Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Ford Focus 1.5 TDCI Trend
2017 - 1.499 cc - Diesel - 92.153 km
45.900
lub od 523/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 7.370
Raport techniczny
Dostępny od ręki!
Peugeot 308 1.6 BlueHDi Allure
2017 - 1.560 cc - Diesel - 156.363 km
48.900
lub od 606/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz 7.840

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Co to jest samochód station wagon?

Dlaczego warto postawić na Kombi z naszej strony?

Dostępne na naszej stronie modele aut Kombi zostały starannie sprawdzone przez naszych ekspertów. Wiemy, co sprzedajemy i ile jest to warte. Oferowane pojazdy przechodzą dogłębny przegląd, który ma pokazać ewentualne wady. Jeśli takie zostaną zweryfikowane – dokładamy szczególnych starań, by rozwiązać wszystkie problemy i sprawić, że realna wartość rynkowa danego pojazdu jest najwyższa. To sprawia, że każdy zakup jest satysfakcjonujący, bo daje perspektywę wieloletniego użytkowania.


Ufamy naszym zdolnościom tak bardzo, że oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy, która jest świadectwem profesjonalizmu. Mówimy „nie” nieuczciwym sprzedawcom – chcemy odmienić wizerunek tego sektora sprzedaży.

Nowoczesne Kombi to komfort jazdy, funkcjonalność i pojemny bagażnika

W naszym serwisie znajdziesz szeroki przegląd propozycji modeli aut Kombi:  … i wiele innych.

  Współczesne Kombi to jakość, klasyka i wygoda użytkowania

  Pojazdy typu station-wagon, choć po polsku raczej poprawną formą jest Kombi, znakomicie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Tym, co je wyróżnia, jest długi tył, który pozwala na pomieszczenie we wnętrzu naprawdę ogromnej ilości ładunku przy zachowaniu komfortu jazdy pasażerów. Powstały one jako wariacje sedanów, jednak szybko wyewoluowały w odrębny typ pojazdów. Auta te posiadają wysoki bagażnik, który często pozwala na bardzo swobodny dostęp do ładunku. W odróżnieniu od Sedana można w nim przewieźć wszystkie bagaże dla rodziny na wczasy. Kombi to idealny samochód familijny dla dużej rodziny, choć nie da się ukryć, że ma on aktualnie całkiem solidną konkurencję w postaci SUV-ów i Minivanów skupionych na jeździe w wiele osób. 


  Dziś nie pojawia się tyle modeli Kombi co dawniej. Wynika to z tego, że przy popularności Hatchbacków i Sedanów produkcja ich była łatwiejsza i tańsza. Przeważnie montowało się modele na tym samym podwoziu, co ograniczało koszty produkcji i projektowania. Obecnie wciąż metoda ta jest stosowana, jednak ze względu na zwrot w kierunku aut typu SUV, gdzie płyta konstrukcyjna wygląda zupełnie inaczej, powoli odchodzi do lamusa.

  Czy zakup używanego Kombi to dobry wybór?

  Wśród klasyków motoryzacji nie brakuje aut typu station-wagon. Co prawda „boom” na nie już nieco przeminął, te popularniejsze, dobrze wyposażone i tanie modele znakomicie się sprzedają. Auta typu Kombi od lat były cenione przez rodziny jako tańsza alternatywa dla SUV-ów. W ramach postępu sektora rynkowego postrzeganie tego aspektu nieco się zmieniło. Dziś SUV-y są tańsze, co wymusza na producentach tworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnych cenowo modeli Kombi. I na razie to wychodzi, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę rynek wtórny. 


  Modele topowych marek dostępne są za bezcen, a wciąż oferują wysoki standard jakości i wygodę użytkowania. Używane Kombi może być alternatywą nie tylko dla SUV-a, ale także Minivana. Jeśli szukamy czegoś do transportowania towarów, może warto skorzystać z takiej opcji zakupowej. Część jest tańsza od MPV, oferuje także łatwiejszy transport niektórych konkretnych przedmiotów przy bardzo niskich kosztach eksploatacji. W wielu przypadkach zakup używanego Kombi będzie doskonałym wyborem, choć istnieją alternatywy. Dobrym przykładem ekonomicznego modelu jest Renault Megane.

  Sedan czy Kombi – co lepiej wybrać?

  Sedany wybierane są przez osoby, które nie mają zbyt wielkich oczekiwań co do swojego pojazdu. Ma być opływowo, poprawnie pod kątem designu i praktycznie. Natomiast Kombi pod wieloma względami znacząco różnią się od Sedanów i przewyższają je elastycznością i funkcjonalnością. Praktycznie zawsze mają większy bagażnik od Sedana. Duże gabaryty pozwalają na bardziej komfortową jazdę, chociaż szerokość nadwozia raczej się nie zmienia. Różnice w kosztach eksploatacji Sedanów i Kombi są marginalne. Oczywiście, zakup auta typu station-wagon to często nieco wyższa kwota, nieco inny styl jazdy, ale jeśli zależy nam na ogromnym bagażniku, jest to opcja doskonała.


  Czym jest kombi?

  Kombi jest kategorią aut, najczęściej odmianą danego modelu występującą obok sedana, z wydłużonymi ku tyłowi dachem oraz bryłą pojazdu. Kombi posiadają dodatkowe, piąte drzwi pełniące rolę klapy bagażnika, który składa się na najważniejszą cechę tych aut - dużą przestrzeń na bagaże.

  Dlaczego powinienem kupić używane kombi?

  Kombi to świetny wybór jako samochód rodzinny lub przestronny samochód z dużą przestrzenią na bagaże gwarantujący wysoki poziom bezpieczeństwa. Kombi mogą być dosyć drogie jako nowe auta, zwłaszcza w porównaniu z hatchbackami i sedanami. Na rynku wtórnym można jednak znaleźć taki samochód w rozsądnej cenie.

  Powinienem wybrać kombi czy SUVa?

  Kombi najczęściej są konstruowane w oparciu o wersję sedan, więc w porównaniu do SUVów są zazwyczaj niżej zawieszone i lżejsze. To przekłada się na lepsze prowadzenie i osiągi. Kombi zazwyczaj mają porównywalny lub większy bagażnik od SUVa z tego samego segmentu. Z drugiej strony nie posiadają zdolności terenowych oraz nie oferują wysokiej pozycji za kierownicą.

  Czy kombi są drogie w utrzymaniu?

  Wielu producentów oferuje auta z nadwoziem typu kombi, więc koszty utrzymania zależą od marki, trwałości danego egzemplarza oraz elementów charakterystycznych dla konkretnego modelu. Decydując się na zakup używanego kombi, największe znaczenie ma jednak właściwe serwisowanie przez poprzedniego właściciela. 

  W Spotawheel, poza raportem 200+ opisującym stan techniczny auta, oferujemy również gwarancję zwrotu środków oraz nawet do 5 lat gwarancji! Więcej szczegółów jest dostępnych pod linkiem

  5 year warranty

  Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
  Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

  Kim jesteśmy i jak działamy
  486
  76

  Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

  Zaakceptuj