Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Seat Ibiza 1.0 MPI Reference
2017 - 999 cc - Benzyna - 93.269 km
33.900
lub od 271/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 6.690

Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Seat Ibiza 1.0 TSI Style
2018 - 999 cc - Benzyna - 74.244 km
49.900
lub od 414/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 8.140
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Seat Toledo 1.6 TDI Reference
2013 - 1.598 cc - Diesel - 151.922 km
31.900
lub od 871/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 6.090
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Seat Mii 1.0 MPI Reference
2017 - 999 cc - Benzyna - 113.605 km
24.900
lub od 216/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 6.310

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Skoda Roomster 1.2 TSI Ambition
2011 - 1.197 cc - Benzyna - 149.042 km
22.900
lub od 431/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 6.070
Międzynarodowe wyróżnienia,
którym możesz zaufać
badge ft-1000 39 miejsce pośród 1000
przedsiębiorstw w Europie
badge endeavor Part of the
Endeavor Network

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Raport techniczny
Seat Ibiza 1.0 TSI Style
2018 - 999 cc - Benzyna - 51.909 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Seat Ateca 2.0 TSI 4x4 Xcellence Aut.
2017 - 1.984 cc - Benzyna - Automat - 104.832 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Seat Ateca 1.6 TDI Ecomotive Reference
2017 - 1.598 cc - Diesel - 79.617 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Seat Altea XL 1.2 TSI Style
2011 - 1.197 cc - Benzyna - 216.095 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Seat Ibiza 1.0 MPI
2018 - 999 cc - Benzyna - 28.730 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Seat Leon 1.2 TSI Style
2014 - 1.197 cc - Benzyna - 53.588 km
SPRZEDANY

Dlaczego warto nabyć samochód marki Seat ze spotawheel.pl?

Jesteśmy serwisem, w którym dostępne są samochody o najwyższej sprawności. Każda oferta, którą znajdziesz na naszej stronie, to pojazd dokładnie przez nas sprawdzony pod kątem jego stanu technicznego i opłacalności sprzedaży. Dokonujemy starannej selekcji ofert, tak, by nasi klienci nie musieli tego robić po zakupie – co tworzyłoby koszty zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy. Efektem analizy kondycji pojazdu jest to, że doskonale znamy możliwości i parametry każdego z aut dostępnego na spotawheel.pl. Wycena jest więc odzwierciedleniem realnej wartości pojazdu. Wierzymy w to, że każdy samochód będzie funkcjonował bezproblemowo jeszcze długie lata po zakupie.

Dlatego oferujemy 7-dniowy zwrot bez podania przyczyny i długą gwarancję, nawet do 5 lat, w zależności od modelu.

Seat – historia przedsiębiorstwa jest bogata w zwroty akcji

Firma Seat działa od 9 maja 1950 roku. Jej wkład w rozwój europejskiej motoryzacji jest powszechnie doceniany. Marka trzymała się nieco na uboczu w stosunku do bardziej popularnych brandów, jednak zawsze posiadała w swojej ofercie bardzo ciekawe modele. Powstała jako zakład państwowy – większość wkładu na rozpoczęcie działalności pokrył Narodowy Instytut Przemysłu. Co ciekawe, od samego początku część udziałów w firmie należała do Fiata. Koncern chciał jeszcze szybciej rozwijać się na rynku europejskim, a rynek hiszpański był niezwykle ważny w okresie powojennym. Pierwszy model marki, czyli Seat 1400, to zasadniczo kopia Fiata 1400 – oczywiście legalną, tworzoną na licencji. Know-how włoskiej marki przełożył się jednak na to, że Seat bardzo szybko był w stanie się rozwijać i tworzyć coraz to bardziej zaawansowane modele. Marka po roku 1963 rozpoczęła budowanie struktur międzynarodowych, by w 1965 r. pojawić się na rynku południowoamerykańskim. W roku 1980 Fiat sprzedał swoje udziały podmiotowi zarządzającemu Seatem. Niezależność koncernu trwała jednak dosyć krótko. Firmą zainteresował się Volkswagen, który postawił sobie za cel zdominowanie rynku europejskiego.

Aktualna oferta Seata nie jest zbyt bogata – jednak rynek wtórny wygląda zgoła inaczej

Firma koncentruje się na tym, aby tworzyć mniej modeli pojazdów, a skupiać się na jak najlepszych parametrach. Dlatego aktualnie produkowanymi seriami są np. Seat Ibiza (jeden z bardziej kojarzących się z tą marką samochodów) czy Seat Leon. Firma skupia się na rozwijaniu także swojej serii Mii Electric – od 2019 powstają elektryczne Seaty. Jeśli zaś chodzi o SUV-y i crossovery, w ofercie Seata znajdują się Seat Aron, Seat Ateca i Seat Tarraco. Historyczne modele, takie jak Seat Alhambra, Seat Altea XL, Seat Exeo czy Seat Toledo wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem na rynku wtórnym. Producent ten w krótkim czasie zjednoczył brandy takie jak Audi, Skoda, Lamborghini, Bugatti, Bentley, Porsche, Ducati, Scania, MAN czy Cupra (która wcześniej była serią pojazdów Seata). Wymiana know-how pomiędzy tymi firmami pozwala na tworzenie bardzo zaawansowanych pojazdów skierowanych na różne segmenty rynku.

Seat – gdzie znajdują się fabryki tej marki?

Znaczna część pojazdów tej marki powstaje w fabrykach ulokowanych w Hiszpanii. Ogromna sieć produkcyjna Seat Barcelona w Zona Franca to jednak nie jest jedyny hub należący do tej firmy. Seat ma także wiele centrów projektowych i torów testowych. Większość z nich znajduje się w Madrycie i Martorell, czyli mieście niedaleko Barcelony. Jednak Seaty produkowane są nie tylko w fabrykach marki Seat. Ze względu na współpracę z Volkswagenem, szczególnie modele przeznaczone na rynek globalny tworzone są w innych fabrykach. Volkswagen działa w Brazylii, USA, Meksyku, RPA, Argentynie, Indiach, Indonezji, Chinach, Rosji, Kazachstanie i kilku innych krajach poza Europą.

Dlaczego powinienem kupić używanego Seata?

Samochody marki Seat idealnie łączą kompromis pomiędzy wysoką jakością a niewygórowaną ceną oferując przy tym dobre prowadzenie i ergonomię, udane silniki oraz niskie koszty utrzymania. Będąc produktem koncernu Volkswagen, auta hiszpańskiej marki oferują więc niemiecką, sprawdzoną technologię.

Czy samochody marki Seat są niezawodne?

Wybór Seata oznacza brak problemów z awaryjnością, co potwierdzają raporty właścicieli tych aut świadczące o wysokiej niezawodności oraz niskich kosztach serwisu.
 
W Spotawheel, poza pisemną inspekcją techniczną, oferujemy również gwarancję zwrotu pieniędzy i do 5 lat gwarancji. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj.

Co oznacza nazwa marki Seat?

Nazwa marki Seat jest akronimem Sociedad Española Automóviles de Turismo, co tłumaczy się jako Hiszpańskie Towarzystwo Samochodów Osobowych. Swoją historię marka rozpoczęła więc jako przedsiębiorstwo państwowe, jednak w roku 1990 została zakupiona przez niemiecki koncern Volkswagen.

Jakie są najbardziej znane modele Seata?

Seat oferuje szeroki wybór modeli, pośród której znaleźć można m.in. samochody miejskie i kompaktowe. Dla przykładu, Ibiza oraz Mii są modelami stworzonymi do codziennego użytku w mieście oferując niewielkie, praktyczne gabaryty.
 
Seat Leon jest samochodem kompaktowym, który łączy w sobie walory praktyczne i większą przestrzeń we wnętrzu. Hiszpańska marka oferuje ponadto minivana Altea, sedana Toledo oraz SUVa o nazwie Ateca.

Seat jest hiszpańską czy niemiecką marką?

Marka Seat wywodzi się z Hiszpanii, jednak znajduje się obecnie w posiadaniu koncernu Volkswagen, dzięki czemu na wyposażeniu modeli z jej portfolio znajdują się najnowsze technologie kojarzone głównie z markami niemieckiego koncernu takimi jak m.in. Audi. Sloganem, który najlepiej ilustruje charakter Seata jest „Niemiecka precyzja, hiszpański temperament”.

Czy mogę kupić Seata z dogodnym finansowaniem?

Możesz kupić Seata z dogodnym dla siebie finansowaniem. W Spotawheel, w zależności od konkretnego egzemplarza, oferujemy zarówno kredyt jak i leasing. Możesz wybrać warunki, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. Więcej o warunkach finansowania dowiesz się tutaj.

Jacy są oficjalni dealerzy/importerzy Seata w Polsce?

Oficjalnym importerem Seata w Polsce jest: Volkswagen Group Polska
 
Do dealerów należą m.in.: KOMETA (Warszawa), Grupa ProMotors - PROMOTORS Sp. z o.o. Auto Barcelona (Warszawa), DYSZKIEWICZ Sp. z o.o. (Warszawa), AUTO-STYL ZZE S.A. (Zielona Góra), GAMA PW Andrzej Jurek S.J. (Lublin), AUTO CENTRUM KACZMARCZYK (Kraków), Grupa ProMotors - EXTER PHU Sp. z o.o. (Rzeszów), BIACOMEX (Białystok), SIERGOŃ (Olsztyn)

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy
64
5

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj