SPOTAWHEEL CYBER WEEK
SPOTAWHEEL CYBER WEEK SALES
OSTATNIA  
SZANSA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
*Oferta jest ważna dla wszystkich transakcji zawartych przed 7.12.2020 i nie może być łączona z innymi promocjami lub rabatami

Jeśli Volvo słynie z czegoś, jest to wysoki poziom bezpieczeństwa, z jakim wyposaża swoje samochody.

Od 2010 roku, kiedy zostało przejęte przez chińską firmę Geely Automobile, zmiany w samochodach szwedzkiego producenta samochodów przekroczyły wszelkie oczekiwania i odnowiły wizerunek Volvo. Atrakcyjny wygląd, estetyka premium, wyjątkowa jakość toczenia i najnowocześniejsza technologia we wszystkich modelach kalsyfikuja Volvo do wiodących światowych producentów samochodów luksusowych.

Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używane Volvo

Jeśli Volvo słynie z czegoś, jest to wysoki poziom bezpieczeństwa, z jakim wyposaża swoje samochody. Od pokoleń, szwedzki przemysł motoryzacyjny znajduje się w „pierwszej linii”, produkując duże samochody rodzinne, w których pasażerowie czują się całkowicie bezpieczni.

Do 2010 r. Volvo było własnością Forda, kiedy zostało przejęte przez chińską firmę Geely Automobile. Od tego momentu zmiany w samochodach szwedzkiego producenta samochodów były naprawdę imponujące. Atrakcyjne wzornictwo, najwyższej jakości wyczucie, jakość toczenia, najnowocześniejsza technologia. Samochody Volvo konkurują teraz jakością z najlepszymi w kategorii luksusowymi rodzinnymi, Audi, BMW oraz Mercedes-Benz.

Z jego oferty wyróżnia się małej-średniej wielkości rodzinny hatchback, Volvo V40, klasyczne sedan takie jak Volvo S60 oraz imponujące SUV-y z kodem XC, takie jak XC-60 i XC-90.

Najpopularniejsze modele Volvo

  • Volvo V40
  • Volvo V40 Cross Country
  • Volvo S60
  • Volvo XC-60
  • Volvo XC-90

Kup używane Volvo ze Spotawheel

Z Volvo z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj