Z pomocą Spotawheel możesz kupić na prawdę wymarzone dla siebie auto, które jest sprawdzone, przebadane pod kątem technicznym oraz z rzeczywistym przebiegiem. Dodatkowo masz możliwość wyboru odpowiedniego i dostosowanego do swoich potrzeb sposobu finansowania.

Pełen wachlarz możliwości finansowania Twojego auta. Od 0% wpłaty własnej aż po 84 miesięczny system finansowania. Tak jak lubisz, bez uszczuplania swojego portfela. Nowe auto na wyciągnięcie ręki.

Już teraz wybierz samochód, który najbardziej Ciebie interesuje. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami pod numer 221255091 aby uzyskać więcej informacji na temat programu finansowania.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania? Wpisz swój telefon, a od razu do Ciebie zadzwonimy!

PYTANIA DOTYCZĄCE KUPNA SAMOCHODU ZA POMOCĄ ZEWNĘTRZNEGO ŹRÓDŁA FINANSOWANIA

Jakiej wysokości wymagana jest wpłata własna?

Konfiguracja i możliwości finansowania są ogromne i dają możliwość indywidualnego, stworzonego na miarę rozwiązania. Możesz zdecydować się na minimalną wpłatę własną bądź większą, przez co obniżysz miesięczną ratę finansowego zobowiązania.

Zadzwoń pod numer 22-125-5091 jeśli potrzebujesz pomocy!


Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania pożyczki?

W celu złożenia wniosku o kredyt na zakup używanego samochodu, należy złożyć następujące dokumenty:

  • Kopię dowodu tożsamości
  • Ostatnie zaświadczenia o wynagrodzeniu


Na ile rat mogę rozłożyć finansowanie zakupu auta?

Finansowanie auta możesz rozłożyć maksymalnie na 84 raty. Pomimo tego, obowiązuje zasada: Wiek samochodu plus okres spłaty nie mogą przekroczyć 14 lat.

Dla przykładu używany samochód z 2009 r.:
Wiek samochodu 10 lat.
Pozostały okres do zamknięcia 14 lat: 4 lata
Maksymalna rata: (4 lata) x (12 miesięcy) = 48 miesięcy

W związku z powyższym, samochód z 2009 r. musi zostać spłacony maksymalnie w przeciągu 48 miesięcy (przykład ma pomóc orientacyjnie ponieważ na okres spłaty wpływa dokładny miesiąc wystawienia 1-go dowodu rejestracyjnego samochodu).


Zewnętrzne finansowanie zakupu auta wraz z zamianą obecnego auta?

Za pośrednictwem Spotawheel możesz zamienić swój stary samochód i uzgodniona cena może zostać potraktowana jako część zaliczki tak aby zmniejszyć miesięczną ratę lub okres spłaty!

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania? Wpisz swój telefon, a od razu do Ciebie zadzwonimy!

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj
;