Welcome Spring
Welcome Spring
3000 KORZYŚCI
do
* Oferta jest ważna do 10 marca 2021 oraz nie łączy się z innymi ofertami lub zniżkami.
Pakiet Ochrony Spotawheel
Dostępny od ręki!
Ford Fiesta 1.0 ECOBOOST
2016 - 998 cc - Benzyna - 107.217 km
33.900
lub od 393/miesiąc
WELCOME SPRING KORZYŚCI DO 3000ZŁ
Pakiet Ochrony Spotawheel
Dostępny od ręki!
Ford Fiesta 1.4 DURATEC
2009 - 1.388 cc - Benzyna - 104.836 km
18.900
lub od 512/miesiąc
WELCOME SPRING KORZYŚCI DO 3000ZŁ
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Ford C-Max 1.6 Duratec
2012 - 1.596 cc - Benzyna - 80.000 km
35.900
lub od 1253/miesiąc
WELCOME SPRING KORZYŚCI DO 3000ZŁ
Pakiet Ochrony Spotawheel
Dostępny od ręki!
Ford Focus 1.6 TI-VCT
2016 - 1.596 cc - Benzyna - 85.784 km
37.900
lub od 314/miesiąc
WELCOME SPRING KORZYŚCI DO 3000ZŁ
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Ford Focus 1.6 TDCI
2015 - 1.560 cc - Diesel - 70.803 km
35.900
lub od 439/miesiąc
WELCOME SPRING KORZYŚCI DO 3000ZŁ
Pakiet Ochrony Spotawheel
Dostępny od ręki!
Ford Focus 1.6 TI-VCT
2017 - 1.596 cc - Benzyna - 88.405 km
40.900
lub od 330/miesiąc
WELCOME SPRING KORZYŚCI DO 3000ZŁ

Dlaczego powinieneś kupić używany Ford

Dlaczego warto nabyć samochód marki Ford w spotawheel.pl?

Nasz serwis oferuje wysokiej klasy pojazdy, które są dogłębnie badane pod kątem nieprawidłowości w stanie technicznym przez naszych ekspertów. Zaufana, doświadczona i dbająca o klientów kadra pozwala nam na dostarczanie pojazdów, które będą funkcjonować na najwyższych obrotach przez kolejne lata. Postaw na sprawdzonego dostawcę i ciesz się swoim samochodem marki Ford przez długi czas, pokonując ogromną liczbę kilometrów.

Oferujemy gwarantowany zwrot pieniędzy – głęboko wierzymy w to, że dostarczane przez nas pojazdy spełnią oczekiwania każdego klienta.

Krótka historia Forda

Marka Ford powstała z inicjatywy Henry’ego Forda. Rozpoczęła swoją działalność w 1903 w Detroit. W szybkim czasie firma urosła do niezwykłych rozmiarów, które pozwoliły na tworzenie pojazdów na wiele rynków międzynarodowych. Do dziś Ford jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dostawców samochodów z USA. Systematycznie plasuje się wśród 5 największych marek z tego sektora rynkowego. W Polsce rozwiązania tej marki święcą tryumfy – modele takie jak Ford Focus wpisały się na stałe w nasz krajobraz, a bardziej drapieżne auta, jak Ford Mustang, stanowią marzenie wielu fanów motoryzacji. Nie każdy wie, że w toku swojego rozwoju, firma przejmowała na krótki czas także innych, bardzo znanych producentów. Mowa tu o Aston Martinie, Daimlerze, Jaguarze, Land Roverze i Volvo. Żadna z tych firm nie pozostała jednak pod skrzydłami Forda na dłużej niż 20 lat.

SUV-y i crossovery Ford

W ofercie Forda spotkamy kilka modeli, które znakomicie sprawdzają się jako auto miejskie o nieco terenowym charakterze. Mowa tu o znanym Fordzie Escape, bardziej zaawansowanych Fordzie Explorerze i Fordzie Kuga, a także modelach takich jak Ford Edge. Firma szybko zaadaptowała się do trendów, w których to właśnie modele SUV i crossover sprzedają się niezwykle dobrze – jej modeli w tym segmencie spotkamy sporo. Firma nie dysponuje tak szeroką ofertą terenówek, można tu wyróżnić jednak Forda Bronco, który broni dobrego imienia marki w tej dziedzinie.

Wysokiej klasy auta sportowe Ford

Firma Ford odpowiedzialna jest za dwa bardzo klasyczne modele aut sportowych. Mowa tu o Fordzie Mustangu i Fordzie GT. Obydwie te nazwy są znane każdemu fanowi sportów motorowych i motoryzacji jako takiej. To prawdziwe klasyki, które warto docenić za znakomitą moc, ogromne możliwości względem osiąganych prędkości i niezwykły charakter, który wytyczył szlak dla kolejnych aut sportowych przez kolejne lata.

Na naszym rynku dostępne jest także wiele aut dostawczych Forda

W Europie natkniemy się na Forda Transit, Forda Transit Custom, Forda Transit Connect i Forda Transit Courier. Są to wysokiej klasy dostawczaki, które wykorzystywane są do bardzo różnych celów. Wyróżnia je jednak trwała konstrukcja, różnorodność względem poszczególnych modeli i wysoka jakość wykonania.

Gdzie powstają rozwiązania marki Ford?

Firma Ford posiada ogromną liczbę fabryk, które dostarczają pojazdy na rynki lokalne. Nie ma sensu tworzyć sieci logistycznej, która będzie dostarczać tysiące aut do danego państwa, zanieczyszczając tym samym środowisko. Zamiast tego lepiej skupić się na wspieraniu lokalnej ludności i otwarciu fabryk, które dostarczą wysokiej klasy samochody dla różnych grup społecznych. Dziś fabryki Forda znajdziemy w USA (tam jest ich najwięcej), w Kanadzie, w Meksyku, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Rosji, Rumunii, Francji, a nawet na Słowacji (blisko granicy z Polską w Koszycach). Mowa tu jednak także o bardziej egzotycznych regionach – w tym Chinach, Turcji, Indiach, Tajlandii, Wietnamie, Tajwanie, Brazylii, Argentynie, Wenezueli, czy Południowej Afryce. Sieć obejmuje więc wszystkie kontynenty, poza Antarktydą i Australią.

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj