Amerykańska firma Ford została założona w 1903 roku przez Henry'ego Forda i wniosła znaczący wkład w rozwój motoryzacji, jaką znamy dzisiaj. Ford jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów samochodowych na świecie, a niektóre z jego modeli, takie jak Ford Fiesta czy Ford Focus od dziesięcioleci utrzymują pozycję najlepiej sprzedających się samochodów na rynku greckim. Czytaj więcej
  • 1 Od 2

Dlaczego powinieneś kupić używanego Forda

Amerykańska firma Ford została założona w 1903 roku przez Henry'ego Forda i wniosła znaczący wkład w rozwój motoryzacji, jaką znamy dzisiaj. W 1908 roku, dzięki swojemu genialnemu założycielowi, wprowadziła na rynek pierwszy na świecie niedrogi samochód masowej produkcji, dobrze znany model T. Ford jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych producentów samochodowych na świecie, a niektóre z jego modeli, takie jak Ford Fiesta czy Ford Focus od dziesięcioleci utrzymują pozycję najlepiej sprzedających się samochodów na rynku greckim.

A konkretnie, Ford Fiesta przez wiele lat stanowił „samochód roku”, będąc jednym z najbardziej opłacalnych wyborów w kategorii małych samochodów miejskich. Dzięki szerokiej gamie silników, solidnej konstrukcji, wysokiej jakości wzornictwu i zachowaniu podczas jazdy, niewiele jest samochodów, które zbliżają się do jakości i wartości Forda Fiesty.

To samo dotyczy także Forda Focusa, odnoszącego sukcesy samochodu rodzinnego z kategorii małych-średnich. dzięki wyjątkowej wadze, wydajnemu silnikowi i wysokiej technologii, którą oferuje. Z Fordem konkuruje dzielnie Opel z odpowiednimi dwoma najlepszymi modelami Opel Corsą i Opel Astrą.

Ponadto Ford oferuje szeroką gamę opcji dla samochodów rodzinnych. Od kompaktowego B-Max, praktycznego i przyjemnego C-Max po przestronne 7-osobowe S-Max, Ford posiada także MPV, który zaspokoi potrzeby każdej rodziny!

Najpopularniejsze modele Forda

  • Ford Fiesta
  • Ford Focus
  • Ford Mondeo
  • Ford C-Max
  • Ford S-Max
  • Ford Kuga

Kup używanego Forda ze Spotawheel

Z Forda z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy