SPOTAWHEEL CYBER WEEK
SPOTAWHEEL CYBER WEEK SALES
OSTATNIA  
SZANSA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
*Oferta jest ważna dla wszystkich transakcji zawartych przed 7.12.2020 i nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami

Przez wiele lat były one definicją samochodu rodzinnego i symbolem statusu społecznego. Samochody sedan są tym, co mamy na myśli wszyscy jako „tradycyjny” samochód rodzinny.

Czytaj więcej

Co oznacza samochód typu sedan?

Charakteryzuje się czterema drzwiami i „izolowanym” od kabiny bagażnikiem. Oferują one dużo miejsca dla rodziny i mają „poważny” profil, który można dopasować do wszystkich aspektów codziennego życia!

Używany sedan - czy warto?

Jeśli szukasz samochodu rodzinnego wystarczająco dużego, aby wszystkich pomieścić i przy okazji dalej czerpać przyjemność z jazdy, powinieneś wziąć pod uwagę właśnie sedany. Nie przez przypadek ewolucja samochodów rodzinnych zaczęła się właśnie od tej wersji nadwozia. 

Czy sedany są drogie?

Zwykle sedany nie należą do samochodów najtańszych (tańsze są hatchbacki i samochody miejskie), jednak na rynku jest duży wybór. Tę wersję nadwozia posiadają na przykład małe modele rodzinne, ale także duże, luksusowe limuzyny.

Czy sedany są bezpieczne?

Sedany zwykle osiągają wysokie wyniki w testach Euro NCAP i są uznawane za świetny wybór jako samochód rodzinny. Oczywiście ostateczny poziom bezpieczeństwa, jaki daje konkretny egzemplarz, zależy nie tylko od modelu, ale także od rocznika i stanu utrzymania - ten ostatni punkt jest istotny zwłaszcza na rynku aut używanych.
5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj