Czeska marka początkowo była zarezerwowana dla rowerów. Potem właściciele wprowadzili nowe produkty: motocykle i auta. W 1925 roku partnerem strategicznym została Skoda z Pilzna. Drugi przełomowy moment dla marki to lata 90. i rozpoczęcie współpracy z Volkswagenem. Skoda staje się częścią wielkiej rodziny VAG (obok niemieckiego Audi i hiszpańskiego Seata) i zdobywa pewną pozycję na liście praktycznych aut w dobrej cenie.  Czytaj więcej
Raport techniczny
Skoda Yeti 1.4 TSI 4x4
2016 - 1.395 cc - Benzyna - 105.684 km
58.900
lub od 488/miesiąc
Zakup Zdalny
Otrzymasz

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używaną Skodę

Przez wiele dziesięcioleci Skoda, jako przedstawiciel imperium Volkswagena, weszła do świadomości wielu nabywców jako jedna z najbardziej zaufanych i korzystnych propozycji na rynku. Dzięki wielu nagrodom na swoim koncie, a przede wszystkim satysfakcji konsumentów jako osiągnięcia, nazwa Skody jest dziś synonimem frazy „najlepszy stosunek jakości do ceny”.

 Oferta Skody obejmuje propozycje dla wszystkich gustów, od małych samochodów miejskich, takich jak Citigo i Fabia, rodzinne sedany, takie jak ponadczasowa Octavia i nowoczesne SUV-y, takie jak nowe Karoq i Kodiaq! Wszystko, dzięki wyrafinowanym silnikom, doskonałej jakości produkcji i konkurencyjnym cenom rynkowym!

Kolejnym modelem, który zajmuje czołową pozycję w czeskiej ofercie jest Skoda Yeti. Jest to hybryda pomiędzy podwoziem poimorficznym a SUV-a, które oferuje dużo miejsca, praktyczność dla pasażerów i jakość konstrukcji. Chociaż jego konstrukcja jest kontrowersyjna, Yeti jest niewątpliwie samochodem rodzinnym, który zapewni rozwiązania wielu aspektów codziennego ruchu.

Najpopularniejsze modele Skody

  • Skoda Fabia
  • Skoda Octavia
  • Skoda Yeti
  • Skoda Superb

Kup używaną Skodę ze Spotawheel

Ze Skody z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie auto!
Sprawdzone, z gwarancją i w sam raz na Twoje potrzeby.
Powiedz nam, czego szukasz