SPOTAWHEEL BLACK FRIDAY

Czemu warto kupić używany samochód?

Kupno używanego samochodu pozwala oszczędzić pieniądze. Dzięki temu zyskujesz samochód dużo tańszy od nowego auta, który także dużo wolniej traci na wartości.

Czy kupno używanego samochodu jest bezpieczne?

Kupno używanego samochodu może być trudne zwłaszcza, że sprzedającym może być każdy. Rozglądając się za używanym autem możesz trafić na egzemplarze nie warte twojego czasu i pieniędzy. Dlatego powinieneś zachować ostrożność.

W Spotawheel ręczymy za jakość naszych samochodów. Wszystkie mają zweryfikowany przebieg i bezwypadkową historię, potwierdzoną kompletną książką serwisową i inspekcją techniczną, przeprowadzoną przez nasz doświadczony zespół.

Jaki jest maksymalny akceptowalny przebieg?

Większość kierowców skupia się tylko na przejechanych kilometrach. Nie do końca słusznie. Poziom utrzymania samochodu i kompletna historia serwisowa są bardziej istotne i powiedzą więcej o samochodzie, niż suche liczby. Choć te oczywiście też się liczą. Dla łatwego rachunku można przyjąć, że przeciętnie samochód pokonuje od 12 do 20 tys. kilometrów rocznie.

Czy mogę kupić samochód w leasingu lub na raty?

Wielu ludzi uważa, że do kupna samochodu niezbędne jest odłożenie całej kwoty przewidzianej do wydania. Finalnie kupują nowy samochód, co obciąża znacznie ich budżet.

Obecnie większośc dealerów aut używanych akceptuje finansowanie kupna samochodu w postaci kredytu konsumenckiego.

Jednocześnie mało kto wie, że możliwe jest też kupno samochodu bez żadnych wcześniejszych płatności! Odwiedź stronę Spotawheel, wybierz preferowaną formę finansowania i dowiedz się, jak kupić następny samochód bez żadnych depozytów!

Czy kupno używanego samochodu przez internet jest bezpieczne?

Przy zakupie używanego samochodu przez internet najważniejsza jest jakość tego, co chcesz kupić. Kiedy zakupu dokonujesz w sieci i nie masz bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym, możesz mieć wątpliwości co do stanu kupowanego auta.

Dlatego zawsze powinieneś kupować samochód tylko od kogoś, komu ufasz i kto może zagwarantować odpowiedni stan auta. NIezależnie od tego, czy kupujesz zdalnie czy tradycyjnie.

W Spotawheel nie tylko możesz liczyć na pełną przejrzystość oraz jakość, ale także obejrzeć nasze samochody w trybie 360° i wygodnie przeglądać naszą ofertę choćby z własnej kanapy.

Czy mogę kupić używany samochód z gwarancją?

Przy zakupie używanego samochodu większość ludzi myśli, że nie otrzyma gwarancji po tym, jak zakończyła się gwarancja producenta. Na rynku istnieją gwarancje, których warunki w wielu przypadkach są zagmatwane, dlatego zawsze powinieneś/powinnaś uważać, co podpisujesz!

W Spotawheel jesteśmy pewni stanu i jakości sprzedawanych aut, dlatego każdy samochód objęty jest gwarancją wynoszącą do 5 lat. I jest to najdłuższa gwarancja na samochodu używane w Europie. Poza nią każdy samochód objęty jest 7-dniowym prawem do zwrotu, w ramach którego w ciągu tygodnia możesz zwrócić samochód i otrzymać z powrotem całą wyłożoną kwotę.

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj