SPOTAWHEEL 365 OFFER
WITAMY ROK 2021
1825
RABATU NA WSZYSTKIE
NASZE AUTA
OFERTA WAŻNA DO 31 STYCZNIA
* Promocja dotyczy wszystkich transakcji zawartych do 31 stycznia 2021 włącznie. Rabat nie łączy się z innymi ofertami lub promocjami.

Pierwsze modele z nadwoziem typu Kombi powstały bardzo wcześnie. Za prekursora w wykorzystywaniu takiego rozwiązania uważa się klasycznego Forda Model T. Jeśli faktycznie konstrukcja ta była pionierska, oznacza to, że Kombi ma już ponad 100 lat – powstał on w 1910 roku.

Czytaj więcej

Co to jest samochód station wagon?

Dlaczego warto postawić na Kombi z naszej strony?

Dostępne na naszej stronie modele aut Kombi zostały starannie sprawdzone przez naszych ekspertów. Wiemy, co sprzedajemy i ile jest to warte. Oferowane pojazdy przechodzą dogłębny przegląd, który ma pokazać ewentualne wady. Jeśli takie zostaną zweryfikowane – dokładamy szczególnych starań, by rozwiązać wszystkie problemy i sprawić, że realna wartość rynkowa danego pojazdu jest najwyższa. To sprawia, że każdy zakup jest satysfakcjonujący, bo daje perspektywę wieloletniego użytkowania.


Ufamy naszym zdolnościom tak bardzo, że oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy, która jest świadectwem profesjonalizmu. Mówimy „nie” nieuczciwym sprzedawcom – chcemy odmienić wizerunek tego sektora sprzedaży.

Nowoczesne Kombi to komfort jazdy, funkcjonalność i pojemny bagażnika

W naszym serwisie znajdziesz szeroki przegląd propozycji modeli aut Kombi:  … i wiele innych.

  Współczesne Kombi to jakość, klasyka i wygoda użytkowania

  Pojazdy typu station-wagon, choć po polsku raczej poprawną formą jest Kombi, znakomicie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Tym, co je wyróżnia, jest długi tył, który pozwala na pomieszczenie we wnętrzu naprawdę ogromnej ilości ładunku przy zachowaniu komfortu jazdy pasażerów. Powstały one jako wariacje sedanów, jednak szybko wyewoluowały w odrębny typ pojazdów. Auta te posiadają wysoki bagażnik, który często pozwala na bardzo swobodny dostęp do ładunku. W odróżnieniu od Sedana można w nim przewieźć wszystkie bagaże dla rodziny na wczasy. Kombi to idealny samochód familijny dla dużej rodziny, choć nie da się ukryć, że ma on aktualnie całkiem solidną konkurencję w postaci SUV-ów i Minivanów skupionych na jeździe w wiele osób. 


  Dziś nie pojawia się tyle modeli Kombi co dawniej. Wynika to z tego, że przy popularności Hatchbacków i Sedanów produkcja ich była łatwiejsza i tańsza. Przeważnie montowało się modele na tym samym podwoziu, co ograniczało koszty produkcji i projektowania. Obecnie wciąż metoda ta jest stosowana, jednak ze względu na zwrot w kierunku aut typu SUV, gdzie płyta konstrukcyjna wygląda zupełnie inaczej, powoli odchodzi do lamusa.

  Czy zakup używanego Kombi to dobry wybór?

  Wśród klasyków motoryzacji nie brakuje aut typu station-wagon. Co prawda „boom” na nie już nieco przeminął, te popularniejsze, dobrze wyposażone i tanie modele znakomicie się sprzedają. Auta typu Kombi od lat były cenione przez rodziny jako tańsza alternatywa dla SUV-ów. W ramach postępu sektora rynkowego postrzeganie tego aspektu nieco się zmieniło. Dziś SUV-y są tańsze, co wymusza na producentach tworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnych cenowo modeli Kombi. I na razie to wychodzi, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę rynek wtórny. 


  Modele topowych marek dostępne są za bezcen, a wciąż oferują wysoki standard jakości i wygodę użytkowania. Używane Kombi może być alternatywą nie tylko dla SUV-a, ale także Minivana. Jeśli szukamy czegoś do transportowania towarów, może warto skorzystać z takiej opcji zakupowej. Część jest tańsza od MPV, oferuje także łatwiejszy transport niektórych konkretnych przedmiotów przy bardzo niskich kosztach eksploatacji. W wielu przypadkach zakup używanego Kombi będzie doskonałym wyborem, choć istnieją alternatywy. Dobrym przykładem ekonomicznego modelu jest Renault Megane.

  Sedan czy Kombi – co lepiej wybrać?

  Sedany wybierane są przez osoby, które nie mają zbyt wielkich oczekiwań co do swojego pojazdu. Ma być opływowo, poprawnie pod kątem designu i praktycznie. Natomiast Kombi pod wieloma względami znacząco różnią się od Sedanów i przewyższają je elastycznością i funkcjonalnością. Praktycznie zawsze mają większy bagażnik od Sedana. Duże gabaryty pozwalają na bardziej komfortową jazdę, chociaż szerokość nadwozia raczej się nie zmienia. Różnice w kosztach eksploatacji Sedanów i Kombi są marginalne. Oczywiście, zakup auta typu station-wagon to często nieco wyższa kwota, nieco inny styl jazdy, ale jeśli zależy nam na ogromnym bagażniku, jest to opcja doskonała.


  5 year warranty

  Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
  Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

  Kim jesteśmy i jak działamy

  Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

  Zaakceptuj