SPOTAWHEEL 365 OFFER
WITAMY ROK 2021
1825
RABATU NA WSZYSTKIE
NASZE AUTA
OFERTA WAŻNA DO 31 STYCZNIA
* Promocja dotyczy wszystkich transakcji zawartych do 31 stycznia 2021 włącznie. Rabat nie łączy się z innymi ofertami lub promocjami.

Kia Motors to najstarsza firma motoryzacyjna z Korei Południowej, od 2000 roku należąca do Hyundai Motor Group. Rocznie sprzedaje ponad milion egzemplarzy swoich modeli.

Czytaj więcej

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używane auto marki Kia

Kia swoją działalność w branży zaczęła od produkcji rowerów i motocykli, aby z czasem wypuścić na rynek pierwsze auto – samochód dostawczy.

Konsekwentnie budowała coraz mocniejszą pozycję jako producent samochodów ciężarowych. W końcu przyszedł czas na coś nowego i w 1974 roku Kia pokazała światu pierwszy własny samochód osobowy o nazwie Kia Brisa.

Mimo udanego debiutu sytuacja w firmie była niestabilna, doszło do kolejnych przejęć firmy przez konkurencję, Mazdę, Forda i wreszcie Hyundaia. Ten ostatni pozwolił jej na dynamiczny rozwój i aktualnie Kia działa na kilkuset rynkach i znana jest z tego, że kładzie nacisk na dużą personalizację oferty pod konkretny rynek. Przykładem jest Kia Ceed, która powstała właśnie z myślą o oczekiwaniach europejskiego klienta. Model szybko się przyjął i popularność, która za nim poszła, pozwoliła osiągać coraz lepsze wyniki sprzedażowe.

Kia ma w ofercie auta każdej kategorii, w tym miejskie (Kia Picanto) i kompaktowe. Modele premium tej marki to: Optima (konkurent dla Skody Superb), Stinger (sportowy model, konkurencja dla Audi A5), Sorrento i Sportage (SUV-y i crossovery).

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj