Znalazłeś już auto dla siebie?
A może dopiero chcesz poznać możliwości?

Chętnie porozmawiamy z Tobą o szczegółach!
Zadzwoń do nas
22-123-5587

lub wyślij nam wiadomość:

Tu nas znajdziesz:


Poznaj nas bliżej w 4 pytaniach:
Co konkretnie znaczy Spotawheel?

W Spotawheel sprzedajemy samochody używane tyle, że w zupełnie inny sposób – łatwiejszy, bardziej zrozumiały, absolutnie przejrzysty.

Spotawheel to bezpieczna platforma do sprzedaży używanych aut, która chroni kupującego na każdym etapie procesu zakupowego.Jako nasz klient masz dostęp do pełnej informacji na temat danego auta. Każdy raport, jakim dysponujemy, przekazujemy Ci na piśmie wraz z informacją o prawie zwrotu czy przedłużonej gwarancji.

Nie wierzymy w luksusowe showroomy ani w armię sprzedawców aby przekonać Was, że samochód, który widzicie jest naprawdę odpowiedni. Przeciwnie, zainwestujemy w mechaników i entuzjastów, ludzi którzy zrobią wszystko aby znaleźć dla Was najlepsze samochody na rynku!

Spotawheel chroni kupującego na każdym etapie procesu zakupowego. Nasz Klient ma dostęp do pełnej informacji na temat danego auta ponieważ krok po kroku przeprowadzamy go przez skomplikowaną specyfikację techniczną w sposób prosty i przyjazny. Dodatkowo każdy raport jakim dysponujemy na temat danego auta przekazujemy Klientowi na piśmie wraz z informacją o prawie zwrotu czy przedłużonej gwarancji.

Spotawheel to bezpieczna platforma, która chroni kupującego na każdym etapie procesu zakupowego. Nasz Klient ma dostęp do pełnej informacji na temat danego auta ponieważ krok po kroku przeprowadzamy go przez skomplikowaną specyfikację techniczną w sposób prosty i przyjazny. Dodatkowo każdy raport jakim dysponujemy na temat danego auta przekazujemy Klientowi na piśmie wraz z informacją o prawie zwrotu czy przedłużonej gwarancji.
Poznajcie nas

2. Jak Spotawheel zmienia rynek używanych aut?

W Spotawheel sprzedajemy samochody używane w zupełnie inny sposób – łatwiejszy, bardziej zrozumiały, absolutnie przejrzysty. Luksusowe showroomy zostawiamy osobom, które nie szukają używanych aut. Z pomocą naszych mechaników i entuzjastów pomożemy Ci w znalezieniu sprawdzonego auta, które będzie najlepszym używanym okazem na rynku.

3. Jakie korzyści daje zakup auta w Spotawheel?

Na pewno ludzie z pasją, którzy w sposób profesjonalny i rzeczowy pomogą wyszukać idealne auto dla Ciebie czy Twojej rodziny. Auta selektywnie wybrane na podstawie bardzo wnikliwych poszukiwań. Tylko 1 na 20 samochodów przechodzi nasze testy przed ich zakupem. Tylko tak rygorystyczne parametry poszukiwań uwiarygadniają nas na rynku sprzedaży samochodów używanych.

4. Dlaczego auta ze Spotawheel są pewnym wyborem?

Auta trafiają w ręce mechaników z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. U nich przechodzą dokładny przegląd i powstaje raport 200+. Potem na podstawie ich rekomendacji auta , które są w najlepszym stanie technicznym, trafiają do sprzedaży. Surowe kryteria sprawiają, że TYLKO 1 na 20 samochodów trafia do naszego katalogu online.