Obecnie nie ma sprawdzonych samochodów, które spełniałyby wybrane przez Ciebie kryteria. Powiadomimy Cię, kiedy coś znajdziemy! Po prostu wypełnij swój e-mail

Zobacz sugestie, które mogą Cię zainteresować!

Międzynarodowe wyróżnienia,
którym możesz zaufać
badge ft-1000 39 miejsce pośród 1000
przedsiębiorstw w Europie
badge endeavor Part of the
Endeavor Network

Ostatnio sprzedawane certyfikowane samochody

Raport techniczny
Volkswagen Scirocco 1.4 TSI
2014 - 1.395 cc - Benzyna - 41.184 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Renault Megane Coupe
2013 - 1.598 cc - Benzyna - 58.940 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Opel Astra GTC Turbo
2012 - 1.364 cc - Benzyna - 103.357 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Opel Astra OPC Line
2011 - 1.598 cc - Benzyna - 101.664 km
SPRZEDANY
Raport techniczny
Bmw M2 DKG
2017 - 3.000 cc - Benzyna - Automat - 1 km
SPRZEDANY

Dlaczego warto kupić używane coupe?

Samochody o nadwoziu coupe są uznawane za najbardziej stylowe. Charakteryzują się świetnymi proporcjami i klasycznym wyglądem. Większość modeli coupe należy do dynamicznych, a samochody sportowe często są oferowane w takiej właśnie wersji. Zazwyczaj zapewniają dużą ilość przestrzeni dla kierowcy i pasażera oraz wysoki komfort podróży. 


Czy samochody coupe są drogie?

Samochody w wersji coupe zazwyczaj należą do najdroższych w cenniku podczas zakupu nowego auta. Wiele luksusowych i sportowych modeli jest oferowanych w takiej właśnie odmianie ze względu na ponadczasowe proporcje i stylistykę. Z tego powodu dobrze utrzymane używane coupe jest świetnym wyborem dla kogoś, kto chce się wyróżnić. 

Czy samochody coupe są bezpieczne?

Auta coupe są zazwyczaj wyposażone w najnowsze technologie i liczne dodatki, które sprawiają, że są wręcz ekstremalnie bezpieczne. W testach bezpieczeństwa (np Euro NCAP) zajmują najwyższe miejsca w rankingach. 

Jakie są największe zalety auta coupe?

Największą zaletą aut coupe jest ich ponadczasowy design, który wynika m. in. z idealnych proporcji, jakimi może pochwalić się wiele samochodów tego typu. Te z kolei przekładają się na doskonałe właściwości jezdne. 

Czy samochody coupe są praktyczne?

Poziom praktyczności aut z nadwoziem typu coupe zależy przede wszystkim od konkretnego modelu. Pomimo tylko jednej pary drzwi dla pasażerów, wiele modeli może w komfortowych warunkach pomieścić cztery lub nawet pięć osób. Najwygodniej będzie jednak kierowcy i pasażerowi z przodu, ponieważ wnętrza aut coupe są najczęściej zaprojektowane tak, aby zapewnić im jak największy komfort.

Czy mogę kupić coupe z dogodnym finansowaniem?

Możesz wybrać samochód z nawdoziem coupe z dogodnym dla siebie finansowaniem. W Spotawheel, w zależności od konkretnego egzemplarza, oferujemy zarówno kredyt jak i leasing. Możesz wybrać opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Więcej informacji o warunkach finansowania oraz kalkulator raty kredytu znajdziesz tutaj

5 year warranty

Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

Kim jesteśmy i jak działamy

Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

Zaakceptuj