Obecnie nie ma sprawdzonych samochodów, które spełniałyby wybrane przez Ciebie kryteria. Powiadomimy Cię, kiedy coś znajdziemy! Po prostu wypełnij swój e-mail

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używane Volvo

Jeśli Volvo słynie z czegoś, jest to wysoki poziom bezpieczeństwa, z jakim wyposaża swoje samochody. Od pokoleń, szwedzki przemysł motoryzacyjny znajduje się w „pierwszej linii”, produkując duże samochody rodzinne, w których pasażerowie czują się całkowicie bezpieczni.

Do 2010 r. Volvo było własnością Forda, kiedy zostało przejęte przez chińską firmę Geely Automobile. Od tego momentu zmiany w samochodach szwedzkiego producenta samochodów były naprawdę imponujące. Atrakcyjne wzornictwo, najwyższej jakości wyczucie, jakość toczenia, najnowocześniejsza technologia. Samochody Volvo konkurują teraz jakością z najlepszymi w kategorii luksusowymi rodzinnymi, Audi, BMW oraz Mercedes-Benz.

Z jego oferty wyróżnia się małej-średniej wielkości rodzinny hatchback, Volvo V40, klasyczne sedan takie jak Volvo S60 oraz imponujące SUV-y z kodem XC, takie jak XC-60 i XC-90.

Najpopularniejsze modele Volvo

  • Volvo V40
  • Volvo V40 Cross Country
  • Volvo S60
  • Volvo XC-60
  • Volvo XC-90

Kup używane Volvo ze Spotawheel

Z Volvo z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie auto!
Sprawdzone, z gwarancją i w sam raz na Twoje potrzeby.
Powiedz nam, czego szukasz