Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Seat Ibiza 1.2 Reference
2015 - 1.198 cc - Benzyna - 112.015 km
27.900
lub od 416/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 5.730
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Citroen C4 Cactus 1.2 Puretech
2016 - 1.199 cc - Benzyna - 50.255 km
41.500
lub od 467/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 6.880
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Kia Picanto 1.2 M
2020 - 1.248 cc - Benzyna - 5.654 km
44.900
lub od 362/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 7.580
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Toyota Yaris 1.3 VVTi Sol
2007 - 1.298 cc - Benzyna - 151.566 km
21.900
lub od 0/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 6.450
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Hyundai i 30 1.4 MPI Classic Plus
2020 - 1.368 cc - Benzyna - 38.880 km
59.900
lub od 495/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 8.730

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Manualna skrzynia biegów lepsza od automatycznej?

Skrzynia biegów ma ogromny wpływ na charakter samochodu, a jej wybór często stanowi nie lada zagwozdkę przy wyborze konkretnego modelu. Zarówno manualna, jak i automatyczna skrzynia biegów ma swoje wady i zalety. 

Tym, co w pojazdach z manualną skrzynią biegów cenią sobie doświadczeni kierowcy, jest komfort jazdy. Wielu pasjonatów twierdzi, że możliwość samodzielnego sterowania biegami stanowi najprzyjemniejszy element prowadzenia samochodu. Ponadto kierowcy zwracają także uwagę na fakt, że dzięki bezpośredniemu sprzężeniu silnika z kołami możliwe jest sprawniejsze sterowanie autem, co sprawdza się w szczególności u kierowców lubiących szybką jazdę. To właśnie wykorzystanie pełnej dynamiki silnika często sprawia, że osoby kupujące nowe modele samochodów pozostają wierni modelom z ręczną skrzynią biegów. Manualna przekładnia zwykle wiąże się też z mniejszą awaryjnością oraz niższymi kosztami napraw.  

Z kolei fani automatu doceniają spokojną, płynną jazdę bez konieczności ciągłego zmieniania biegów, szczególnie podczas jazdy w korkach. Automatyczna przekładnia pozwala całkowicie skupić się na samym prowadzeniu pojazdu, a ponadto prawdopodobnie lepiej sprawdzi się u początkujących kierowców. 

Wybór skrzyni biegów to kwestia bardzo indywidualna i zależy wyłącznie od upodobań i preferencji kierowcy. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że upodobania kierowców względem przekładni różnią się w zależności od kontynentu czy regionu świata. Skrzynie automatyczne cieszą się dużą popularnością przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, Austrii oraz krajach azjatyckich takich jak Chiny czy Japonia. Z kolei mieszkańcy kontynentu europejskiego w dużej mierze wciąż pozostają wierni manualom.

Samochody z manualną skrzynią biegów już tylko z „drugiej ręki”?

Faktem jest, że czołowi światowi producenci, np. Mercedes czy Volkswagen, coraz rzadziej wypuszczają na rynek nowe modele samochodów w wersji z manualną skrzynią biegów. Może być to związane z malejącym zainteresowaniem tego typu samochodami na dużych rynkach takich jak Stany Zjednoczone czy Azja. Ponadto stale rośnie zapotrzebowanie na samochody z silnikami elektrycznymi i hybrydowymi. Dlatego też, jeśli chcesz nabyć samochód z manualną przekładnią, dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup samochodu używanego. Jak jednak wiadomo, sprzedawcy samochodów, czy to w komisach, czy na popularnych portalach ogłoszeniowych często mijają się z prawdą lub zatajają informacje o oferowanych przez siebie samochodach. Dlatego też ważne jest, aby kupić pojazd w sprawdzonym i zaufanym miejscu.

Dlaczego warto kupić używany samochód z manualną skrzynią biegów na Spotawheel?

Spotawheel to całkowicie bezpieczna platforma, której możesz zaufać. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę samochodów z manualną skrzynią biegów. Wszystkie udostępniane przez nas samochody używane muszą spełniać najwyższe standardy jakości, bez względu na to, czy jest to małe, miejskie auto czy duży pickup. Każdy z oferowanych przez nas pojazdów przeszedł wymagające i rygorystyczne testy. Nasi specjaliści przebadali samochody zarówno pod względem technicznym, jak i pod kątem wszystkich dostępnych w danym modelu funkcji, a także samej historii pojazdu. 

Tylko niewielka część testowanych przez nas samochodów trafia do sprzedaży. Najlepszym dowodem na to, że nie są to tylko puste słowa, jest fakt, że na większość oferowanych przez nas modeli udzielamy 5-letniej gwarancji. Ponadto, jeśli wybrane auto nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł zwrócić je do nas za darmo w przeciągu siedmiu dni. 


5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy
1670
300

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj