Happy Valentine's Day
3000
KORZYŚCI do

* Oferta jest ważna do 25 lutego 2021 oraz nie łączy się z innymi ofertami lub zniżkami.

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Czy warto postawić na Jeepa z serwisu Spotawheel?

Zastanawiasz się nad kupnem Jeepa w spotawheel.pl, ale nie jesteś przekonany co do stanu technicznego oferowanych przez nas pojazdów? Nie musisz się martwić! Wszystkie samochody, które znajdują się na naszej stronie, zanim trafią w ręce klienta, muszą przejść bardzo szczegółową analizę techniczną. Celem takiej analizy jest wykrycie wszelkich usterek bądź problemów. Jeżeli takowe wystąpią, to są one od razu usuwane przez zespół prawdziwych ekspertów, którzy dzięki ogromnemu doświadczeniu naprawdę znają się na rzeczy. Pamiętaj – zakup samochodu z rynku wtórnego to świetny sposób na zaoszczędzenie pokaźnej sumy pieniędzy. Warto skorzystać z takiego rozwiązania, a dzięki spotawheel.pl, nawet używany samochód będzie jak nowy. 

Twoim dodatkowym zabezpieczeniem będzie długa gwarancja – w niektórych przypadkach obejmująca okres aż do 5 lat. Ponadto w razie niezadowolenia, będziesz mógł zwrócić pojazd bez podawania przyczyny w przeciągu 7 dni od zakupu. Serdecznie zapraszamy. 

Jeep – historia, jakiej nie znałeś

Historia Jeepa jest bardzo ciekawa. Geneza pierwszego modelu sięga roku 1940, czyli okresu II wojny światowej. Dla większości marek samochodowych był to bardzo trudny czas, jednak w przypadku Jeepa było nieco inaczej. Poniekąd czasy wojenne były okresem, kiedy właściwie wszystko się zaczęło. Pierwszy samochód amerykańskiej marki został wyprodukowany na polecenie armii – zapragnęła pojazdu patrolowego, któremu niestraszne byłyby trudne warunki terenowe. Tak powstał pierwszy model Jeepa, a mianowicie Willys MB. Pojazd ten zdobył ogromną popularność, a z czasem zyskał przydomek „Jeep”. Do dzisiaj duża część osób nazywa potocznie Jeepami terenówki pochodzące od zupełnie innych producentów. W 1953 roku uwielbiany Willys MB został sprzedany Kaiserowi. Natomiast w 1970 roku spółka Kaiser Jeep trafiła pod skrzydła koncernu American Motors Corporation, który niedługo potem sam został wykupiony przez Chryslera. W 1998 roku Chrysler wraz z Mercedes-Benz – Daimler-Benz utworzył koncern DaimlerChrysler. Rozpad korporacji nastąpił w 2007 roku. Od 2014 roku marka Jeep należy do włoskiego Fiata. 

Jeep – modele godne uwagi

Choć początkowo marka Jeep mocno związana była jedynie z amerykańskim wojskiem, tak obecnie jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych producentów samochodów terenowych na całym świecie. Wśród pojazdów marki Jeep można znaleźć wiele ciekawych modeli, które przyciągają zarówno swoim wyglądem, jak i możliwościami. 

Jeep Wrangler to prawdziwy klasyk. Jest jeden z najbardziej kultowych samochodów terenowych na całym świecie. Model doczekał się trzech generacji, z których najnowsza dostępna jest od 2006 roku. Jeep Wrangler to godny następca uwielbianego Willysa. Jest to samochód wręcz stworzony do jazdy po bezdrożach.

Innym ciekawym modelem jest Jeep Renegade, zaliczany do segmentu I, czyli małych crossoverów SUV. Renegade produkowany jest od 2014 roku. Głównym założeniem projektantów podczas tworzenia tego samochodu było dostosowanie się do współczesnych wymogów motoryzacyjnych. Jeep Renegade to samochód zgrabny i bardzo funkcjonalny, który odnajdzie się niemal w każdych warunkach.

Jeep Cherokee to jeden z tych modeli, który na zawsze będzie w naszej pamięci. Cherokee produkowany był od 1974 roku, a na przestrzeni lat stał się jednym z najpopularniejszych samochodów w swojej klasie. Model zaliczany jest segmentu I. Od 2014 roku na rynku dostępna jest jego piąta generacja, zaprojektowana przez Chryslera i Fiata.

Gdzie produkowane są Jeepy? 

Jeepy produkowane są m.in. w fabryce w Melfi we Włoszech. Wytwarzany jest w niej jeden z najchętniej wybieranych modeli Jeepa, czyli słynny Renegade. Co ciekawe, jest on pierwszym amerykańskim samochodem, który jest produkowany poza Stanami Zjednoczonymi.


5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj