To największy producent samochodów na świecie! Dzięki ogromnej ofercie obejmującej wszystkie kategorie samochodów, Toyota ma fanatycznych zwolenników na całym świecie i jest popularną opcją zwłaszcza wśród osób poszukujących praktycznego i niezawodnego samochodu. Ostatnimi laty Toyota eksperymentuje z projektowaniem swoich samochodów i zaprezentowała zarówno przełomowe, jak i modele zgodne z otaczającą nas rzeczywistością.

Czytaj więcej
Raport techniczny
Toyota Auris 1.6 Premium Comfort
2016 - 1.598 cc - Benzyna - 104.083 km
54.900
Zakup Zdalny
Otrzymasz

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używaną Toyotę?

To największy producent samochodów na świecie! Dzięki ogromnej ofercie obejmującej wszystkie kategorie Toyota ma fanatycznych zwolenników na całym świecie i jest popularna zwłaszcza wśród osób poszukujących praktycznego i niezawodnego samochodu. Toyota eksperymentuje z projektowaniem swoich samochodów w ostatnich latach i zaprezentowała zarówno przełomowe, jak i modele zgodne z otaczającą nas rzeczywistością.

Najlepiej sprzedające się modele Toyoty na greckim rynku to doskonałe samochody miejskie Aygo oraz Toyota Yaris, a także pełne możliwości SUV, Τoyota RAV4, która jako używany samochód jest doskonałą opcją w stosunku do ceny. Jej konkurentami są niemiecki Volkswagen, Ford i rodzima, Honda.  

Najbardziej popularne modele Toyoty

  • Toyota Aygo
  • Toyota Yaris
  • Toyota Corolla
  • Toyota Auris
  • Toyota RAV4

Kup używaną Toyotę ze Spotawheel

Z Toyoty z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!!

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie auto!
Sprawdzone, z gwarancją i w sam raz na Twoje potrzeby.
Powiedz nam, czego szukasz