To, co wyróżnia Citroëna, to przywiązanie do wysokiej estetyki, niskie ceny i nienaganna praktyczność.

Czytaj więcej

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Dlaczego powinieneś kupić używanego Citroëna

Z długą historią, począwszy od 1919 r., Citroën stanowi teraz część grupy PSA (Peugeot-Citroën) i projektuje samochody obok swojego krewnego Peugeota oraz Opla, którego zakupił duży udział. To, co wyróżnia Citroëna, to przywiązanie do wysokiej estetyki, niskie ceny i nienaganna praktyczność.

W asortymencie tej marki znajdziesz niewielkie samochody miejskie, takie jak popularny Citroën C1, aż po bardzo praktyczny dla dużych rodzin MPV, jak na przykład C4 Picasso!

Stosunkowo nowym modelem Citroëna jest C4 Cactus, mały crossover, który wyróżnia się ekonomicznymi silnikami i praktycznym charakterem.

Ponadto do Citroëna należy również DS, luksusowa marka pod francuską firmą, która pojawiła się w 2009 roku. DS produkuje dziś jedne z najbardziej stylowych i luksusowych modeli, z najwyższej klasy „małym” DS-3 rywalizującym na równi z obrazkowym MINI Cooperem.

Najpopularniejsze modele Citroëna

  • Citroën C1
  • Citroën C3
  • Citroën C4
  • Citroën DS3
  • Citroën C4 Cactus
  • Citroën C4 Picasso

Kup używanego Citroëna ze Spotawheel

Z Citroëna z drugiej ręki od Spotawheel będziesz bardzo zadowolony! Oprócz najwyższej jakości, którą znajdziesz w testowanych samochodach, z 7-dniową możliwością zwrotu i 5-letnią gwarancją, możesz być naprawdę pewien swojego wyboru!

Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie auto!
Sprawdzone, z gwarancją i w sam raz na Twoje potrzeby.
Powiedz nam, czego szukasz