SPOTAWHEEL 365 OFFER
WITAMY ROK 2021
1825
RABATU NA WSZYSTKIE
NASZE AUTA
OFERTA WAŻNA DO 31 STYCZNIA
* Promocja dotyczy wszystkich transakcji zawartych do 31 stycznia 2021 włącznie. Rabat nie łączy się z innymi ofertami lub promocjami.

Mazda CX-7 to samochód typu SUV, którego produkcja rozpoczęła się w 2006 roku. Wtedy też został zaprezentowany na Paris Motor Show. Samochód nawiązuje w swojej stylistyce do ówczesnej linii designu marki Mazda.

Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego warto kupić Mazda CX-7 za pośrednictwem właśnie naszego serwisu?

Korzystając z naszego serwisu spotawheel.pl masz gwarancję, że dotrze do Ciebie samochód w znakomitym stanie technicznym. Nasi eksperci dogłębnie analizują aż 200 aspektów funkcjonowania samochodu, które zawierają się w przejrzystych punktach kontrolnych. Masz więc wgląd do bardzo szczegółowego raportu, który zawiera przeróżne niuanse związane nawet z tymi mniej popularnymi usterkami. Staramy się dopracować samochód przed udostępnieniem go do sprzedaży – jeśli sama selekcja nie wystarczy, dokonujemy niezbędnych napraw. Każde auto musi prezentować idealny poziom. Poczuwamy się odpowiedzialni za to, żeby przez lata mogło Cię wspierać w długich podróżach.

Jeśli poszukujesz modelu Mazda CX-7 – z pewnością zainteresuje Cię nasza gwarancja aż do 5 lat i możliwość bezprzyczynowego zwrotu do 7 dni. To kolejne zapewnienie o naszej skuteczności – jeśli nie będziesz zadowolony, dokonasz bezproblemowego zwrotu, natomiast jeżeli auto zawiedzie Cię w kontekście technicznym – masz naszą gwarancję!

Mazda CX-7 – wersje wyposażeniowe

  • Exclusive
  • Sportage

Wyposażenie standardowe w Mazda CX-7

Samochód miał być wizytówką marki Mazda, która w tamtym czasie stawiała na wyposażenie wręcz topowe. Dlatego też w Mazda CX-7 znajdziemy luksusowy system dźwiękowy klasy premium znanej marki Bose, kurtynowe poduszki powietrzne, automatyczną klimatyzację, 18-calowe felgi i reflektory ksenonowe. W ramach wersji Exclusive i Sportage można było uzyskać dostęp do jeszcze bogatszego wyposażenia. Przykładowo pakiet nowoczesnych, niedostępnych dla tanich modeli w okresie świetności Mazdy CX-7 technologii takich jak kamera cofania, system głośnomówiący Bluetooth, tempomat czy zmieniarkę płyt CD. Jest to samochód siedmioosobowy, a więc doskonale sprawdzi się w przypadku dużych rodzin.

Czy warto nabyć używany samochód Mazda CX-7?

Mazda CX-7 to samochód, który produkowany był w latach 2006–2012. Jako japoński SUV wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy oczekują znakomitej trwałości, odporności na eksploatację i charakteru klasy premium. Modele używane charakteryzują się pewną awaryjnością, szczególnie jeśli korzystają z tanich części zamiennych. Mazda CX-7 wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Jak na auto z tamtego okresu jest niezwykle nowoczesna. Jej design, nie tak drapieżny i innowacyjny jak współczesnych modeli, może się podobać, a samo wyposażenie zawstydzi niejednego nowego SUV-a. Niełatwo jest znaleźć dobrze zachowany, tani model CX-7, ale wierzymy, że z naszym serwisem będzie to możliwe!

Mazda CX-7 pierwszej generacji, przed liftingiem

Samochód Mazda CX-7 produkowany był w Japonii, jednak auto to przeznaczone było na wiele rynków. Trafiło m.in. do USA i Europy. Samochód ten idealnie wpisał się w potrzeby klientów, być może w pewnym sensie wyprzedzał swoją epokę. Futurystyczny, nowoczesny design, który przed liftingiem był dosyć obły, do tej pory prezentuje się bardzo dobrze. Auto zdecydowanie stawia na sportowy styl, który możesz znać z innych pojazdów tej marki. Samochód korzystał z napędu na cztery koła – przynajmniej ta wersja, która była dostępna w Europie. W roku 2009 przeprowadzono lifting.

Mazda CX-7 po liftingu

Facelifting Mazdy CX-7 sprawił, że samochód ten zachwyca na trasie jeszcze bardziej. Pojazd wyróżnia się bardzo nowoczesnym wzornictwem, być może jego design był pierwowzorem dla późniejszych aut typu SUV, a nawet minivanów. Auto cieszyło się sporym zainteresowaniem, jednak w roku 2012 jego produkcja została oficjalnie zakończona. Wynika to z tego, że klienci w tamtym momencie skłaniali się bardziej ku modelowi CX-5, który oferował bardzo ciekawe parametry w przystępnej cenie.

Mazda CX-7 – wersje silników

Silniki benzynowe:

  • 2.3 258KM 190kW
  • 2.3 244KM 179kW
  • 2.3 MZR DISI Turbo 260KM 191kW
  • 2.5 161KM 118kW

Silniki diesla:

  • 2.2 MZR-CD 173KM 127kW

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj