kompletny niż kiedykolwiek.

W asortymencie Opla znajdzie się odpowiedź na wszystkie gusta, od małego Opla Adama do nowoczesnych Crossoverów/SUV-ów, takich jak Mokka i Grandland oraz sedanów, jak Opel Insignia.

Jednak najbardziej rozpoznawalnym, ale i ponadczasowym modelem firmy jest Opel Corsa. W Grecji od wielu lat jest bestsellerem, i nie dzieje się to bez powodu. Corsa oferuje dokładnie to, czego potrzebuje kierowca samochodu miejskiego: oszczędność, przestrzeń, niezawodność.

Innym bestsellerem Opla jest popularna Astra, małej-średniej wielkości hatchback rodzinny. To hatchback , który wykazuje doskonałą jakość w stosunku do kosztu zakupu. Może pomieścić wygodnie cztery osoby dorosłe, ma zadowalający bagażnik o objętości 370 litrów, jakościowe wnętrze i najnowocześniejszą technologię.

Warto wspomnieć, że Opel należy teraz do PSA (Peugeot, Citroen), co jest jeszcze lepsze dla firmy.

Najpopularniejsze modele Opla

  • Opel Corsa
  • Opel Astra
  • Opel Corsa OPC

Kup używanego Opla ze Spotawheel

Z Opla z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy