Znajdź samochód, którego szukasz ... na e-mailu!

Opisz samochód, który chcesz!
Aby polecić najlepsze samochody, będziemy potrzebować:

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Każdy samochód, który polecamy, został sprawdzony pod kątem rzeczywistego przebiegu, historii wypadków, problemów mechanicznych

Kontrola samochodowa 200 punktów

Otrzymujesz pisemny raport techniczny, aby wiedzieć wszystko! Każde nasze auto możesz sprawdzić w wybranym przez siebie warsztacie!

spotmechanic
Powiedz nam, czego szukasz!
Już ponad 5000 osób wyjechało od nas lepszym autem!
Stan techniczny bez zarzutu

Przekonał mnie stan techniczny auta, razem z pełną dokumentacją serwisową. Skorzystałem z bezpłatnej jazdy próbnej i to potwierdziło, że wybór był trafiony. Polecam Spotawheel.

Jakość auta i gwarancja

Zdecydowałem się na zakup, bo znalazłem świetnie utrzymane auto. Po raz pierwszy spotkałem się też z tak długą gwarancją, która daje pewność, że kupiłem auto na lata. Doceniam też sympatyczną i kompetentną obsługę.

Oczywisty wybór

Auto od razu mi się spodobało i wiedziałem, że to będzie Kia Sportage. Stan techniczny był bardzo dobry. Po jeździe próbnej jedyny dylemat dotyczył już tylko koloru :) Stanęło na butelkowej zieleni.

Perfekcyjna pomoc

Kompletnie nie znam się na samochodach. Oceniam tylko po wyglądzie. Bardzo trudno było mi wybrać odpowiednie auto do momentu wizyty w Spotacar. Pełna dokumentacja na temat auta, gwarancja oraz możliwość zwrotu zdecydowanie przekonały mnie do zakupu.

Jazda próbna

Powiem szczerze, że pierwszy raz korzystałem z możliwości jazdy próbnej pod swoim domem. To pozwoliło mi wybrać auto bez pośpiechu, bez nacisków z jakiejkolwiek strony. Właśnie taka możliwość przyczyniła się do pozytywnej decyzji. Jestem bardzo zadowolony

Zakup ze strony

Mnie do zakupu przekonała pełna techniczna dokumentacja na temat auta, które oglądałem. Oglądając auta u innych Dealerów miałem wrażenie, że raczej coś przede mną ukrywają. W Spotawheel jest inaczej.

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj