Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Raport techniczny
Toyota C-HR 1.8 HSD Style
2018 - 1.798 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 99.752 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Premium City Cool + Navi
2019 - 1.500 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 54.080 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Hyundai IONIQ Plug-in Hybrid Platinum
2018 - 1.580 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 46.143 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Premium City Cool + Navi
2017 - 1.497 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 87.554 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Premium City Cool + Navi
2016 - 1.497 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 40.986 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Lexus CT 200h 200h Elegance
2014 - 1.798 cc - Hybrydowy Benzyna - Automat - 166.848 km
SPRZEDANY

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Dlaczego powinieneś kupić używany Hybrydowy Benzyna

Dlaczego warto postawić na auto hybrydowe z naszej oferty?

Niezależnie od tego, czy wybieramy auto benzynowe, decydujemy na diesla, czy hybrydowe, trzeba brać pod uwagę ogrom czynników. Niektóre historie pojazdów nie przedstawiają rzeczywistych danych. Zdarza się, że samochód posiada ukryte usterki, które wychodzą na jaw w najmniej pożądanym momencie. By tego uniknąć, warto postawić na sprawdzone rozwiązania – na pojazdy wszechstronnie przetestowane. My znamy się na motoryzacji jak mało kto – każde auto przechodzi szereg kontroli, które pozwalają nam lepiej poznać jego charakter i specyfikację. Na tej podstawie ustalamy uczciwą cenę, a nie na podstawie ogólnego przeglądu, który potem okazuje się przyczyną zwrotów, bo nie wszystko zostało zweryfikowane.


Nasze dobre intencje widać w naszej polityce. Dajemy gwarancję zwrotu pieniędzy, która może trwać nawet 5 lat, w zależności od wybranego modelu.

Współczesne auta hybrydowe to głównie produkty z Japonii

Firma Toyota i Honda są liderami w tych technologiach. Chociaż marki takie jak Lexus, Chevrolet, Opel, Nissan i inne szybko nadrabiają braki w tej niszy.

Samochód hybrydowy – ekologia, ekonomia, nowa technologia

Większość trendów motoryzacyjnych daje wyraz gwałtownemu zwrotowi w kierunku zielonych technologii. Samochody hybrydowe i elektryczne to doskonały przykład. Stosowanie ekologicznego ogumienia i dbałość o standardy redukujące zużycia paliwa dotarły nawet do Polski. I nie tylko z powodów pragmatycznych, czyli szansy na ograniczenie wydatków na benzynę, również ze względów ekologicznych. Staramy się na poważnie podchodzić do zagrożeń XXI wieku. Hybrydy to samochody, które stanowią znakomite wsparcie w dążeniach do jak najbardziej ekologicznej jazdy. Zużywają paliwo, ale dodatkowo wykorzystują w swoim systemie napędowym narzędzia do odzyskiwania albo przechowywania prądu elektrycznego, który ponownie zwracany jest do układu napędowego. Pozwala to na niezwykle efektywne wykorzystanie każdego litra paliwa. Co więcej, hybrydy to pojazdy naszpikowane nowoczesnymi czujnikami i technologiami.

Hybryda plug-in – auto na miarę XXI wieku

Wiele osób zastanawia się nad wyborem auta hybrydowego, którego napęd oznaczony jest jako plug-in. W takich pojazdach mamy do czynienia z rozdzieleniem akumulatora od układu napędowego; często stosowany jest także drugi silnik w pełni elektryczny, który pozwala na samodzielną jazdę auta bez zużywania paliwa. Hybryda plug-in pozwala na ładowanie pojazdu w profesjonalnych „chargerach” lub w domu i wykorzystywanie tego prądu w trakcie jazdy. Zasięg samodzielny hybrydy plug-in nigdy nie jest zbyt długi, ale rozwiązanie to ma raczej znajdować odzwierciedlenie w redukcji kosztów jazdy na bieżąco, a nie w stanowieniu odrębnego, alternatywnego standardu jazdy. Hybrydy plug-in uważane są za bardziej ekologiczne, jednak przeważnie są dosyć drogie. Na rynku zwrotnym nie ma wiele modeli tego typu. Jeśli jednak uda się trafić na jakiś – warto bardzo intensywnie zastanowić się nad zakupem.

Hybryda używana – czy warto?

Może się wydawać, że auta z dwoma skomplikowanymi układami napędowymi to dwukrotnie więcej problemów. Jednak w rzeczywistości tak nie jest. Hybrydy to przeważnie auta z wysokiej półki, a wsparcie elektrycznych rozwiązań pozytywnie wpływa na redukcję ilości awarii. Używane hybrydy nie są jednak aż tak tanie jak ma to miejsce np. w przypadku SUV-ów. Oznacza to, że jest to inwestycja na lata, która nie musi przynieść znaczącego spadku wartości. Jeśli mamy okazję kupić hybrydę w atrakcyjnej cenie – warto to zrobić. Na ten moment to białe kruki na rynku, których wartość jest jednak bardzo uzasadniona. Używane hybrydy zazwyczaj nie mają za sobą wielu lat eksploatacji – przeważnie są to stosunkowo świeże modele.


Dlaczego warto wybrać używany samochód hybrydowy?

Auta z napędem hybrydowym zapewniają przede wszystkim bardzo dobrą wydajność, co przekłada się na najniższe spalanie pośród samochodów wyposażonych w silnik spalinowy. Są ponadto ciche, a ich układ napędowy zawsze współpracuje z automatyczną skrzynią biegów. Samochody hybrydowe charakteryzuje również szybkie przyspieszenie “od 0” ze względu na maksymalny moment silnika elektrycznego dostępny od samego startu. 


Czy auto hybrydowe jest droższe w zakupie?

Przy zakupie nowego samochodu, hybrydy są zazwyczaj droższe niż odpowiadające im modele wyłącznie z silnikiem spalinowym. Jednakże, różnica w cenie zakupu może zostać w ciągu kilku lat zrekompensowana poprzez znacznie niższe wydatki na paliwo. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zakup sprawdzonego używanego samochodu hybrydowego, co pozwoli na podwójną oszczędność.

Czy używany samochód hybrydowy jest niezawodny?

Samochody hybrydowe imponują zaawansowaniem technicznym, nie oznacza to jednak zwiększonej awaryjności. Zależy to bowiem od tego, jak o auto dbał poprzedni właściciel. Odpowiednia opieka serwisowa w przypadku samochodów hybrydowych oznacza najczęściej pełną niezawodność.

W Spotawheel, poza pisemną inspekcją techniczną, oferujemy także możliwość zwrotu pieniędzy oraz do 5 lat gwarancji. Sprawdź więcej tutaj.

Czy mogę kupić auto hybrydowe z dogodnym finansowaniem?

Możesz wybrać hybrydę z dogodnym dla siebie finansowaniem. W Spotawheel, w zależności od konkretnego egzemplarza, oferujemy zarówno kredyt jak i leasing. Możesz wybrać opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Więcej o warunkach finansowania dowiesz się tutaj

Czy samochody hybrydowe są drogie w utrzymaniu?

Koszty serwisowania aut hybrydowych zależy od wielu czynników, takich jak model, wersja nadwozia lub stan techniczny. Jeżeli taki pojazd jest odpowiednio utrzymany, okresowe wydatki nie powinny wynosić więcej, niż w przypadku samochodu z tradycyjnym napędem. Elementem, który może narazić na większe wydatki, są baterie wymagające wymiany po dłuższym okresie użytkowania. Obecne doświadczenia pokazują jednak, że okres ich pełnej sprawności jest wystarczająco długi, aby zostać zrekompensowanym przez mniejsze wydatki na paliwo.

Jaka jest główna różnica pomiędzy samochodem hybrydowym i elektrycznym?

Podstawową różnicą pomiędzy autami hybrydowymi i elektrycznymi wynika z obecności silnika spalinowego w hybrydach, który współpracuje z mniejszą jednostką elektryczną. W przypadku samochodów elektrycznych, są one napędzane tylko i wyłącznie przez jednostkę zasilaną prądem. 

Jakie są najważniejsze zalety samochodu hybrydowego?

Dwie najważniejsze zalety aut hybrydowych to zmniejszone zużycie paliwa pozwalające na duże oszczędności oraz niska emisja CO2 do atmosfery, co sprzyja dbałości o środowisko. Warto w tym miejscu wyróżnić hybrydy typu plug-in, których baterie można ładować niezależnie od pracy silnika spalinowego, co pozwala na przemieszczanie się wyłącznie w trybie elektrycznym na dłuższych dystansach.

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy
58
5

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj