Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Czy warto wybrać samochód marki Chevrolet ze Spotawheel?

Jeżeli szukasz samochodu używanego, który w stu procentach spełni Twoje oczekiwania, spotawheel.pl to miejsce właśnie dla Ciebie. Zajmujemy się kupnem oraz sprzedażą pojazdów. Zanim jednak jakikolwiek egzemplarz trafi w ręce naszych klientów, poddawany jest rzetelnej analizie. Dzięki temu zainteresowane osoby znają szczegółową historię pojazdu, a także mają pewność co do jego wzorowego stanu technicznego. Tym, co jest przez nas sprawdzane, to m.in. książka przeglądów technicznych, dokumentacja wyposażenia oraz przebieg. 

W spotawheel.pl liczy się przede wszystkim wysoka jakość oferowanych produktów i zadowolenie naszych klientów. Każdy ze sprzedawanych samochodów objęty jest długą gwarancją, a w razie zmiany zdania tuż po zakupie istnieje możliwość zwrotu pojazdu w przeciągu 14 dni bez podawania przyczyny!

Chevrolet – jak rozpoczęła się historia prestiżowej marki?

Powstanie spółki Chevrolet datuje się na 3 listopada 1911 roku. Decyzję o utworzeniu firmy podjął szwajcarski kierowca rajdowy Louis Chevrolet oraz Willy C. „Billy” Durant, który był uznanym amerykańskim pionierem motoryzacyjnym. Z biegiem lat spółka stała się częścią dużego koncernu General Motors, co przyczyniło się do dynamicznego wzrostu popularności marki na całym świecie. Pod koniec lat 20. Chevrolet mógł pochwalić się fabrykami m.in. w Nowym Jorku, Flint, Toledo, Oakland i Oshawie, a także w wielu innych krajach w Azji i Europie. W 1928 roku rozpoczęła się produkcja aut w nowo powstałej fabryce General Motors, mieszczącej się w Polsce, a dokładniej w Warszawie.

Historia marki Chevrolet w Polsce rozpoczęła się w 1924 roku, kiedy to Generals Motors Export Co. sprowadziło do naszego kraju pierwsze auta osobowe. Już trzy lata później Chevrolety sprzedały się w nakładzie około 1200 egzemplarzy. W 1928 roku w Warszawie ruszyła produkcja karoserii Chevroleta. W przeciągu roku w polskiej montowni wyprodukowano 2098 samochodów osobowych oraz podwozi autobusowych i ciężarowych. Łączna suma sprzedanych aut wyniosła aż 3354 egzemplarzy. Polska fabryka została zamknięta w 1931 roku, jednak wcale nie był to koniec Chevroleta w Polsce. Jego historia jest o wiele bogatsza zarówno jeśli chodzi o nasz kraj, jak i o cały świat. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat marka miała liczne wzloty i upadki. Koniec końców przetrwała i obecnie cieszy się ogromnym uznaniem wśród miłośników motoryzacji. 

Popularne modele Chevroleta

Lista modeli Chevroleta jest naprawdę długa. Część samochodów nie jest już produkowana, jednak pomimo tego kierowcy nie mogą narzekać, ponieważ nadal mają w czym wybierać. W 2018 marka zajęła siódme miejsce na liście najchętniej wybieranych marek motoryzacyjnych na całym świecie. Uplasowanie się w pierwszej dziesiątce to bez wątpienia ogromny sukces. Niestety producent nie prowadzi już sprzedaży w Polsce. 

Wśród produkowanych obecnie pojazdów, bardzo popularne modele to przede wszystkim Chevrolet Aveo, Spark i Sonic. Dla miłośników SUV-ów polecane są Silverado, Trax oraz Express, a dla fanów samochodów elektrycznych – model Bolt. Godny uwagi jest także Chevrolet Orlando, czyli minivan klasy kompaktowej. 

Największe fabryki Chevroleta – gdzie produkowane są te samochody?

Modele Chevroleta produkowane są na całym świecie. Obecnie jego fabryki znajdują się m.in. w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz w Azji. Modele, które znane są z polskich dróg, pochodzą m.in. z Korei Południowej. Wśród produkowanych modeli w koreańskiej montowni znajduje się m.in. model Aveo, Cruze i Trax.


5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy
20
6

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj