Kup z dogodnym finansowaniem

Kredyt Leasing
Wkład własny

Minimalna wysokość wkładu własnego kredytu wynosi 0zł

Maksymalna 40000zł

Miesięczne raty

Min 300zł

Maksymalna 3000zł

Wkład własny

Minimalna 200zł!

Maksymalna 15000zł

Miesięczne raty

Minimalna 200zł!

Maksymalna 2000zł

Liczba miesięcy Okres

Minimalna 24 okres

Maksymalny 60 miesięcy

ZOBACZ AUTA

Dlaczego warto wybrać Spotawheel

Do 5 lat Gwarancji

Z najlepszą gwarancją na rynku nie musisz się martwić!

Raport z Inspekcji 200+ Punktów

Certyfikowany przez doświadczonych ekspertów

Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Zwrot pełnej kwoty lub darmowa wymiana

Dogodne Finansowanie

Dostosowane do Ciebie z okresem finansowania do 96 miesięcy

Zakup Zdalny

Na Twoich warunkach z dostawą gdziekolwiek jesteś

Międzynarodowe wyróżnienia, którym możesz zaufać
Financial Times 2021
Lista Financial Times 2021 39. miejsce pośród 1000 najszybciej rosnących przedsiębiorstw w Europie
Global Endeavor Network
Globalna sieć Endeavor Członek międzynarodwej sieci przedsiębiorstw

Dlaczego powinieneś kupić używanego diesla

Dlaczego warto postawić na samochody z silnikiem diesla na naszej stronie?

Każde auto eksploatowane jest w nieco inny sposób. Nie jest możliwe, by na podstawie jego historii i pobieżnych oględzin ocenić faktyczny stan pojazdu. Dla zweryfikowania realnej wartości pojazdu konieczna jest wiedza ekspercka. Dogłębny przegląd, poznanie auta i sprawdzenie wszystkich, nawet najbardziej ukrytych potencjalnych usterek to klucz do stworzenia satysfakcjonującej oferty. Kupując u nas, masz gwarancję, że pojazd został dogłębnie przebadany i z pewnością będzie dobrze służył przez wiele lat.


Ponadto oferujemy gwarantowany zwrot pieniędzy. Wiemy dokładnie, co sprzedajemy.

Auta z silnikiem diesla – współczesne propozycje znanych marek

  … i wiele więcej.

  Samochód z dieslem – to musisz wiedzieć

  Decydując się na diesla, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim – koszty. Diesel pozwala na dosyć tanią eksploatację bieżącą, jednak często naprawa usterek w pojazdach tego typu może wymagać poświęcenia sporych środków. Auta z dieslem przeważnie są droższe od alternatywnych aut benzynowych, ale za to tańsze od aut hybrydowych i elektrycznych. Można także nabyć używanego diesla, co pozwoli na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy, ale wtedy trzeba szczególnie uważać na potencjalne usterki. Jeśli decydujesz się na zakupy przez naszą stronę, ryzyko, że cokolwiek jest z silnikiem lub innymi układami nie tak, jest minimalne – w przeciwnym razie oferujemy zwrot pieniędzy w ramach gwarancji. Diesle są to pojazdy o stosunkowo wysokich osiągach, tego typu silnik dobrze sobie radzi z przyśpieszeniem i maksymalną prędkością.

  Czy samochody z dieslem zawsze są droższe od benzynowych?

  Silnik silnikowi nierówny. Ale w większości przypadków propozycja z dieslem będzie niestety droższa. Pamiętajmy jednak, że koszt tego typu inwestycji ma szansę się zwrócić – tak samo, jak w przypadku aut hybrydowych. Po pewnym czasie użytkowania bardziej ekonomicznego silnika, który pozwala na palenie tańszego paliwa, taki zakup zacznie być naprawdę opłacalny. Warto zwrócić uwagę na to, że używane diesle często bywają naprawdę tanie – trzeba tylko znaleźć odpowiednią ofertę.

  Czy diesel jest wydajniejszy od benzyniaka?

  Pojazdy z dieslem są nie tylko tak samo szybkie, jak pojazdy benzynowe, ale osiągają wysoką prędkość w rekordowo krótkim czasie. Wiele tu zależy od zamontowanej przez producenta jednostki, jeśli jednak istnieje obawa o niedobór mocy – w dieslach raczej nie będzie stanowiło to żadnego problemu.

  Czy warto kupić auto z silnikiem diesla?

  Wiele tu zależy od tego, w jaki sposób eksploatujemy pojazd. Bo gdy najczęściej odbywamy krótkie podróże na krótkie dystanse, diesel będzie się nam zwracał naprawdę długo. A amortyzacja będzie postępowała tak samo szybko, jak w przypadku konieczności przejechania 20 kilometrów dziennie do pracy. Dokładne informacje na ten temat znajdują się w naszym artykule – Silnik benzynowy czy diesel – co się bardziej opłaca w samochodzie. Generalnie im bardziej paliwożerny pojazd, tym lepiej zainwestować w diesla.

  Diesel czy hybryda? A może elektryk?

  Efektywność jazdy pojazdem z silnikiem diesla jest znakomita, jednak wiele współczesnych hybryd i elektryków oferuje szybsze przyśpieszenie i możliwość tańszej eksploatacji. W tym momencie tego typu rozwiązania są jednak bardzo drogie, a ich popularność nie stoi na wysokim poziomie. Jeśli wolimy mieć gwarancję, że nasz mechanik będzie wiedział jak się zająć naszym pojazdem, postawmy na diesla. Jeśli cenimy sobie ekologię ponad zawartość portfela – można skorzystać z oferty aut hybrydowych lub elektrycznych.


  Jakie są koszty rejestracji samochodów z dieslem?

  Koszty ponoszone przy rejestracji są takie same dla samochodów z dieslem i z silnikami benzynowymi. Obecnie nie ma przepisów uzależniających koszty rejestracyjne od spełnienia określonej normy emisji spalin.

  Czy warto kupić samochód z silnikiem diesla?

  Samochody z silnikiem diesla są zwykle bardziej ekonomiczne dzięki mniejszemu spalaniu w stosunku do silników benzynowych. Poza tym olej napędowy jest tańszy niż benzyna. Udowodniono, że przy rocznym przebiegu przekraczającym 18 000 km kupno auta z dieslem jest najlepszym rozwiązaniem. O wszystkich zaletach tego rodzaju napędu przeczytasz tutaj.

  Czy samochody z dieslem są szybkie?

  Obecnie samochody z dieslem są wystarczająco szybkie, i to nawet z mniejszymi jednostkami napędowymi. Wszystkie diesle występują z turbosprężarkami co oznacza, że mają lepsze osiągi od swoich odpowiedników benzynowych. Dotyczy to zwłaszcza przyspieszania w dolnym zakresie prędkości, dzięki uzyskaniu dostatecznego momentu obrotowego przy niższych obrotach.

  Czy samochody z silnikiem diesla są droższe w zakupie?

  Nowe samochody z dieslem są zwykle droższe od wersji benzynowych. Jednak w większości przypadków ta różnica może zostać zniwelowana oszczędnościami wynikającymi z niższego spalania oraz niższej ceny oleju napędowego. Problem wyższej ceny zakupu samochodu z dieslem może być rozwiązany dzięki zakupowi używanego auta.

  Czy samochody z dieslem są droższe w utrzymaniu?

  Nie brakuje opinii, że samochody z dieslem są droższe w utrzymaniu od samochodów z napędem benzynowym. W dużej mierze rzeczywiste koszty zależą od kierowcy, jednak faktycznie niektóre części mogą być nieco droższe niż w silnikach innych typów. Dlatego przed zakupem używanego samochodu z silnikiem diesla ważna jest upewnienie się co do jego stanu technicznego i możliwość wglądu w pełną historię serwisową.
  5 year warranty

  Do 5 lat bezpłatnej gwarancji!
  Czego jeszcze oczekujesz od używanego samochodu?

  Kim jesteśmy i jak działamy
  885
  172

  Nasza strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić optymalne doświadczenie w nawigacji. Kontynuowanie nawigacji jest jednoznaczne z akceptacją cookies

  Zaakceptuj