SPOTAWHEEL CYBER WEEK
SPOTAWHEEL CYBER WEEK SALES
OSTATNIA  
SZANSA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
*Oferta jest ważna dla wszystkich transakcji zawartych przed 7.12.2020 i nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami
Amerykańska firma Ford została założona w 1903 roku przez Henry'ego Forda i wniosła znaczący wkład w rozwój motoryzacji, jaką znamy dzisiaj. Ford jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów samochodowych na świecie, a niektóre z jego modeli, takie jak Ford Fiesta czy Ford Focus od dziesięcioleci utrzymują pozycję najlepiej sprzedających się samochodów na rynku greckim. Czytaj więcej

Dlaczego powinieneś kupić używanego Forda

Amerykańska firma Ford została założona w 1903 roku przez Henry'ego Forda i wniosła znaczący wkład w rozwój motoryzacji, jaką znamy dzisiaj. W 1908 roku, dzięki swojemu genialnemu założycielowi, wprowadziła na rynek pierwszy na świecie niedrogi samochód masowej produkcji, dobrze znany model T. Ford jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów samochodowych na świecie, a niektóre z jego modeli, takie jak Ford Fiesta czy Ford Focus od dziesięcioleci utrzymują pozycję najlepiej sprzedających się samochodów na rynku greckim.

A konkretnie, Ford Fiesta przez wiele lat stanowił „samochód roku”, będąc jednym z najbardziej opłacalnych wyborów w kategorii małych samochodów miejskich. Dzięki szerokiej gamie silników, solidnej konstrukcji, wysokiej jakości wzornictwu i zachowaniu podczas jazdy, niewiele jest samochodów, które zbliżają się do jakości i wartości Forda Fiesty.

To samo dotyczy także Forda Focusa, odnoszącego sukcesy samochodu rodzinnego z kategorii małych-średnich. dzięki wyjątkowej wadze, wydajnemu silnikowi i wysokiej technologii, którą oferuje. Z Fordem konkuruje dzielnie Opel z odpowiednimi dwoma najlepszymi modelami Opel Corsą i Opel Astrą.

Ponadto Ford oferuje szeroką gamę opcji dla samochodów rodzinnych. Od kompaktowego B-Max, praktycznego i przyjemnego C-Max po przestronne 7-osobowe S-Max, Ford posiada także MPV, który zaspokoi potrzeby każdej rodziny!

Najpopularniejsze modele Forda

  • Ford Fiesta
  • Ford Focus
  • Ford Mondeo
  • Ford C-Max
  • Ford S-Max
  • Ford Kuga

Kup używanego Forda ze Spotawheel

Z Forda z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj