SPOTAWHEEL BLACK FRIDAY

Mowa o jednym z wiodących producentów samochodów premium w Niemczech, ale także 10. największym producencie samochodów na świecie. Luksusowa i sportowa, z historycznymi modelami w swoich aktywach, BMW jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie i zawsze znajduje się w centrum wydarzeń.

Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używane BMW

Jest jednym z wiodących producentów samochodów klasy premium w Niemczech (razem z Audi i Mercedes-Benz) ale także znajdującego się na 10. miejscu pod względem wielkości produkcji producenta samochodów na świecie. Luksusowa i sportowa, z historycznymi modelami w swoich aktywach, BMW jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie i zawsze znajduje się w centrum wydarzeń.

Rdzeniem najbardziej udanych na rynku modeli jest seria 3, luksusowy sedan podkreślający „ostre” prowadzenie i komfort jazdy. BMW jest również firmą znaną ze swojej zdolności do produkcji samochodów sportowych. Historia zaczyna się w latach 60-tych i 70-tych wraz z BMW 3.0 CSL i 2002 turbo i trwa do dziś dzięki słynnym modelom „M”, takim jak legendarny M3.

Na początku XXI wieku BMW weszło do kategorii SUV, prezentując bardzo udany X5, a następnie X3. Oba modele stanowią najlepszy w tej kategorii wybór.

Wyróżniającym się modelem w historii BMW jest seria 2 Active Tourer, pierwszy samochód typu MPV tej marki i pierwszy przedniosilnikowy samochód, jaki skonstruowali Bawarczycy. Seria 2 Active Tourer BMW wyróżnia się luksusem, praktycznością i dużą oferowaną przestrzenią.

Jednak największym krokiem, jaki kiedykolwiek dokonał BMW, jest wejście na rynek samochodów elektrycznych. Dwa modele z oczywistymi futurystycznymi elementami, które zmieniają zasady konkurencji, to BMW i3 w kategorii samochodów miejskich, a także hybrydowy supercar BMW i8.

Najpopularniejsze modele BMW

  • BMW 116
  • BMW 316
  • BMW 520
  • BMW X1
  • BMW X3
  • BMW X5
  • BMW Z4
  • BMW M3

Kup używane BMW ze Spotawheel

Z BMW z drugiej ręki Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!!

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj