FILTRY

Filtrowanie

Finansowanie Gotówka
Leasing Kredyt
Rata Maksymalna 15000zł Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 200zł
Wkład własny Maksymalna 2000zł Min 200zł
Liczba miesięcy Okres Maksymalny 60 miesięcy Minimalna 24 okres
Rata Maksymalna 15000zł Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł
Wkład własny Maksymalna 3000zł Min 300zł
Od
do
Maksymalna wartość wynosi 194000 Minimalna wartość wynosi 19000
Maksymalna wartość wynosi 194000 Minimalna wartość wynosi 19000

Używane Jeep

Filtrowanie (1)
Sortowanie

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Czy warto postawić na Jeepa z serwisu Spotawheel?

Zastanawiasz się nad kupnem Jeepa w spotawheel.pl, ale nie jesteś przekonany co do stanu technicznego oferowanych przez nas pojazdów? Nie musisz się martwić! Wszystkie samochody, które znajdują się na naszej stronie, zanim trafią w ręce klienta, muszą przejść bardzo szczegółową analizę techniczną. Celem takiej analizy jest wykrycie wszelkich usterek bądź problemów. Jeżeli takowe wystąpią, to są one od razu usuwane przez zespół prawdziwych ekspertów, którzy dzięki ogromnemu doświadczeniu naprawdę znają się na rzeczy. Pamiętaj – zakup samochodu z rynku wtórnego to świetny sposób na zaoszczędzenie pokaźnej sumy pieniędzy. Warto skorzystać z takiego rozwiązania, a dzięki spotawheel.pl, nawet używany samochód będzie jak nowy. 

Twoim dodatkowym zabezpieczeniem będzie długa gwarancja – w niektórych przypadkach obejmująca okres aż do 5 lat. Ponadto w razie niezadowolenia, będziesz mógł zwrócić pojazd bez podawania przyczyny w przeciągu 14 dni od zakupu. Serdecznie zapraszamy. 

Jeep – historia, jakiej nie znałeś

Historia Jeepa jest bardzo ciekawa. Geneza pierwszego modelu sięga roku 1940, czyli okresu II wojny światowej. Dla większości marek samochodowych był to bardzo trudny czas, jednak w przypadku Jeepa było nieco inaczej. Poniekąd czasy wojenne były okresem, kiedy właściwie wszystko się zaczęło. Pierwszy samochód amerykańskiej marki został wyprodukowany na polecenie armii – zapragnęła pojazdu patrolowego, któremu niestraszne byłyby trudne warunki terenowe. Tak powstał pierwszy model Jeepa, a mianowicie Willys MB. Pojazd ten zdobył ogromną popularność, a z czasem zyskał przydomek „Jeep”. Do dzisiaj duża część osób nazywa potocznie Jeepami terenówki pochodzące od zupełnie innych producentów. W 1953 roku uwielbiany Willys MB został sprzedany Kaiserowi. Natomiast w 1970 roku spółka Kaiser Jeep trafiła pod skrzydła koncernu American Motors Corporation, który niedługo potem sam został wykupiony przez Chryslera. W 1998 roku Chrysler wraz z Mercedes-Benz – Daimler-Benz utworzył koncern DaimlerChrysler. Rozpad korporacji nastąpił w 2007 roku. Od 2014 roku marka Jeep należy do włoskiego Fiata. 

Jeep – modele godne uwagi

Choć początkowo marka Jeep mocno związana była jedynie z amerykańskim wojskiem, tak obecnie jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych producentów samochodów terenowych na całym świecie. Wśród pojazdów marki Jeep można znaleźć wiele ciekawych modeli, które przyciągają zarówno swoim wyglądem, jak i możliwościami. 

Jeep Wrangler to prawdziwy klasyk. Jest jeden z najbardziej kultowych samochodów terenowych na całym świecie. Model doczekał się trzech generacji, z których najnowsza dostępna jest od 2006 roku. Jeep Wrangler to godny następca uwielbianego Willysa. Jest to samochód wręcz stworzony do jazdy po bezdrożach.

Innym ciekawym modelem jest Jeep Renegade, zaliczany do segmentu I, czyli małych crossoverów SUV. Renegade produkowany jest od 2014 roku. Głównym założeniem projektantów podczas tworzenia tego samochodu było dostosowanie się do współczesnych wymogów motoryzacyjnych. Jeep Renegade to samochód zgrabny i bardzo funkcjonalny, który odnajdzie się niemal w każdych warunkach.

Jeep Cherokee to jeden z tych modeli, który na zawsze będzie w naszej pamięci. Cherokee produkowany był od 1974 roku, a na przestrzeni lat stał się jednym z najpopularniejszych samochodów w swojej klasie. Model zaliczany jest segmentu I. Od 2014 roku na rynku dostępna jest jego piąta generacja, zaprojektowana przez Chryslera i Fiata.

Gdzie produkowane są Jeepy? 

Jeepy produkowane są m.in. w fabryce w Melfi we Włoszech. Wytwarzany jest w niej jeden z najchętniej wybieranych modeli Jeepa, czyli słynny Renegade. Co ciekawe, jest on pierwszym amerykańskim samochodem, który jest produkowany poza Stanami Zjednoczonymi.