C2B Offer

Sprzedaj samochód
w 5 minut

Wyceń swoje auto online.
My zajmiemy się resztą.

Zacznij tutaj

Dlaczego Spotawheel

Sprzedaj szybko
Załatw formalności przez Internet i otrzymaj szybką płatność!
Dopasujemy się do Ciebie
Możesz umówić wizytę w jednym z naszych punktów lub to my przyjedziemy do Ciebie.
Spokój Umysłu
Nie trać czasu na spotkania z niepewnymi nabywcami. Sprzedaj auto rzetelnej firmie

Jak to działa

Wypełnij Formularz
Podaj informacje o aucie, co zajmie mniej niż 2 minuty.
Poznaj cenę
Poznaj cenę dopasowaną do wartości samochodu.
Umów inspekcję techniczną
Wybierz miejsce, które Ci odpowiada, a my potwierdzimy stan Twojego auta.
Odbierz nowe auto lub gotówkę.
Zamień stary samochód na nowy lub odbierz gotówkę.

FAQs

Czym zajmuje się Spotawheel?

W Spotawheel kupujemy i sprzedajemy samochody w zupełnie inny sposób - prostszy, bardziej zrozumiały i uczciwszy niż kiedykolwiek wcześniej. Nasza procedura jest zupełnie transparentna, bez zbędnych kosztów obciążających obie strony.

true

Jak wyceniane jest moje auto?

Cena samochodu jest wynikiem analizy trzech czynników: stanu technicznego auta ujawnionego w czasie inspekcji, wersji i wyposażenia konkretnego egzemplarza oraz popytu na dany model.

Po ich przeanalizowaniu, proponowana przez nas kwota jest wyższa od ofert innych salonów oraz odzwierciedla realną wartość Twojego samochodu. Jest tak, ponieważ mamy pewność, że oferujesz nam dobre auto, a nasz model biznesowy nie opiera się na zarabianiu wysokiej prowizji.

true

Czy kupicie auto, które wciąż znajduje się w kredycie lub leasingu?

Jeżeli nabyłeś auto na kredyt, możesz je nam bez problemu sprzedać, pod warunkiem że samochód spełnia nasze kryteria dotyczące kondycji technicznej.

Kwestia leasingu wygląda inaczej, ponieważ z technicznego punktu widzenia, nie jesteś wtedy właścicielem takiego auta, więc nie możesz go sprzedać.

true

Jak długo trwa inspekcja techniczna?

Nasza inspekcja trwa zazwyczaj około 40 minut i może zostać wykonana zarówno w wybranej przez Ciebie lokacji, jak i w jednym z naszych punktów, w zależności od tego, która opcja jest dla Ciebie bardziej wygodna.

Inspekcja jest niezbędnym etapem procesu sprzedaży auta, ze względu na potwierdzenie jego stanu technicznego, od czego uzależniamy ostateczną wycenę.

true

Czy mogę wymienić mój stary samochód na nowszy?

Po otrzymaniu wyceny przygotowanej przez naszych specjalistów, możesz zdecydować się na zwyczajną sprzedaż Twojego samochodu lub też możliwość pozostawienia go w rozliczeniu oraz wyboru modelu z naszej bogatej oferty. W naszym katalogu znajdziesz w pełni sprawdzone, certyfikowane auta z gwarancją.

true